Čo to znamená zaklopať na dvere pre rôzne populárne knihy snov

Klepanie na dvere v reálnom živote je vždy podnetom na rozhodné konanie zvonku.Alebo musíte ležať nízko, počkajte, kým zaklopanie neopustí, alebo ísť von na stretnutie a opustiť pohodlný domov.Vo sne má klepanie na dvere silnejší význam a zvyčajne znamená zmenu osudu, zmenu osudu, bydlisko.V diele klasikov sa klopanie na dvere považuje za znak osudu, nevyhnutnej skaly.Zvážte, prečo je v knihách snov zaklopanie na dvere.

Základné významy

 • Dvere do štruktúry spánku v skutočnosti znamenajú prechod medzi svetmi, výber.Vo sne môžete prejsť dverami skrinky pri Novosibirsku na svah kopca Capitol.Dvere v zábavných parkoch často vedú do pochmúrnych pivníc naplnených strašidelnými víziami.Zaklopanie na dvere je naliehavou výzvou na zmenu atmosféry.Možno ste už sedeli vo svojom príjemnom svete a pre rozvoj sa musíte dostať z toho do iného.
 • Ak ste snívali o klepaní na dvere, také zrejmé, že ste sa prebudili - očakávajte správy, ktoré by mohli zmeniť váš celý život.Možno, že správa, ktorú ste očakávali už dlho, klopá na vaše dvere.
 • Tiché, tajomné zaklopanie, ktoré má nejaký fascinujúci rytmus - vás láka.Pokúste sa udržať svoju zvedavosť a porozumieť motívom ľudí, ktorí s vami zdieľajú svoje projekty, sľubujú zdieľanie, zaujímavú prácu.Možno posunúť sa smerom navonok je úplne vo vašom záujme.Ale možno nie.
 • Pokojné a rozhodné zaklopanie znamená, že musíte konať.Čo presne by malopozostávajú z vašich činov - lepšie viete.Možno je čas zmeniť zamestnanie, prípadne zverejniť informácie.Možno je čas ísť vlakom alebo lietadlom a ísť do iného mesta, inej krajiny, na ďalšiu hemisféru.
 • Hlasné klepanie na dvere, nepretržité, nepretržité - falošný poplach.Ak začnete podnikať aktívne kroky, môžete zachytiť osud niekoho iného a odplatu niekoho iného.Napríklad v práci došlo k rozruchu, zmätku, zmätku, problém môžete celkom vyriešiť, hoci nevznikol vinou.Ale ak sa pohnete vpred s touto iniciatívou a nedokážete sa vyrovnať s vonkajším zásahom - koniec koncov, došlo k neporiadku z nejakého dôvodu, v plnej miere odpovedzte na chyby druhých ľudí.Nepretržité klepanie v živote aj vo sne je znakom toho, že nevyčnieva, ale je tiež možné požiadať o pomoc.To isté platí pre zaklopanie, ktoré sa spája s dlhým zneužívaním hazardných hier, zrútením všetkého okolo, náhodnými údermi, opilými šepotmi.Buďte opatrní, nevydržujte inovatívne nápady, čerstvé riešenia, pokiaľ nemáte vlastný záujem.Ak ste pripravení na rybolov v bahnitej vode - môžete sa nakloniť.
 • Hluk, zvonenie zvončeka vo sne - mŕtvej osobe.Druhá interpretácia je, že nečisté svedomie je znepokojujúce.
 • Ak vo sne otvoríš dvere a za nimi nikto neočakáva mystického, vystrašíš sa.Spánok znamená, že je lepšie konať osamote, nečakajte na sprievodných cestovateľov.
 • Otvorenie dverí a zásah do tváre znamená, že v skutočnosti by sa človek nemal vzdať provokácií.Mysli na správnu líniu.správanie, aby intríg nebol prekvapený.
 • Ak príde hlučná spoločnosť, ktorú ste neočakávali, očakávajte neporiadok vo svojom osobnom živote a práci.Je však vo vašej moci vyhnúť sa párovaniu so zameraním na to, čo je pre vás nanajvýš dôležité.
 • Klopanie na dvere alebo na okno je zlá správa, nebezpečenstvo, úzkosť.V skutočnosti je lepšie zmeniť miesto, kde spíte.V ideálnom prípade - pohybovať sa.Vo vašom osobnom živote dozreli vážne zmeny, o ktorých nemôžete rozhodnúť.Nepríjemné tajomstvá sa dajú odhaliť, budete prekvapení, nahnevaní a potešení, pretože ste sami hľadali dôvod rozlúčky.

Interpretácie autorít

 • Millerov výklad snu interpretuje tento sen, aby prijímal dobré správy v skutočnom živote.Čím viac je šokujúci a desivý sen, tým viac ohromujúcich a príjemnejších správ nájdete.
 • Kniha snov pre ženy interpretuje klopanie na dvere vo sne ako prejav iných svetských síl, narušenie mieru.Zlým hodnotám sa môžete zbaviť rozdelením peňazí cudzincom.Sumy by mali byť malé.Na distribúciu peňazí môžete použiť kostolné ozdoby.Ak sa veľmi bojíte, na križovatku posypte maličkosť, zmiešajte meď a striebro.Môžete vyliať nejaké malé veci do transportu, on odnesie zlé znamenia.Tí, ktorí zbierajú mince, nebudú poškodení - to nie je urážka.
 • Kniha snov čarodejnice Medea považuje klepanie na dvere vo sne za mimoriadne zlé znamenie a ponúka vyplatenie osudu rozdaním havranom mince.Ak vrany berúbrilantný a odvezený, ste ušetrení možných zlých príznakov.
 • Stará kniha snov interpretuje, že sa snažíte osloviť alebo sprostredkovať svoj názor iným ľuďom.Zatiaľ neúspešne.Interpretácia snov odporúča, aby ste sami príliš netrpeli, neverili ani urážali ľudí v horúcom hádke - to vás môže vážne ovplyvniť bez ohľadu na to, ako ste si istí.
 • Možno sa vás niekto pokúša varovať.
 • Kniha Wandererových snov nás uisťuje, že klepanie na dvere je dobrým znamením sľubnej dobrej správy.Ak sa zrazíte - znamená to neúspešné milostné dobrodružstvo, neopakovateľný pocit.

Záver

Zaklopanie na dvere vo sne znamená zmenu osudu.Niektoré významné udalosti, ktoré by sa mali stať vo vašom živote a z ktorých ste sa opatrne oplotili.Je čas postúpiť k vetrom a vyskúšať si v novej kvalite.

Správy, správy týkajúce sa klepania, nie sú vždy radostné, ale vždy sa očakávajú alebo očakávajú.Všetko vyjde, nebojte sa osudu.Čím bude na vašej tvári sebadôvernejší a drzejší úsmev - tým vyššia je pravdepodobnosť šťastia.