Čo variť a ako osláviť Nový rok 2018, aby bol pre vás úspešný

Mnohí sú oboznámení so spoločným výrazom: „Keď oslavujete Nový rok, strávite ho.“Preto je veľmi dôležité, ako sa bude konať novoročná oslava, čo vás bude tento večer obklopovať a aké jedlo bude v novoročnom jedle prítomné.

V tomto článku vám povieme, ako sa stretnúť a čo variť pre Nový rok 2018.

Aký je najlepší spôsob, ako osláviť Nový rok

Najsprávnejšímožnosťou by bolo oslava novoročného sviatku obklopeného príbuznými, t. j. rodinou.V ideálnom prípade, ak sa vám podarí spojiť všetkých príbuzných naraz.Môžete tiež pozvať na oslavu nového roka 2018 a blízkych priateľov.

Žltý zemský pes vystupuje ako patrónka budúceho roka, nepáči sa mu iná „nádhera“ a slávnostná atmosféra, čím uprednostňuje rodinnú pohodu.

Na základe prísneho zákazu existuje voľný a neslušný spôsob správania, hlasné spevy, tance až do rána a mlátenie alkoholom.Ak pijete alkohol, dávajte pozor, aby ste v šaláte nezaspali.

Upozornenie!V predvečer rokaPsy by mali opustiť mnohé reštaurácie, kaviarne, sauny, motorové lode, diskotéky a iné zariadenia, ktoré milujú.Dom je najvhodnejším miestom na oslavu v nasledujúcom roku.

Čo uvariť na slávnostný večer

Aké jedlá by mali ozdobiť váš sviatočný stôl?Zoberme si skutočnosť, že pes je nenáročný na jedlo, je to zlý labužník, nemá veľký záujem o pochúťky.Hlavným trendom novoročného sviatočného stola je preto maximálna jednoduchosť.Pre tento nový rok nekúpite množstvo drahých gastronomických špecialít.

Dobré odporúčanie.Pokúste sa mať na stole viac mäsa.Koniec koncov, také jedlo je pre psov obľúbené.

Pozrime sa podrobnejšie na to, aké kulinárske majstrovské diela stojí za ozdobenie silvestrovského stola

Prvé chody

Ideálnym riešením by bolo pripraviť polievku s mäsovými guľkami, kuracím mäsom.srdce, shurpa alebo uhorka.Okrem toho si môžete pripraviť hodgepodge, skladajúci sa z rôznych druhov klobás a mäsa.Ďalším vhodným riešením je tradičný ukrajinský boršč.

Teplé predjedlá

Medzi najdôležitejšie druhé mäsové jedlá patria mäsové guľky s ryžou, hovädzia pečeň, mäsové gule, kotlety a guláš.

Ako prílohu sú skvelé uvarené zemiaky, pohánka, proso alebo cestovina, všetko záleží úplne na vašich kulinárskych želaniach.

Studené predjedlá

Povinný atribútslávnostný stôl - rôzne kusy mäsa alebo klobásy.Vítané je aj sádlo s mäsovými vrstvami, hovädzí jazyk a srdce.

​​

Okrem toho sa oplatí zamerať na jednoduché šaláty - napríklad olivier, mimózu alebo sleďa pod kožušinou.Ďalšou skvelou možnosťou pre studenú misu je želé mäso.Vhodný tiež na mäsové alebo rybie závitky, jednohubky, zdobené šunkou a olivami.

Dezerty

V tejto položke ponuky by sa mala dodržiavať aj skromnosť.Môžete odporučiť zdobenie slávnostného stola obvyklými možnosťami dezertov - perníkov, sladkostí, sušienok, koláčov, pečiva alebo ovocných šalátov.

V prítomnosti voľného času je zobrazená ručná výroba perníkov, koláčikov alebo iných cukroviniek vo forme figúr psov.Takto môžete nadviazať harmonickejší vzťah s milenkou budúceho roka.

Nápoje

V súvislosti s alkoholom neexistujú žiadne prísne obmedzenia.Jediným bodom, ktorý treba mať na pamäti, je zostať ostražití a mať zmysel pre proporcie.Ak iným spôsobom - potom pite s mierou.

Nikdy sa neopite skôr, ako sa opijete!V takom prípade vás bude urážať pani budúceho roka a zbavíte ju ochrany a ochrany, ktorá je spojená s problémami s peniazmi, zdravím, v jej osobnom živote a kariére.

V prípade sladkých nápojov vám odporúčame používať kompóty, ovocné nápoje, čerstvo vylisované šťavy, želé a rôzne peny.Ideálnou možnosťou jeje to tak, že všetko vyššie uvedené bolo varené osobne.Ako dekoratívne prvky použite škoricu, práškový cukor, semená granátového jablka a ovocnú kôru.

Ako vyzdobiť tabuľku pre nový rok 2018

Tu venujte pozornosť týmto bodom:

  1. Pokuty za patrónu roku.Hlavnou ozdobou silvestrovského stola je samozrejme obľúbená pochúťka psa.A čo tieto zvieratá najviac jedia?Správne, s kosťami, mäsom a vnútornosťami.

Preto si musíte vziať krásnu misku, určite žltú, naplniť ju všetkými vyššie uvedenými sladkosťami a umiestniť ju do strednej časti stola - na miesto cti.Takto môžete skrotiť dámu budúceho roka a budete s ňou „v dobrom stave“.Potom bude nasledujúcich 12 mesiacov úspešnejších.

  1. Originálne šperky.Veľmi štýlovou možnosťou je dekorácia stola pomocou figúr psov a šteniat, ktoré sú vyrobené vlastnými rukami.Môžu byť rôzne - tkanina, drevo, pena, kartón, vystrihnuté z farebného papiera alebo vyrobené z plastelíny.

Zapnite svoju fantáziu s plným výkonom - pes ocení vaše pohotové a dôvtipné schopnosti.Vyrobené figúry by mali usporiadať prázdny priestor medzi platňami.

  1. Príbory a kuchynské náčinie.Ako už bolo spomenuté na začiatku článku, pes uprednostňuje jednoduchosť, šik nie je jej voľbou.tedakúpiť drevené alebo hlinené jedlá.Samozrejme, pri absencii možnosti je možné používať tradičné známe jedlá.

V ideálnom prípade, ak sú všetky výrobky žlté alebo hnedé, hoci je dovolené bývať na klasickej bielej.

Skontrolujte, či obrus zodpovedá farebnej schéme roka.Obrúsky môžu byť ozdobené obrázkami psov.

A samozrejme, nesmieme zabudnúť na sviečky!Nezabudnite s nimi vyzdobiť novoročný stôl.Do strednej časti stola, vedľa psov dobroty, sa odporúča umiestniť tri vysoké sviečky (biela, žltá a zlatá).Medzi jedlá by sa mali umiestniť ďalšie sviečky (malých rozmerov).Používajte štýlové svietniky.

Čo sa nosí na nový rok

Prvým krokom je výber najvhodnejšej farebnej schémy, ktorú je potrebné zachovať.Ideálnym riešením je výstroj, v ktorej bude jedna alebo dve farby hlavné a ďalšie pomocné.Odtiene sú prijateľné a kombinujú sa, ale potom starostlivo skontrolujte, či nie sú príliš farebné a nemajú chuť.

Dokonalé farby roku 2018 sú všetky odtiene žltej, pieskovej, olivovej, zlatej, hnedej, kávy, okrovej a khaki.Z farieb neutrálnych pre psa môžete pomenovať: biela, smotana, mlieko a odtieň šampanského.Presnejšie však bude, ak si vyberiete tradičné farby súvisiace so patrónkou budúceho roka.

Dôležitý bod pri výbereoblečenie pre nový rok 2018: kupujte oblečenie, ktoré nie je príliš svetlé, ale jemnejšie, tlmené a pastelové farby.V žiadnom prípade by ste nemali kupovať vulgárne oblečenie, a preto sú za prísneho zákazu rôzne hlboké strihy, výstrih a priesvitné „čerstvé“ tkaniny.Pamätajte, že pes pôsobí ako veľmi zdržanlivé a cudné zviera a je lepšie ho nedráždiť.

To, samozrejme, neznamená, že patrónka roka sledovala atraktívne veci.Naozaj sa im páči!Zameriava sa však viac na sofistikovanosť, milosť a sofistikovaný štýl.Preto je celkom prijateľné kúpiť „korenené“ oblečenie s krútením, ale v žiadnom prípade nie je úprimné, vulgárne alebo žiadne náznaky intimity.

Pokiaľ ide o šperky, buďte tiež skromní.Diamanty sú zakázané, pamätáte si, že pes nemá rád úprimnosť a domýšľavosť.Je možné kupovať nádherné šperky harmonicky kombinované so základným štýlom oblečenia.

Upozornenie!Ak sú v prasacej banke vašej rodiny nejaké rodinné klenoty, nemusíte ich ukazovať, naopak, určite ich dajte na novoročnú noc.

Je skvelé, ak si ozdobíte oblečenie rôznymi kožušinovými detailmi.Napríklad sa odporúča pripevniť kožené pásky na manžety, golier a lem odevu.Pomocnými prvkami zdôrazňujúcimi prepracovanosť vášho štýlu bude rukáv s rukavicami, pláštenka, šál, šatka alebo opasok s opaskom.

Teraz steJe známe, ako správne splniť nadchádzajúci Nový rok 2018, aké jedlá ozdobia váš sviatočný stôl a akú farebnú schému je najvhodnejšie nosiť.

Na záver vám odporúčame pozrieť si aj zaujímavé tematické video:

Marissa