Čo znamená cigán vo sne a ako rozumieť a interpretovať sen

V skutočnom živote je klasický cigán špinavý tvor zabalený do farebných sukní a šatiek, ktorý je obklopený bradavými bábätkami a inými presne rovnakými hrdelnými, nestydatými tvormi, ktoré sa snažia božské, pozlátené, rozprávať celú pravdu.Stretnutie s cigánmi zvyčajne nie je dobré, najmä ak nedržíte svoje vrecká alebo nehovoríte o žobrákoch.

Populárna povesť pripisuje však Rómom rôzne nadprirodzené vlastnosti a cigán vo sne je už stelesnením tajných obáv, ktoré sú obdarené neskutočnou mocou a vážnym prorockým darom.Zvážte, prečo snívame o tom, že by sme snívali o cigánkach vo sne z knihy snov.

Hlavné významy

 • Hlavným významom Rómov vo sne je predstaviť si vaše najnepríjemnejšie očakávania a obavy.Druhý význam, ktorý jasne vyplýva z prvého, je podvod.
 • Iba budete musieť sami podvádzať.Po tom, čo ste uverili strachom a objavili najzraniteľnejšie znamenia, budete sa zmieriť s vašim trpkým podielom a stanete sa ľahkým cieľom aj pre spolupracovníkov a členov rodiny.Ak snívate o Rómoch, vašimi najlepšími priateľmi sú neuveriteľnosť, skepticizmus, opatrnosť a zdravý rozum.Ak pri slove „mysticizmus“ stlačíte peňaženku loktom a vložíte mobil hlbšie do vnútornej vrecka, potom v tejto situácii správne pochopíte význam opatrnosti.
 • Ďalšími význammi cigánov vo sne sú márnosť, zhon, zmätok.Možno vás navštívia hluční príbuzní alebo nehanební priatelia,hľadáte bývať vo vašom dome týždeň alebo pár mesiacov.Neváhajte sa zbaviť nepozvaných hostí.Nemusíte sa zaťažovať prítomnosťou niekoho iného.
 • Ak sa vo sne stretneš cigánka, ktorá ju schmatne za ruku, snaží sa povedať šťastie a povedať osudu, znamená to, že sa niekto snaží zasiahnuť do tvojho osudu.Všetko, čo cigán vo sne sníva, si treba dobre zapamätať - to sa obávate, svojich komplexov a základných obáv.Často to znie ako nezmysel, nesúdržný nezmysel.Napríklad: - „vrhla červenú stuhu a vyhnula vránu z dvora.“Znamená to strach z toho, že sa z neho stane bezvýznamná osoba, ktorú možno odviesť, neistá situácia, nepriateľstvo voči menštruácii a strach z tehotenstva.S takou predpoveďou je už celkom možné ísť k psychológovi a pracovať s sebaúctou, zmätkami, rozobrať a prekonfigurovať svoju vnútornú štruktúru, aby hlúpe obavy už nerušili.
 • Ak vo sne celý tábor tancuje a tancuje, ste v zámene.Celý svet akoby sa vás zámerne zaviazal oklamať.Je potrebné brzdiť, vytriediť významy a prípadne zmeniť prostredie, prácu a prípadne rozsah činnosti.Okolo vás je príliš hlučné a preto je ťažké sa sústrediť a uvedomiť si.
 • Cigán u vás - dajte si pozor na podvádzanie.Váš hosť je niekto, kto vám veľmi nepraje.Ak ste nikoho nepozvali, priviedli niekoho z domácnosti snáď zlého hosťa alebo hosťa.
 • Zobudiť sa, byť uprostred sna v tábore - pre zábavu, búrlivú radosť.
 • Obliekanie ako cigán - blázni, blázni, predstierajú.
 • Tancujte s cigánmi, cigánmi - dajte si pozor na smrteľné vášne, ktoré môžu poškodiť vašu peňaženku aj vaše zdravie.

Autoritatívne výklady

 • Ženská kniha snov zaručuje, že ak ste vo sne, ste sledovaní Cigánom s úmyslom rozprávať šťastie, ste príliš rýchly na to, aby ste sa zosobášili a samozrejmeurobiť chybu pri výbere.Pre vydatú dámu môže cigán vo sne znamenať podvádzanie a podvádzanie.
 • Kniha snov spoločnosti Veles sľubuje šialené šťastie, ak sníva o cigánskom tábore a nebezpečenstve, ak na poli vidíte Rómov.Nákup niečoho od Cigánov je dohoda, ktorá sa vám zdá byť zisková, v skutočnosti povedie k zlyhaniu.
 • Kniha rodinných snov hrozí podvodom zo strany najbližších.Klam bude možno vykonaný s najlepším úmyslom.
 • Winter Dreambook varuje, že cigán vo sne znamená pokus o klamanie.Neuspokojte sa s dobrodružstvom v blízkej budúcnosti.
 • Výklad snu Hasseho varuje, že zdržanlivosť môže spôsobiť veľa škody.Ak vo sne dovolíte šťastlivcovi, aby začal s proroctvami - sny a nádeje sa nenaplnia.
 • Freudova kniha snov je z politického hľadiska úplne nesprávna ako ten sen, v ktorom vás cigán uhádol, znamená, že ste urobili chybu v hlavnej stávke.Osoba, na ktorú máte špeciálne očakávania, vás sklamie, pretože berie dohody a priania oveľa menej vážne ako vy.Nerobte vyrážkové sľuby, pretože ich môžete len splniť.

Záver

Cigán alebo cigán vo sne je znakom nebezpečenstva, ktorému môžete byť vystavení svojou ľahkomyseľnosťou a ľahkomyseľnosťou.Psychológ vám môže vysvetliť vonkajšiu oblasť kontroly a skutočnosť, že hlavné nádeje by sa mali priradiť iba vám.

Kladením hlavných nádejí na iných sa zámerne dostávate do závislej a strácajúcej sa pozície.Vidieť Cigána vo sne je dobré znamenie, pretože je to skvelá príležitosť spoznať svoje obavy a poraziť ich.