Čo znamená divadlo vo sne a ako interpretovať sen v knihách snov

Divadlo je nádherný umelecký chrám, ktorý ukazuje osobitný pohľad na „legendy starých čias“, klasické diela a zaujímavé udalosti našej doby.Každý vie, že v divadlách je zvláštny život, nie vždy atraktívny, ale skôr zvedavý.Divadlo je v skutočnosti ersatz reality.Divadlo vo sne je pokusom porovnať realitu snívateľa s objektívnou realitou.Prísne vzaté - ilúzia ilúzie v rámci ilúzie klamstva.Zvážte, o čom je vysnívané divadlo.

Hlavné hodnoty

 • Divadlo vo sne znamená silnú túžbu po zmene, zmenu scenérie.Čím je divadlo divšie, tým vyššie sú vaše nároky na život.Sen vám ukáže, ako by ste sa chceli vidieť - v kráľovskej škatuľke, diamantoch, elegantných šatách, obklopených krásnymi pánmi, ochotne nalievajúcich šampanské a slúžiacich ďalekohľadom.V tomto prípade chcete okázalosť.
 • Možno budete chcieť drámu, potom sa ocitnete v dobrom divadelnom divadle, kde na jednoduchom pódiu zúri vášne a násilné pocity, sú odhalené tajomstvá a odhalené rôzne hĺbky hĺbky.Sen pomáha lepšie pochopiť seba, svoje túžby.
 • Odroda alebo kabaret - starajte sa o svoje peniaze a neverte sladkým prejavom.Teraz chcete úplné oddelenie, riziko, ale v skutočnosti je riziko neopodstatnené.
 • Akademická, veľkolepá budova divadla - sny o úspechu.Lezenie na divadelné schody
 • Hlavným významom divadla je lož.Pravdepodobne cítite nejakú nepravdu v skutočnom živote.Možno ložVo výzvach na radostnú a nezištnú prácu pre dobro spoločnosti sa možno vám radosť z rodinného života začala zdať trochu prehnaná a náklady na prácu sú neporovnateľné s výsledkom a očakávaniami.Chápete, že hráte rolu alebo úlohy a je prirodzené túžbu vidieť, ako to všetko funguje.Možno by ste chceli zmeniť svoju rolu alebo sa vyskúšať ako režisér, svetlo, výzva alebo dokonca pracovná scéna.
 • Potlesk - konajte, stanovte nemožné požiadavky
 • Nechajte v strede hry - zahrajte si riskantnú hru.
 • Ak snívate, že ste herec alebo herečka, je možné, že vaša práca súvisí s predstaveniami, prezentáciami, predajom, reklamou.Chceli by ste viac kreativity a príležitostí na rozvoj.Možno si myslíte, že rozprávanie o láske v popredí je zaujímavejšie ako rozprávanie o výhodách spoločnosti.Ak to naozaj chcete, prihláste sa do amatérskeho divadla alebo do príslušného klubu, do klubu pre dospelých a do herectiev.Sny musia byť splnené, je to celkom skutočné.
 • Túžba dostať sa za závesy divadla alebo cirkusu, záujem o dekorácie, svietidlá - premýšľate o svojej vlastnej hre a prípadne si naplánujete svoju vlastnú firmu.
 • Bábkové divadlo vo sne, bábkové divadlo - prekážka v reálnom živote, pochybnosti o tom, že by to malo byť, túžba vyskúšať sa v úlohe Karabasa Barabasa.
 • Divadlo prstov vo sne - sklon k manipulácii.Nepotrebujete drahé scény ascenérie, aby sa show.Ste si úplne istí a úspech vás určite čaká.
 • Shadow Theatre je príliš veľa špekulácií a špekulácií.To vám v tejto chvíli vyhovuje.Rád hráte záhady a schováva sa pred drsnou realitou.

Výklady orgánov

 • Millerova kniha snov varuje, že snívať o divadle znamená oddávať sa snom.Dajte si pozor na to, že sny nezaberajú príliš veľa vášho života.Stavbou hradov vo vzduchu môžete zničiť svoj život.
 • Freudova kniha snov interpretuje divadelnú akciu ako hľadanie šťastnej lásky, nezvyčajných túžob, divokej vášne.Starostlivo si vyberte predstavenie, v ktorom súhlasíte, že budete hrať dlho.
 • Kniha snov pre ženy považuje návštevu divadla za veľký úspech a sľubný zisk.Ak ste v zákulisí, zvedavosť vás neprinesie k dobru.Opera - príjemným známym a veľkorysým fanúšikom.

Záver

Divadlo vo sne často znamená klamstvá a neuskutočniteľné sny.Na druhej strane, sny robia život jasnejším a motivujú k úspechu.Ak sú vaše činy skutočné a nielen fantázie úspechu a vášnivé monológy, budete schopní dosiahnuť, čo chcete.

Bez sna, vznešených túžob, bývanie je jednoduchšie, ale oveľa nudnejšie.Dobrý výkon vždy obsahuje svieži, jasný nápad a zaujímavý príbeh.Prečo nevytvoríte podmanivý príbeh svojho vlastného života?Sen sľubuje šťastie a šťastie, ale úspech musíte dosiahnuť sami.