Čo znamená kľúč v snoch: nuansy interpretácie podľa snových kníh

Kľúč vo sne vždy znamená tajomstvo, ktorého riešenie máte vo svojich rukách alebo ho pred sebou skrývate.Prítomnosť kľúča znamená autorizovaný prístup so schopnosťou využívať dostupné hodnoty podľa vášho uváženia.

Niet divu, že v prísloviach sa objavujú kľúče k srdcu alebo kľúče od mesta, pevnosti.Z hľadiska freudovskej psychoanalýzy je kľúčom výslovný falický symbol.Podľa Freudovských interpretácií je kľúčom veľmi prefíkaný závitový čap, ktorý sa môže stať riešením každého problému.Aby sme pochopili, o čom je kľúč, o ktorom snívame, obraciame sa na vedúce knihy snov a zvažujeme hlavné hodnoty.

Základné hodnoty

 • S kľúčmi by ste mali byť aj vo sne veľmi opatrní.Strata kľúčov znamená stratu prístupu k vašim zdrojom.Dôvera kľúčov, dokonca aj na chvíľu, môže viesť k veľmi nepríjemným dôsledkom.Obzvlášť by ste mali dávať pozor na úprimných a vítajúcich ľudí s prenikavými očami, ktorí sa vás snažia presvedčiť, že „ani tu nie sú zamknuté dvere, tu sa neakceptuje“.Ak o tom premýšľate, pochopíte, že to neznamená výzvu na vstup, ale skôr hrubú inváziu do vášho osobného priestoru.Pozrite, už vás učia, že nemáte žiadne právo chrániť svoje tajomstvá.V skutočnom živote je to príležitosť kúpiť si trezor a absolvovať kurz usporiadania vyrovnávacích pamätí.
 • Snažia sa vám predstaviť, odovzdať kľúče, ocitnete kľúče od domu alebo auta niekoho iného - niekto sa vás neustále snaží priťahovať do ich života a nezaujíma sa o vašu túžbu a myšlienky.
 • Kradnúť kľúče - niekto sa pokúša získať pre vás dôležité informácie.A ťažko s dobrými úmyslami.Nenechávajte heslá pre zariadenie na nápadnom mieste, vyberte smartfóny, skryte kľúče a nenechávajte batožinu na nápadnom mieste.Neveďte svojich susedov do pokušenia, najmä ak máte dôležité informácie.Strata kľúča nie je hrozná, ak nemáte nič, nič si neoceníte a chápete iluzórnu povahu sveta.v takom prípade choďte do najbližšieho budhistického kláštora.Stretnú vás.Nový Budha je vždy úžasný.Sme radi za vás.
 • Hádzať kľúče za chrbtom vo sne znamená opustiť minulosť.Akýsi druh osudu.Už ste videli v akčných filmoch, ako hrdina hodí kľúče k vozidlu, ktoré už nebude potrebovať?O rovnakej symbolike vo sne.
 • Keď necháte kľúče na nočnom stole alebo na chodbe - rozlúčka, rozvod, opustíte dom niekoho iného a nemáte v úmysle sa vrátiť.
 • Dajte kľúče na sto vodcu - na predčasné prepustenie.Znak maximálneho pohŕdania.Možno ste tiež klepali na šéfa na čelo sexuálne hračky, ale podvedomie bolo jemnejšie.To je dobré znamenie.

Hodnoty z autoritatívnych kníh snov

 • V starobylej mytológii bol hlavným majiteľom Hecate - trojstranný nesmrteľný titán, pripravený postaviť sa proti bohom a poraziť.,Obzvlášť dôležitý bol kľúč k zmyslu života, ktorý otvoril tajné dvere pre každého človeka.Je dôležité len uhádnuť, ktoré z mnohých dverí vedú k zatváraniu.svety.
 • Kniha snov pre ženy sľubuje zmenu v osobnom živote.Zamykanie dverí pomocou kľúča je pravdepodobné manželstvo.
 • Medová kniha snov interpretuje veľké množstvo kľúčov ako vysoké postavenie, prístup k mnohým tajomstvám a vedomostiam, zoznámenie sa s dôležitými a potrebnými ľuďmi.
 • Tlmočenie snov Wanderer Dream interpretuje kľúč v snu ako zrejmý mužský princíp.Zlatým kľúčom je naplnenie najcennejšej túžby.Prekvapivo, klasik, ktorý písal o dobrodružstvách Pinocchia, mal pravdu.
 • Kľúčom k Dreambooku Millera je sila.Strata kľúča - rozrušenie.Nájdite odomknuté dvere - nájdite pokorného sluhu alebo slúžku.Poškodené, zlomené, nevhodné kľúče - k závažným hádkam, problémom.Dajte niekomu kľúč - k nešťastiu, zneužitiu dôvery, sprenevere.
 • Kniha snov Nostradamusa vidí kľúč ako obraz rýchleho riešenia problémov.Ak hľadáte kľúč k neznámu, je možné, že ste na pokraji dôležitého objavu.Nájsť kľúče vo sne je veľké šťastie.Hrajte s partiou kľúčov - je pravdepodobné, že máte fascinujúcu cestu, môžete navštíviť mnoho krajín a zaujímavých miest.
 • Tarot interpretuje kľúč ako amulet odhalenia tajomstiev.Povinné pre prechod zložitých ciest osudu.Postarajte sa o nájdené kľúče.Je možné, že sa hodia.

Záver

Vidieť kľúče vo sne znamená prežiť v reálnom živote pocity úzkosti a neistoty.S najväčšou pravdepodobnosťou nie sú vaše podozrenia a úzkosti neopodstatnené.Je potrebné zdvojnásobiť opatrnosť, nezverejňovať tajomstvá, naučiť sa skryť informácie.niepodľahne falošným urážkam a provokáciám.Ak niekto hovorí o dôvere, otvorenosti a vyžaduje to od vás - existuje veľká šanca, že sa od vás skrýva každý.

Najlepším spôsobom, ako sa chrániť pred ľuďmi, ktorí sa snažia niečo zistiť, je predstierať, že nie ste aktuálny, nikdy sa o túto tému nezaujímali a možno požiadajte o radu.

V rozhovoroch sa snažte viac počúvať a nebojte sa, že by ste mohli byť považovaní za hlúpu a ignorujúcu osobu.Môže to byť manipulatívna hra.Mnoho ľudí odhaľuje najdôležitejšie tajomstvá, len aby vyzerali inteligentnejšie, ako v skutočnosti sú.

Vo väčšine prípadov je lepšie vyzerať hlúpo, ako zostať hlúpymi.Všetky vaše kľúče, heslá a vzhľady sa musia uchovávať so sebou.Aj keď skutočne chcete niekomu dôverovať, počkajte a nerobte nijaké unáhlené kroky.Cudzie kľúče, ktoré ste mohli omylom alebo z dôvodu naliehavých žiadostí vziať, vráťte poštou alebo pomocou posla.Je to pohodlnejšie ako upadnúť do pascí.