Čo znamená koberec v snových knihách snov - nuansy interpretácie

Koberec je v mnohých tradíciách znakom osudu.Nie je to pre nič za nič, že Marya remeselník wover koberec cez noc dokončiť náročnú úlohu.V mnohých orientálnych príbehoch je tkanie kobercov súčasťou testu zrelosti hrdinky.Pomerne často bola na kobercoch tkaná história života, poučná múdrosť, tajná doktrína bola šifrovaná.

Na čarovných kobercoch hrdinovia cestovali vzduchom, keď sa pozreli na vzory kobercov, hrdinovia upadli do magických krajín.Koberec, rovnako ako kniha, možno vnímať ako informačné médium.Vzory na koberci hovoria o vašom vkusu a vášni.Koberec je spočiatku znakom bohatstva a luxusu.V takom prípade je možné koberce stočiť a presunúť na iné miesto.To je znakom ľahkosti prírody, mobility.

V moderných sociálnych sieťach sa absolútne zbytočne smejú fotografiám na pozadí kobercov, pretože koberec skutočne prispieva k pohodliu a výzdobe domu.Je pohodlné a teplé ležať na podlahe s kobercom, je príjemné chodiť naboso, steny s kobercami lepšie ukladajú teplo.

3. Tradičný sovietsky koberec vo sne znamená dodržiavanie tradičných patriarchálnych hodnôt.Možno v dnešnom svete nie sú vždy vhodné, ale ak chce človek nájsť manželku, ktorá vie variť boršč a netrvá na rovnakých právach, možno by ste na fotografiách mali venovať pozornosť dievčatám s kobercami.

Zvážte, k čomu je vysnívaný koberec a aký význam má tento významný a užitočný atribút vysnívaného života.

Hlavné hodnoty

 • Hlavný význam koberca vo sne je celkom predvídateľný -je to prosperita, pohodlie domova.Snívate o luxusu, pohodlí a excesoch, niektorý sybarizmus vám nie je cudzí, hmatové pocity sú dôležité.Je možné, že ste zmyselná a sofistikovaná osoba.Vaše ambície vytvárajú teplý domov s duchovne blízkym milovaným.
 • Čistý koberec znamená stálosť, náročnosť a zároveň nenáročný život.Biely alebo ľahký našuchorený koberec na podlahe vo sne sníva sníva a perfekcionista.Abstraktné kresby - nerozhodli ste sa o svojich želaniach v živote.Krásne koberce so zaujímavým vzorom, skutočné tkané maľby - ich pozemok vám poskytne ideu života.Čo je na nich maľované, ovocie, regály, mesto v horách alebo pastierky pod stromom - záleží len na vás.Opotrebovaný, rozmazaný obraz znamená, že musíte niečo skrývať.Možno žijete dvojaký život.
 • Koža zvierat, koberce farieb na kožu - držanie tela, nejaká arogancia, pôžitok z víťazstva.
 • Orientálne vzorce dávajú komplexný a protirečivý charakter.Ak je koberec mäkký - zodpovedá charakteru.Tvrdá, lepkavá nezbedná hromada - tvrdohlavosť, možná škandalóznosť, duch rozporov.Najjemnejší orientálny hodvábny koberec s jemnou výšivkou - v srdci ste skutočná orientálna princezná z rozprávok, sofistikovaná, jemná a pracovitá.
 • Opotrebovaný, zašpinený, roztrhnutý a poškodený koberec znamená ťažkosti v jeho osobnom živote, materiálne problémy a významné diery v jeho peňaženke.Je však tiež zrejmé, že neopúšťate nádej na lepšie a lepšienakoniec budete schopní zvládnuť ťažkosti.
 • Skryť odpadky a smeti pod kobercom, zametať alebo šliapať prach - klamať, aby sa vytvoril priaznivý dojem.Bohužiaľ, lož vám nebude prínosom, aj keď nebude zverejnený.Pravdepodobne nepravdivé informácie poškodia povesť vašej firmy a spochybnia vašu úprimnosť.
 • Vyhrňte koberce - pripravte sa na presun alebo opustenie rodiny.
 • Ak rozložíte koberce na záhrade, na tráve počas pikniku je príznakom skvelého vrelého a príbuzného pocitu.
 • Vyradenie kobercov, čistenie je ten pravý čas na transakcie s nehnuteľnosťami.Akékoľvek kroky spojené s upratovaním domu naznačujú možnú zmenu osudu.
 • Koberec, ktorý si položia pod vaše nohy, znamená, že vás bude liečiť.Vzorovaná cesta - znak úcty, príbuzenstva.Červený karmínový koberec znamená takmer kráľovské ocenenie, ale mal by byť alarmujúci, pretože sa predložia značné požiadavky.Ak si položíte cestu alebo koberec pod nohy - je celkom možné, že od osoby očakávate aktívnu a pozitívnu účasť na vašom osude.
 • Ak dieťa sníva o koberci, chce väčšiu citlivosť a lásku.

Autoritatívne interpretácie

 • Ženská kniha snov sľubuje, že čoskoro sa stanete milenkou vo vlastnom dome.Získanie kobercov vo sne - pre zisk, radosť a prosperitu.Chôdza po kobercoch, najmä naboso - si užívajte a užívajte si život.
 • Millerova kniha snov je vo všeobecnosti v súlade s knihou snov pre ženy, ale dodávapripraviť dobrých priateľov, aby v prípade potreby pomohli.Predávať koberce - cestovať, nový domov, vzrušujúce dobrodružstvá a príjemné zážitky.
 • Podľa Freudovej vysnívanej knihy znamená koberec rodinný život.Čím je mäkšia, krajšia a krajšia, tým viac ste spokojní so svojím spoločným životom.Špinavý koberec znamená nedôveru, lož vo vzťahu.Medzery, odery naznačujú možnosť medzery.Čistenie kobercov, videnie, ako ho vyradia alebo vyčistia snehom - na obnovenie vzťahu.
 • Pomocou cigánskej knihy snov je zavesenie koberca od podlahy po stenu zložitým znakom, ktorý môže ovplyvniť podnikanie.Ale koberec, ktorý zostupuje zo steny a pokrýva podlahu - sľubuje veľa šťastia.

Záver

Poznanie koberca vo sne je pozitívnym znakom prosperity.Dokonca aj roztrhaný a opotrebovaný koberec má dobrú hodnotu spojenú s úspešným prekonaním ťažkostí.Koberce v snoch vždy znamenajú domácu útulnosť, pohodlie, túžbu po pokojnom, krásnom a dôstojnom živote.