Čo znamená krokodíl v knihách snov a ako z neho mať úžitok?

Krokodíl vo sne je znakom čistého a neoblomného hrôzy.Máte zriedkavé šťastie, že stretnete svoje obavy blízko a priamo.Z hľadiska psychológie, keď študujete sen s krokodílom, môžete lepšie porozumieť sebe.Z ezoterického hľadiska je krokodíl vynikajúcim hosťom vo sne, ktorý prináša zdravie železa, veľa peňazí, mäsa, bohatstva, sebavedomia a dobrú prácu.

Krokodíl sám je plazom milujúcim teplo s dobrou inteligenciou a úžasným inštinktom dravca.Žije v sladkej vode a sťažuje kúpanie v tropických riekach.

Dobre sa reprodukuje, kladie stovky vajec, má silné ústa so silnými zaoblenými zubami a hustou pokožkou.V skutočnosti pre neozbrojeného človeka je krokodíl nezraniteľný.Iba prirodzená lenivosť a rýchly dôvtip neumožňujú týmto plazom vážne loviť ľudí ich zaradením do potravinového reťazca.

Existuje niekoľko desiatok druhov krokodílov a aligátorov s veľkosťou od 80 cm do 8 metrov, ktoré sú pokryté skutočným pancierovaním.Zvážte, o čom sníva krokodíl sníva.

Základné významy

Krokodíl vo vašom sne pochádza z vášho vlastného podvedomia.Toto je vaša neznesiteľná agresia, nezraniteľnosť, vyrovnanosť a presný výpočet vrhnutý do boja a chcete čerstvú krv.Alebo pokojne pitvajte vodný stĺpec so zákernými vzormi.Krokodíl trávi väčšinu svojho života opaľovaním na slnku alebo plávaním.

Keďže je snom vaše sny, je logické predpokladať, že takéto prepustenie je vhodné aj pre vás.životný štýl.Je možné, že vo svojom podvedomí ste chladnokrvný obrnený dravec.Panický strach z plazov znamená, že vy sami sa bojíte tejto stránky svojej povahy.Odložte pochybnosti, až kým ste sa najedli na iných krokodíloch, ktorí si vyhrievajú chrbát na tej istej pláži.

  • Chôdza po chrbtoch plazov - na dosiahnutie vašich cieľov budete potrebovať odvahu, ľahostajnosť a úplné zanedbanie záujmov iných.Netrpíte hanbou a altruizmom - choďte.
  • Plazy v kalnej vode, hlboko vo vode - cítite skryté nebezpečenstvo, ktoré sa ešte neprejavilo.
  • Veľa malých krokodílov vo sne sníva zvyčajne zo všetkých strán.Nepodceňujte nebezpečenstvo menších problémov a opomenutia.Skontrolujte hlásenie a nájdite chyby.Príčina problému spočíva v minulosti.Možno ste neurobili chyby a starostlivo ste ich skryli.Budete však musieť odpovedať, ak urýchlene neprijmete opatrenia na jeho odstránenie.
  • Plazy odpočívajúce na slnku.Zvyčajne by ste vo sne mali ísť presne tam, kde sedia na sieste, a nesledovať život prírody kvôli silnej prekážke ako zdravý človek.Začali ste riskantnú hru a vaše nápady nie sú dobre premyslené.Šanca mať partnerov je minimálna a vy sami tomu rozumiete, ale napriek tomu ju chcete vyskúšať.Vyvarujte sa zbytočným rizikám, moderujte nápady, navrhujte alternatívne riešenia a zdôvodnite ich vhodnosť.
  • Plavíte sa na člne a krokodílom smeruje k vám.Alebo ústa vyčnievajú z vodyv bezprostrednej blízkosti.Spánok znamená, že ak neukážete strach, môžete oklamať nebezpečenstvo.Neprepadajte panike a dosiahnite ľahký úspech.
  • Boj proti krokodílom vo sne znamená bojovať proti sebe.Musíte sa lepšie porozumieť sebe a stanoviť správne priority.Krokodíl, to znamená vaša vlastná agresia, musí bojovať po vašej strane.
  • Plazmy sa krotia, hádzajú mäso krokodílom.Dáte si veľké odpustky a riskujete známych a tešíte sa na hlúpe riziko.Existuje mnoho ďalších, produktívnejších spôsobov, ako štekliť svoje nervy na svete.Nájdite iný spôsob, ako hodiť adrenalín.

Hodnoty podľa autoritatívnych zdrojov

  • Millerova kniha snov upozorňuje na nebezpečenstvo nadmernej otvorenosti a úprimnosti.Je pravdepodobné, že krokodíl vo sne varuje pred bezprostrednou zradou ľudí, ktorí sa tešili vašej dôvere.Analyzujte situáciu a vyjasní sa mnoho bodov, ktoré vyvolávajú pochybnosti.Nenechajte sa jesť.
  • Snívanie o Wangi varuje pred prítomnosťou silného a neprihláseného nepriateľa, ktorý leží nízko a čaká na vhodný okamih na útok.Na vyriešenie problému musíte preukázať svoje najhoršie vlastnosti.Preukázanie hrozby z vašej strany môže zabrániť útoku.Nevyvolávajte zložité situácie a nepodobujte obete, je lepšie okamžite objasniť, že útok na vás je nerentabilný.Získate teda nie príliš spoľahlivého, ale užitočného spoločníka.
  • Kniha snov Sigmunda Freuda sa náhle odchýli od tradičných sexuálnych interpretácií a vysvetľujePrítomnosť krokodíla vo sne je duplikát, tendencia manipulovať s snívateľom alebo niekým z prostredia.Príliš autoritatívne povahy sú pripravené považovať za zradu túžbu po nezávislosti a presadzovanie svojich záujmov medzi ostatnými ľuďmi.Pestujte hustú pokožku a ignorujte útoky.

Záver

Ak ste museli vidieť krokodíla vo sne, nevidíte inú možnosť, ako sa uchýliť k násiliu a agresii.V skutočnom živote si môžete slobodne zvoliť svoju vlastnú stránku a rozhodnúť sa, kým chcete byť - nezraniteľný dravec alebo bezbranná obeť.Bojíte sa zrady a máte všetky dôvody na podozrenie zo zákerných návrhov.Spánok vás varuje, aby ste boli opatrní.

Krokodíl je jedným z najnebezpečnejších predátorov, ale nikto nie je nebezpečnejší ako osoba v prírode.Vyberte si stratégiu, vyhnite sa pasci, nevstupujte do trikov a manipulácií, sledujte svoje vlastné záujmy a svoje vlastné výhody.Môžete byť považovaní za bezcitné monštrum.Je to lepšie ako stať sa skupinou bezmenných kostí na pláži.