Čo znamená krv niekoho iného v snových snoch

Krv vo sne je silné znamenie, ktoré môže znamenať zranenia, skutočné alebo duševné, ako aj podporu.Jeho vlastná krv patrí členom rodiny.Cudzia krv - do zvyšku sveta.Pretože sme dravci, krv zvierat sa konzumuje, vyrábame krvné klobásy, hematogénne dlaždice, špeciálne koktaily pre dojčiacich anemických pacientov.

Vidieť živočíšnu krv vo sne môže znamenať sťažnosti od cudzích ľudí.Pozrime sa podrobne na to, o čom sníva krv iných ľudí, o pozitívnych a negatívnych významoch sna.Nezabudnite na to, že sen je váš a všetko, čo sa v ňom deje, je výlučne v tvojej hlave.Preto všetky postavy v akcii ste vy.Alebo iné stvorenia, ale výlučne podľa vlastného výkladu.

Nehnevajte sa na niekoho, kto vás vo vašom sne urazil alebo dokonca zabil.Rovnako by ste nemali byť prekvapení, ak ste sami niekoho zničili vo sne, ale tu sedí, sú nažive a zdraví.To je prípad, keď realizácia skutočného významu spánku neprispieva k univerzálnej harmónii.

Základné významy

 • Krv je znakom vitality.Bez traumy nie je možné vidieť krv.Traumatické situácie sa zvyčajne spájajú s krvou vo sne.Ak vo sne vidíte, že niekto krváca, robí svoju prácu alebo sa odvážne pohybuje vpred, možno vás začnú nudiť sťažnosti tohto života týkajúce sa života, začnete byť kritickejší voči zneužívaniu a konaniu „v rozpore so všetkým“.Napríklad manžel pokrytý krvou vám prinesie dojemkyticu zo susedného kvetinového záhonu.Takýto sen znamená vážne pochybnosti o úsilí a značné množstvo irónie.
 • Krv niekoho iného vo sne, ktorá sa objavuje na stenách, strope, na podlahe vášho domu, nemá nič spoločné s brutálnymi vraždami.Tento sen znamená, že strácate čas a vitalitu.
 • Krvavé slzy - stále ste naivný a úprimne veríte dojímavým a hrozným príbehom o utrpeniach iných ľudí, vcítite sa do vlastných síl a utrácate.Uložte svoju sústrasť milovaným a sebe samým.Krv niekoho iného na tvári alebo tečúci z rán znamená vašu vinu, bezmocnosť, empatiu, túžbu zabrániť hrozným.Takéto sny sú charakteristické pre všetky náboženstvá.Snívate o tom, že odčiníte svoju vinu, často imaginárnu?Najprv si pomôžte.Urobte niečo užitočné pre seba.Prejdite na tvorivé kurzy a získajte viac príležitostí na vyjadrenie svojej chúlostivej a citlivej povahy.
 • Krv niekoho iného na rukách - zdá sa vám, že zneužívate dôveru niekoho iného, ​​že vás mučí svedomie.
 • Vraždy, zranenia, sny, v ktorých pôsobíte ako agresor a nemilosrdne prelievate krv niekoho iného.S najväčšou pravdepodobnosťou.Vaše podráždenie dosiahlo limit.Už vás nebaví nekonečné požiadavky a potrebujete odpočinok.Ihneď na dovolenku.
 • Varenie čierneho pudingu - tieto manipulácie sa vám páčia a považujete sa za silného hostiteľa, ktorý nájde východisko z akejkoľvek situácie, bude schopný vyjednávať s najneprchavejšou osobou.Môžete vyhrážať a zastrašovať, nájsť slabiny.Sen ukazuje, že vyopakovať a je čas zmeniť taktiku.V opačnom prípade riskujete, že budete sami.
 • Ak vidíte krv niekoho iného na oblečení osoby, znamená to podozrenie.Pochybujete o tomto mužovi a bojíte sa ho.
 • Niekto dobrovoľne daruje krv - darovanie alebo rituálne ciele - devalváciu osoby a obetovanie.Pitie krvi niekoho iného vo sne je energetický vampirizmus, použitie ľudí výlučne pre ich vlastný úžitok a pre ich vlastné účely.
 • Krvavé zvieratá majú tendenciu vchádzať do domu - ste mučení vinou za zvieratá, ktoré ste jedli.Ak ste pripravení na vegetariánstvo mimo viny, rozhodnite sa sami.Toto je osobná voľba.
 • Krvavé deti alebo iní ľudia - obviňujete sa zo smrti niekoho.Ste skutočne vinní alebo si myslíte o vine?Nenechajte sa zúfalstva, skúste nájsť cestu von v charite.Urobte niečo dobré.Podeľte sa o svoje životné sily s ľuďmi.

Autoritatívne zdroje o krvi niekoho iného vo sne

 • Millerova interpretácia priateľa zaobchádza s krvou priateľa, ktorého sa snažíte zastaviť, ako prejav viny predtým.ne.
 • Telo cudzinca v krvi znamená problémy, do ktorých budete tak či onak zapojení.Vyhnúť sa zapojeniu je nesmierne ťažké.
 • Kniha snov pre ženy tvrdí, že sen, v ktorom sa kúpate alebo rozmazávate v krvi niekoho iného, ​​sľubuje vynikajúce zdravie a úplnú pohodu.Ale ak je krv hustá, čierna, s zrazeninami, so zeleným - sú možné vážne zdravotné problémy, najmä spečeň.
 • Snívanie o Wangi vníma krv iných ľudí ako životnú silu.To, ako ho používate vo sne, je pravda v skutočnom živote.Možno ťa mučia ostatní nekonečným dusením, zranili svojich blízkych vyrážkami.
 • Kniha rodinných snov považuje čierny puding za znak mieru a prosperity v rodine.Možno vám susedia závidia a vzťah nie je najlepší.Dajte si pozor na prijímanie darčekov.

Záver

Videnie krvi niekoho iného vo sne je vo väčšine prípadov znakom manipulácie, ktorá vás depresuje.Manipulácia a potláčanie sú normálnou súčasťou fungovania ľudskej spoločnosti.Otravuje to vyvažovanie rovnováhy a nerovnováha, nerovnaké vzťahy.

Napríklad, ak ste nútení tvrdo pracovať 16 hodín v rade za nízky plat, to nie je nič, ale ak prinútite osobu, aby súčasne ukazovala radosť a vďačnosť, bude to narušenie rovnováhy, ktoré môže z najpríjemnejších a najpokojnejších ľudí zmeniťkrvilačné maniaky.

Zmena zamestnania, budovanie vzťahov v rodine a zastavenie pocitu viny a bankrotu.Choďte na dobrého psychológa na niekoľko sedení.Niekoľko dní pokoja s vypnutým telefónom vás vráti do normálu.