Čo znamená márnica v snoch a prečo má dobrú hodnotu

Miesto záplaty alebo starým spôsobom, miesto uloženia mŕtvych tiel počas nevyhnutných štúdií o príčine smrti, pitva patológom, odstránenie orgánov s cieľom zistiť poškodenie a následky chorôb.V márnici je tiež miesto na uloženie tiel až do pochovania alebo kremácie.Ide teda o výskumné centrum, vyrovnávaciu pamäť a úložisko.Zvážte, čo to znamená vidieť márnicu vo sne a čo znamená márnica v knihách snov.

Základné významy

Márnica vo sne je výzvou pre vaše tajné ego.Do tej vrstvy reality, o ktorej ste si mysleli, že bola pochovaná už dávno.Pamätajte na zlé príslovie, na ktoré zvyčajne odpovedajú frázy ako „spisovateľ zomrel vo vás alebo dobrý básnik“ - „áno, áno, je to tak, v každom z nás niekto zomrel a niekedy podvádza“.

Toto sa nedá považovať za zlé, skôr zaujímavé a tajomné - pozorovať oživenie vlastných charakterových čŕt, ktoré sa zdali byť dávno preč.Na druhej strane, bez extrémnej situácie takéto premeny neexistujú.Pravdepodobne vás niekto hlboko urazil.Bolo by logické predpokladať, že tí, ktorí sa stali dobrovoľnou alebo nedobrovoľnou príčinou metamorfózy, nemusia byť veľmi vítaní.

Dôvodom prebudenia spánkových funkcií nie je vždy túžba po pomste.Možno si náhle pamätáte, že pred sobášom ste si naplánovali serióznu kariéru a boli vám pripomenuté zmeškané vyhliadky, ktoré sa náhle ukázali byť relevantné.

Rozhliadate sa po svojej zbožňovanej kuchynke a nepoznáte ju ako prebudeného mŕtveho muža.Už vás nezaujímajú recepty a metódy utieraniamastné škvrny, chcete diskutovať o investičnej politike alebo vyvinúť metódy na spracovanie diamantov v Arktíde.

  • Vidieť sa v márnici ako mŕtvola alebo niekoľko mŕtvol, ale oddelené - zvážite svoje možnosti a zvážte, že to, čo v živote môžete urobiť, môže byť užitočné práve teraz.S najväčšou pravdepodobnosťou sa necítite veľa radosti, pretože ste mali dôvody zabudnúť na svoje predchádzajúce schopnosti.Navrátenie si nevyhnutne vyžaduje zdroje, činnosti, výdavky, ktoré môžu spôsobiť podráždenie.To je v poriadku, určite sa s tým vyrovnáte.
  • Ak sa chcete objaviť v márnici ako odborník, patológ - snažíte sa dostať na koniec skrytých príčin niektorých udalostí.Možno by ste sa mali obrátiť na špecializovaného právnika alebo iného konzultanta.Ak je pre vás otázka dôležitá, nezabudnite požiadať o pomoc.
  • Ak vidíte polorozpadnuté mŕtvoly, stopy po nebezpečnej nákazlivej chorobe sú známkou ľútosti o dýmku.Chceli by ste oživiť niečo z minulosti, niektoré zručnosti z minulosti, ale vidíte ich v úplne nevhodnom stave a sú veľmi rozrušení.
  • Mnohé knihy snov sľubujú zvláštny deň, najmä ak ste vo sne mali šancu bojovať proti živým mŕtvym.Poruchy vás budú prenasledovať tým najočakávanejším spôsobom.Pokúste sa v tento deň obmedziť kontakt s vonkajším svetom, aby ste nespôsobili problémy.
  • Ak sa cítite ako mŕtvy človek, je neočakávaný nárast sily, zrazu pochopíte úplne neočakávané a veľmi jednoduché veci,to uniklo vašej pozornosti.

Výklady orgánov

  • Millerova interpretácia márnice vo sne je ako dostávať šokujúce správy od najbližšej rodiny.Je ťažké si predstaviť, čo by mohlo šokovať moderného človeka, ale Miller žil v storočí pred posledným a pracoval ako kňaz.Výklad snu predpovedá, že putovanie po radoch a hľadanie milovaných môžu byť pravdivé.
  • Kniha snov pre ženy varuje, že sa zvyšuje riziko, že sa dostanú do rôznych zložitých a nepredvídateľných situácií.
  • Melnikovova kniha snov predpovedá vážny spor, ak sa ocitnete medzi mŕtvymi.
  • Dream Interpreter Longo nechodí do detailov, ale iba sľubuje rojkový úspech a šťastie na novej a vzrušujúcej ceste.

Záver

Vidieť márnicu vo sne je veľmi dobrý sen, ktorý ukazuje, že ste sa pochovali skoro.Odstráňte prach zo starých zručností a získajte novú mládež.Nebude to ľahké, ale veľmi vzrušujúce.Ak sa venujete vede, môžete sledovať výklad sna v zmysle „poklad, skrytý poklad“.

Telá mŕtvych predstavujú skutočný poklad z hľadiska vedy.Každý výskumný ústav si radi kúpi telá na vedecké účely.Zaobchádzajte so snom ako s objavovaním skrytých možností, objavovaním pokladov, zisku a tajomstva.

Samozrejme, budú to problémy a budú sa spájať s blízkymi ľuďmi, ktorým sa váš zámer zmeniť nemusí, pretože sú zvyknutí na váš iný imidž.ľudiapríliš sebecký a pripravený zničiť sen niekoho iného, ​​ak to ohrozí ich pohodlie najmenším spôsobom.Nesľubujte, že po vykonaní zmien pokračujte vo všetkých tých istých akciách ako teraz.Je nepravdepodobné, že budete schopní dodržať taký sľub

.