Čo znamená masturbácia vo sne a ako súvisieť s interpretáciami

Masturbácia alebo sebauspokojenie sexuálnych potrieb je pomerne zriedkavý spánok.Erotické sny sa často snívajú, ľudia často erotickú víziu dopĺňajú skutočnou masturbáciou.Ale vidieť masturbáciu vo sne nie je erotický sen, pretože to pre človeka znamená znechutenie, odlúčenie, prípadne krutosť.Podľa knihy snov pochopíme význam toho, o čom masturbácia sníva.

Hlavné významy

Hlavným významom sna je smútok a sklamanie.Osoba, ktorej ste v dobrej viere alebo v láske, vás sklama svojím postojom spotrebiteľa a primitívnym myslením.Nesnažte sa udržať nepolapiteľný pocit, bude to mať za následok ešte väčšie sklamanie.

 • Ak vo sne vidíte, ako sa známy človek angažuje v sebavedomí, môžete s dôverou povedať, že je pre vás nepríjemný.Možno sa táto osoba vyznačuje demonštračným správaním, nepríjemným, máte podozrenie zo skrytých zlozvykov.
 • Ak je dievča zapojené do masturbácie, nie ste si istí sami sebou, pochybujte o svojej príťažlivosti, zatiaľ čo o sne zo dievčaťa existuje veľmi nízka mienka.
 • Niekto z vašej rodiny masturbuje vo vašom sne - zdá sa, že sa v tejto krajine varí rodinný škandál.Tomu môžete zabrániť iba úplnou zmenou prostredia alebo pohybom.
 • Manžel alebo milenec sa zapája do sebavedomia - je pravdepodobné, že dôjde k zrade, ochladeniu vzťahov, ktoré nie je možné opraviť.
 • Vlastná masturbácia je obyčajne sen v smiešnom alebo nečakanom kontexte.Napríklad ste v tom chytenízamestnanie vo vašom vlastnom dome, v práci, uprostred strany.Takýto sen naznačuje strach z hanby, skutočných alebo imaginárnych chýb, tajomstiev, ktoré by ste nechceli odhaliť.Ale zároveň sa skutočne chcete zdieľať so všetkými najúžasnejšími klebetami o sebe.V takom prípade bude správne obrátiť sa na dobrého psychológa a pokúsiť sa napraviť sebaúctu.
 • Ak vo sne vidíš masturbujúci dav, ide o náboženský obrad, bez ohľadu na ústupky.
 • Sen, v ktorom ste potrestaní pre spokojnosť, naznačuje možné zranenie detí.Nie ste nevyhnutne potrestaní za detskú masturbáciu, plácnutí a nútení držať ruky na vrchnej časti prikrývky.Bežné hororové príbehy pre deti a hrozné príbehy môžu niekedy urobiť vážny dojem a zmeniť sa na nočné mory.Výprask a tvrdý trest detí za nevinné prejavy sexuality zvyčajne ovplyvňujú tendenciu k BDSM.Niektorí ľudia majú vzrušujúce sexuálne zážitky.
 • Vyzerať vo sne znamená, že ste na chvíľu oddelení od aktívnych akcií.Teraz sa viac zaujímate o pozeranie, pozorovanie, pozeranie.Nenechajte sa príliš vzdialený od spoločnosti v reálnom živote, ale neverte druhým.Je vysoká pravdepodobnosť, že vás v budúcnosti sklamú.

Interpretácie autorít

 • Interpretácia ženského sna interpretuje masturbáciu vo sne ako nudu, osamelosť a nepríjemné pokusy baviť sa.Možno spánok označuje počiatočné prejavy depresie.Potrebujetetriasť sa, postarať sa o seba, nájsť vhodnú fyzickú aktivitu.Potrebujete štadión, posilňovňu, bazén, horolezecký klub alebo turistický klub s dobrou atmosférou a milými ľuďmi.
 • Freudova kniha snov považuje masturbáciu vo sne za znak svojej bezmocnosti.Ak snívate, že sa sami zaoberáte uspokojovaním sexuálnych potrieb, je zvláštne, že vo sne sa partner alebo nejaký požadovaný objekt neobjaví.Odlúčenie a emocionálny chlad sťažujú život.Niektorí veľkí ľudia skutočne odmietajú emocionálnu komunikáciu pre úžasné objavy.Možno, aby ste nejakým spôsobom ospravedlnili svoje chlad, budete musieť vážne študovať fyziku alebo matematiku.Ale radšej sa bavte.Je nepravdepodobné, že nájdete lásku celého života na večer, ale stojí za to vyskúšať.
 • Interpretácia Východného sna vykladá sebavedomie vo sne ako dočasné prerušenie.Aby sa zvýšila vitalita, kniha snov odporúča desiatky rôznych exotických pokrmov - býčie vajcia, sušené zvieracie penisy, obyčajné vajcia s horúcim korením a rezance v silnom vývare s koreňmi.Podľa knihy východného sna by lepkavý a viskózny studený pot vo sne mal vychádzať z hrude pacienta.Na tento účel sa používajú korenené jedlá.Spolu s lepivým potom zmizne aj smútok.

Záver

Snívať o masturbácii je známkou únavy.Sen jasne ukazuje, že by ste mali prestať hádzať svoju dušu v nádeji, že z nej vytlačíte trochu potešenia.Získajte silurelaxujte, urobte z pravidla prechádzku krásnymi miestami, venujte pozornosť zdravému a uspokojujúcemu jedlu, vyhýbajte sa zdravej zábave - počúvajte hudbu, choďte do divadla alebo do kina, chatujte s ľuďmi.V blízkej budúcnosti nevytvárajte úzke a úzke vzťahy.