Čo znamená modlitba mantis v snoch - symbolika spánku a interpretácie

Modliť sa Mantis je bojovný veľký hmyz so zložitým a temným osobným životom žijúci v tropickom a subtropickom podnebí.Je zvláštne, že kudlanka nevie, ako ustúpiť a je pripravená bojovať aj s protivníkom, ktorý je nad ním omnoho lepší.V niektorých krajinách je boj proti mantis obľúbený.

Majetok veľkej a začarovanej modlitby mantis môže byť veľmi ziskový, hoci hmyz je počas bojov veľmi zranený a zriedka dokáže vydržať viac ako jednu bitku.Vo sne môže byť mantis znakom úplného víťazstva a vážnej porážky.Zvážte, o čom sa modliaca sa mantis sníva v knihách snov.

Hlavné významy

 • Hlavným významom modlitbovej kudlanky vo sne je víťazstvo v boji o najlepšie miesto na slnku a najchutnejšie jedlo.
 • Ak ste okamžite nevideli hmyzu uprostred vegetácie a teraz ste ohromení maskovacím talentom dravca, má zmysel pozrieť sa na svoju vlastnú firmu.Zdá sa, že nevyužívate všetky príležitosti na úspech.
 • Ak je hmyz veľký, agresívny a nezvyčajnej farby, čaká vás veľký úspech.Dva hmyzy - úspech je šťastný, pretože dva musia bojovať, prežije iba jeden.Osamelý mŕtvy bojovník - na vytiahnutie bolestivej situácie, spomalenie riešenia problémov, ktoré sú pre vás dôležité.
 • Mnoho stredne veľkých zelených plášťov je nová práca alebo nová spoločnosť, v ktorej sa musíte preukázať.Musíte opakovať veľa práce a bojovať za každý nedôležité detaily.
 • Chytiť hmyzpríjemné zoznámenie sa s aktívnym a úspešným človekom.
 • Ak ste pokousaní alebo sa snažíte vysadiť hroty umiestnené na predných labkách, ste plní závistivých ľudí, ktorí sú pripravení ublížiť, a to dokonca aj sami sebe, ak sami riskujú.Berte klebety a agresorov vážne, aj keď pokušenie sa iba smiať hlúposti trikov je dosť veľké.Ak nič nevystúpite proti násilnej hlúposti - vyhrajú, šéf pokrčí ramenami, prepustí vás a odsúdi niečo nezrozumiteľné.
 • Ak sa pozeráte na bojovú kudlanku nábožnú mimo svojho domova, máte šťastie.To znamená, že aspoň doma sa môžete pred bitkami schovať.Ak sa však hmyz nachádza vo vašom byte alebo v dome - očakávajte škandály v rodine alebo príliš veselí hostia, ktorí sú pripravení upozorniť na chyby a naučiť každého správny život.
 • Videnie hmyzu v posteli je pre ženu dobrým znamením, pretože v tejto oblasti sa môžete spoľahnúť na dobrý sex a príjemné zoznámenie.Pre človeka nie je taký sen príliš priaznivý, pretože chrapľavá, agresívna a nepredvídateľná žena v posteli, ktorá sa stará predovšetkým o svoje vlastné potešenie, môže priviesť obyčajného človeka k neurológovi.Žena modliaca sa kudlanka v takej situácii dokonca uhryzne z mužovej hlavy.
 • Ak hmyz sedí na vetve a pozerá sa na vás cez prekážku, možno sa na vás niekto v zálohe skrýva a čaká.Akonáhle ste urazili človeka okolo, čaká na vhodnú príležitosť, aby sa vyrovnal.

Výklad orgánov

 • Kniha snov pre ženyvaruje, že ste neúmyselne ste strážcom tajných a skôr nebezpečných tajomstiev niekoho iného.Skúste si ju uchovať pre svoju vlastnú bezpečnosť, aj keď sa vaše tajomstvo javí ako úplne nevinné a bezvýznamné.
 • Interpretácia snov Meneghetti predpovedá veľký spor v rodine.
 • Millerova kniha snov považuje vzhľad modlitebnej kudlanky vo sne za zložitú situáciu, ktorú je v skutočnosti potrebné vyriešiť, za nebezpečenstvo.Ale Miller považuje hmyz v banke za zisk z investícií, dividend, neočakávaný zisk.
 • Kniha Wanderer Dream Book považuje zelený hmyz za bežné varovanie pred krutosťou sveta.Možno sa na vás pokúsia zaútočiť aj tí najbližší.Budete ohromení neprimeranou a nejasnou brutalitou a úprimnosťou útokov.Temný hmyz varuje pred možnými nebezpečenstvami.Existuje veľké nebezpečenstvo, že dôjde k morálnej závislosti na cudzom človeku s povinnosťou zachovávať tajomstvá iných ľudí.

Záver

Vidieť modlitebnú kudlanku vo sne je znamením a varovaním, že budete musieť bojovať za šťastie.Ak nie ste pripravení brániť svoju pozíciu, budete jesť.Táto správa bude príjemná pre ľudí, ktorí radi bojujú, aby dokázali svoje názory a získali verných spolupracovníkov v horúcej diskusii.

Pre tých, ktorí by radšej niečo pokojne viedli a vyjadrili svoj názor ako jediný skutočný, hrozí, že sen v skutočnosti nesklame.Pripravte sa na bitku alebo hľadajte miesto, kde si môžete posedieť v ťažkom čase.