Čo znamená obchod vo sne - interpretácia snov inej povahy

Obchod je silný a nejednoznačný symbol, najmä keď sa objavuje v našich snoch.V obchode niečo získame - nové veci, výrobky a ďalšie veci, ale sny s týmto miestom znamenajú nielen nové udalosti v živote snívateľa.Ak chcete zistiť, o čom tento obchod sníva, stojí za to otvoriť si knihu snov a porovnať si s ňou všetky dostupné podrobnosti.

Obsah
  1. Všeobecná interpretácia
  2. Sny s odevmi
  3. Interpretácia ďalších podrobností
  4. Miller Dream Book
  5. Longo Dream Book
  6. Kniha Dillona Dream
Všeobecná interpretácia

V skutočnosti najčastejšie človek kupuje potravinové výrobky v obchodoch ako domáce spotrebiče alebo bytová dekorácia.,Preto sa v snoch najčastejšie vyskytuje obchod s potravinami.Symbolizuje vynikajúcu schopnosť snívačky starať sa o svoje financie, racionálne ich utrácať, vyhýbať sa zbytočnému plytvaniu.

Ak spiaci človek v obchode snov obrátil svoju pozornosť na výrobky, interpretácia sna bude závisieť od toho, ako vyzerajú a ako boli rozmiestnené.Chutné výrobky umiestnené na policiach, stelesňujú materiálne blaho v skutočnosti a odpudivé a nevzhľadné - nespokojnosť s kvalitou života.

Tlmočenie bude závisieť od druhu obchodu:

  • Dobrý znamenie je sen, v ktorom sa objavil chlieb alebo pult.A samotný nákup chlebapoukazuje na vytváranie zisku, užitočné spojenia, kariérny postup.
  • Rovnako dobrým znakom je obchod s rybami.Sľubuje, že dostane neočakávané a príjemné správy.Táto správa bude o to pozitívnejšia, čím čerstvejšia a atraktívnejšia bude ryba na policiach.
  • Cukráreň predpovedá osobe, ktorej sníval, veľa zábavy.Môžu viesť k neracionálnemu utrácaniu peňazí, je však nepravdepodobné, že sa sníva o túto okolnosť.
  • Ak obchod predáva cookies vo sne, a ešte viac, ak ho kúpil snílek, niektoré jeho želania sa čoskoro splnia.

Sny s obchodom s odevmi

Priestranný obchod s oblečením s veľkými miestnosťami hovorí o pôvodnom štýle snívateľa v skutočnom živote.Ak bol vysnívaný obchod miniatúrny, mali by ste sa poradiť so známymi návrhármi.

Ak sa na vešiakoch alebo figurínach nachádzajú drahé veci, tento sen povzbudzuje snívateľa, aby sa naučil racionálne utrácať peniaze a vyhýbať sa zbytočnému plytvaniu.Druhá ruka sľubuje vznik nového zdroja dobrého príjmu.

Moderný sovietsky obchod s odevmi sníva o tom, že čoskoro bude musieť ušetriť peniaze za cenný nákup.Zahraničný butik predurčuje doplnenie šatníka v skutočnosti.

Ak v snovom obchodnom podniku nebol žiaden predajca, sen predznamenáva slobodu konania na pracovisku.Ak strážcovia snívajú v jeho sne počas nákupného výletu - v reálnom životevedenie ho poverilo zodpovedným zadaním.

Nočné videnie, v ktorom spiaci človek nielenže videl obchod, ale z neho niečo ukradol, tiež symbolizuje víťazstvo nad bdelými komplexmi.Kúpa nepotrebnej veci vo vašom sne naznačuje, že snílek v skutočnom živote šetrí peniaze na svoju vlastnú podobu.

Interpretácia ďalších podrobností

Sen, v ktorom sa niekto náhodou pokúsil o veci a náhodne ich zlomil, nie je dobrým znamením.,Predstavuje klebety a klebety v pracovnom tíme.Ak sa staré veci sníva v obchode zmenili na nové, čoskoro príde úspešná spolupráca s obchodným partnerom.

Sen, v ktorom sa snílek pozrel na svoj odraz v obchode, zosobňuje sebadôveru.Spor s predávajúcim vedie k vážnemu rozhovoru s manželským partnerom.Ak spiaci človek vo svojom sne požiadal o zľavu - v skutočnosti ušetrí aj na najzákladnejšie potreby.

Choďte do obchodu a sledujte tam veľa známych ľudí - sen, ktorý by naznačoval skoré stretnutie so starými priateľmi.Keby sa snílek išiel do obchodu len preto, aby sa na veci pozrel, znamená to, že v skutočnosti dnes žije a nemyslia veľa o budúcnosti.

Sen, v ktorom človek získal špinavé veci, symbolizuje obavy o jeho vlastnú povesť.Škvrna oblečená na šatách práve predznamenala novú etapu života.

Klenotníctvo má menej pozitívny výklad - naznačuje toveľa malých prípadov, ktoré neprinášajú zisk ani iné výhody.Priaznivé znamenie - sen kvetinárstva.Predstavuje sériu zaujímavých udalostí, ktoré spôsobia veľa emócií.V každom prípade by ste sa mali mať pod kontrolou.

Miller Dream Book

Podľa výkladu tejto snovej knihy obchod plný tovaru predstavuje úspech a prosperitu.Prázdny obchod naopak varuje snílka márneho úsilia a blížiacich sa hádok.Sen, v ktorom je jeho obchod zapálený v ohni, symbolizuje druhý vietor, vďaka ktorému sa snílek oveľa aktívnejšie zapája do podnikania.

Byť v obchodnom dome je potešením, ktoré možno získať prostredníctvom rôznych zdrojov príjmu.Nákup tovaru je tu na zlepšenie.Vidieť sa v obchode - na pohodlný a príjemný život.

Dreamwalker Longo

Ísť do obchodu na nákupy - na zmeny v živote, v oblasti materiálnej pohody.Ak vo sne medzi mnohými tovarmi bolo možné vybrať a kúpiť presne to, čo potrebujete, mali by ste očakávať, že dostanete veľké množstvo ako darček alebo ako bonus.Ak požadovaný produkt nebol nájdený, stojí za to sa pripraviť na zhoršenie finančnej situácie.

Ak sa človek vo sne stane sám zamestnancom alebo majiteľom obchodu, bude mu v reálnom živote ponúknutá účasť na riskantnej, pochybnej a dobrodružnej udalosti.Pretože rojko nie je na také veci zvyknuté, ponáhľa sariešenie.

Dillonova kniha snov

Samotný obchod nesie hotovostné náklady.Ak boli police v ňom prázdne, mali by ste sa báť podvodov vo finančných záležitostiach.Prechádzka po viacposchodovom obchode a akýmkoľvek spôsobom sa nerozhodujú o kúpe - majú v skutočnosti pochybnosti.Ak sa sami ocitnete v úlohe vlastníka takejto obchodnej spoločnosti, v skutočnosti si želá zlepšiť svoju finančnú situáciu zlým spôsobom.