Čo znamená pas videný vo sne a ako sa chrániť pred zlými hodnotami

Pas vo sne je ťažké a zvláštne znamenie.Vidieť svoj vlastný pas vo sne znamená, že ste nebezpečne blízko solipsizmu a máte sklon pochybovať o realite sveta.Potrebujete pas, aby ste si overili aspoň svoju vlastnú existenciu.Pozrime sa podrobne na knihy snov o tom, prečo sa sníva o pase.

Hlavná hodnota

 • Vzhľad pasu vo sne ukazuje váš postoj k vlastníkovi brožúry.Ošunbené stránky, zvrásnené, zlomené, rozstrapkané, nedostatok obalu sú príznakmi zložitého a nepriaznivého osudu.
 • Roztrhané stránky signalizujú silnú nenávisť, túžbu vytrhnúť časť života alebo ju dokonca zničiť.
 • Nový dokument, čistý, bez obalu - nový dobrý osud, známka budúceho blahobytu.Ak je dokument na obálke, ale nemá zbitý vzhľad, je to dokument vážnej, sebaúcty.
 • Zmena jedného nového pasu na iný, novší a elegantnejší - získate novú dobrú prácu s vysokou mzdou.
 • Získanie pasu je dobrým znakom, demonštráciou sen o cestovaní.Musíte sa uvoľniť a ísť na dovolenku.
 • Kamienky s monogramami znamenajú túžbu po rozpade.Horšie je len zle zbitý obal so zlatými monogramami.
 • Ak sú strany ohnuté, dokument je chátrajúci - nie ste spokojní s osudom.
 • Falošný dokument je lož, podvod.Osoba s takýmito pasmi vo sne vám v skutočnosti praje vážne problémy.Mali by ste sa zbaviť nadmernej dôveryhodnosti a prerušiť s tým všetok kontaktčloveče, neverte ani jednému slovu ani gestu.
 • Ak sa pozriete do cestovného pasu a pred očami sa stránky strácajú, sú prázdne alebo sú spočiatku prázdne ako notebook - taký sen znamená rozhodujúcu zmenu osudu.Môže to byť zmena náboženstva, nová rodina, zmena bydliska.Nie skutočnosť, že sa vám bude páčiť.Ak ste proti začatiu nového života od nuly - je čas začať aktívne konať.Zmeňte názor, kontaktujte právnika alebo konzulát, budete potrebovať pomoc priateľov.Drž sa ďalej od „charitatívnych“ organizácií, ktoré sľubujú pomoc znevýhodneným ľuďom bez dokumentov - existuje možnosť stať sa úplne bielymi a zmiznúť bez stopy v prúde vesmíru.Blednúci pas bez poznámok a najmä bez fotografie je znakom veľkého nešťastia alebo veľmi vážneho šoku.
 • Výskyt alebo zmiznutie v cestovnom pase s pečiatkou manželstva, rodným listom detí sú odrazom vašich obáv týkajúcich sa rodinného stavu a zdravia detí.Ťažká úzkosť musí mať dobrý dôvod.Bez pomoci priateľov a odborníkov nemôžete zistiť situáciu.

Interpretácie autoritatívnych zdrojov

 • Freudova kniha snov zaručuje, že pas vo sne, najmä stránka manželského stavu, naznačuje ťažký vzťah a blízkosť medzery.,Možno si myslíte, že pečiatka v pase a zmena priezviska môžu zvrátiť príliv, ale v skutočnosti to tak nie je.Predpokladajme, že medzerauž sa stalo.Zostavte svoje akcie na základe skutočných faktov a nechajte svoje sny.
 • Kniha snov pre ženy interpretuje prijatie nového pasu ako novej stránky v životopise.Strata dokumentov je zlým znamením na ujmu dobrej povesti, straty štatútu.Aby ste kazili cestovný pas, vyliate farbu alebo rozpúšťadlo - okamžite kontaktujte úrady so žiadosťou o pomoc, ste v nebezpečnej situácii s vysokou pravdepodobnosťou.

Záver

Vidieť pas vo sne je v každom prípade známkou pochybnosti, neistoty.Potrebujete doklady o manželstve, majetku, cestovateľských príležitostiach.Pochybnosti často nie sú neopodstatnené a sú opodstatnené.Vaši najlepší priatelia sú v súčasnosti zdravý skepticizmus, zdravý rozum, dobrí právnici a neuveriteľnosť.Nestrácajte dokumenty, nenechávajte dôverné informácie, nedôverujte nikomu so svojím majetkom.

Na chvíľu odmietnite významné transakcie, najmä s nehnuteľnosťami, a monitorujte reakcie sprostredkovateľov a zainteresovaných strán.Nedovoľte, aby vás presvedčili a neverili argumentom „každý to robí“.Nenechajte peniaze na právne konzultácie.Ak ste veľmi opatrní, všetko bude v poriadku.