Čo znamená potkan v snoch a ako rozpoznať správny význam

Zoberme si o čom snívajú potkany v knihe snov.Na rozdiel od myší je potkan dosť agresívny hlodavec.V stredoveku potkany, ktoré sa stali verným satelitom človeka, spôsobili veľa problémov, konzumáciu potravy, šírenie chorôb, hryzenie, dokonca hryzenie dojčiat a pacientov pripútaných na posteľ.Strašidelné príbehy o lapačoch potkanov, ktoré zachránili obyvateľov mesta pred potkanmi, alebo o kráľovi potkanov, ktorý prakticky podmanil vládcovský palác, sa od začiatku neobjavili.Potkany boli vážnym problémom a nebezpečenstvom.Čím je kniha snov staršia, tým viac gesta je v nej postoj k škodcom.

V modernom svete sa výrazne znížilo miesto hlodavcov.Niektorí ľudia zapínajú krotké zvieratá a užívajú si komunikácie s rozumne inteligentnými a komunikatívnymi zvieratami.Potkany sa používajú v laboratóriách na testovanie rôznych liekov na iné vedecké účely.V genetickom inžinierstve sa hlodavce používajú ako darcovia pre rastúcu kožu, chrupavku, ktorá sa úplne zhoduje v genotype s požadovanými.

Moderní ľudia sú láskaví, atrofia stredovekého pudu „vidí potkanov - zabíjať“.Potkan vo sne už nie je nevyhnutne dravec, ktorý prišiel uhryznúť z nosa dieťaťa, ale očarujúce inteligentné stvorenie, poradca a partner.

Základné významy

Prvý význam, keď sa sami spájate so zvieraťom, súcitte s ním.V tomto prípade vidieť potkana vo sne znamená obratnosť, prefíkanosť, ochotu žiť podľa vlastných zákonov, plodnosť, chamtivosť, šetrnosť, hospodárenie.Ste pripravení na veľa pre sebadôstojná existencia.Na výťah však používate zadnú časť kariérneho rebríka a zásadne odlišné sociálne výťahy.

Druhým hlavným významom potkana vo sne je špión, nezvládnutý kozák, zločinec, podvodník, ktorý sleduje svoje vlastné záujmy a nie príliš sa zaujíma o vaše blaho.Problémom špióna nie je len to, že si niečo získa pre seba, ale aj to, že pri zametaní skladieb sa nevyhnutne snaží nahradiť bývalých „priateľov“.

 • Biela príručka alebo laboratórny hlodavec znamená, že niekto vo vašom prostredí zanedbáva morálne pravidlá a nečestne hrá.Ak je to niekto z vás, sen sľubuje rýchly úspech.Vo všetkých ostatných prípadoch spánok znamená problémy, nespravodlivé obvinenia, špinavé zvesti.Možno aj prepustenie z dôvodu úplne poškodenej povesti.Ak k tomu dôjde, je lepšie byť rád, že odchádzate z kravy, kde si ľudia úplne nedôverujú.
 • Mnoho hlodavcov predstavuje nebezpečenstvo.Agresívne správanie, útoky a hryzenie - s vašou rodinou je vám nepríjemné.
 • Kovová krysa, akoby z Harrisonových dobrodružných románov.Máte podozrenie na prítomnosť sledovania, sledovania videa v práci.Možno je dohľad vykonávaný otvorene a podarí sa vám srať.Skutočne, práca v tieni Veľkého brata je veľa stresu, nedostatok súkromia porušuje hranice jednotlivca.Pokorte sa a naučte sa v ňom žiť alebo meniť zamestnanie.
 • Ak sa s kamarátom spojíte vo sne, budete mať dobrého verného priateľa.
 • Ak snívate o svojom vlastnom hlodavcovi -pochádzajú z interpretácie domácich miláčikov.Rovnako ako sa príznaky čiernych mačiek nevzťahujú na majiteľov mačiek, zlé znaky spojené s potkanmi nefungujú, ak je v reálnom živote zvieraťom vaše miláčik.

Interpretácie autoritatívnych zdrojov

 • Dream of Freud naznačuje strach zo sexu a možnú sexuálnu agresiu v dôsledku tohto strachu, jeho prekonanie adôkladné štúdium predmetu.Môžete byť skutočným guruom sexu, ale nezažívate žiadne zvláštne výbuchy vášne, iba pomocou svojich schopností a znalostí získate užitočné životné výhody alebo spojenia.
 • Kniha Millerových snov jasne naznačuje vysoký stupeň nebezpečenstva intrikovania v práci.Chyťte, chytte škodcu - budete môcť odhaliť schému.Zabiť hlodavca - vyhrať v otvorenej bitke.
 • Predikcia nebezpečenstva, znaky vo sne, nie je magická hádajúca hra s mimosmyslovým vnímaním.Nevedome si všímate a implicitne analyzujete príznaky intríg, cítite vysoké nebezpečenstvo.Zároveň z nejakého dôvodu nie ste pripravení otvorene premýšľať o intrígach a dostať sa do nepríjemnej situácie.Mozog ukazuje pravdepodobné nebezpečenstvo intríg vo formáte snov.
 • Kniha snov Wangiho považuje za dobrý sen ten, v ktorom ste zabili škodcu, a odmietla zvážiť iné významy.Skutočne nie je dobrý nápad spoznať priateľov s krotkým hlodavcom pre slepého majstra.Výklady Wangy sú dosť špecifické a subjektívne.
 • Nostradamus je zhovievavýhlodavce a je presvedčený, že šťastie sa sníva sníva a naznačuje dobrý nepotizmus.Ale ak snívate o škodcoch vo vašej špajzi, o rušnom ničení dodávok - môžete očakávať ťažké časy, až po hrozbu hladu.
 • Kniha snov pre ženy sľubuje tehotenstvo.Možno aj viacnásobne.Ak sa chcete bezpečne rozhodnúť, musíte sa chrániť pred akýmkoľvek stresom.

Záver

Prirodzené kúzlo potkana je veľmi veľké.V kombinácii a s dobre vyškolenou mysľou zručnosti v oblasti manipulácie s človekom, „potkan“ alebo špión ľahko nájdu implicitné medzery v spoločnosti a kľúče k mnohým srdcom.

Dajte si pozor na zradu, ak je priateľ napchaný vašimi priateľmi, ktorý vám zjavne nie je pár a ktorý sa točí v inom kruhu.Napríklad, ak ste dobrým inštalatérom, mali by ste byť na pozore pred pozornosťou socialitu, ktorý sa otáča v kruhoch milionárov.

Je celkom možné, že sa nezaujíma o vaše úprimné srdce a čistú myseľ, nedotknutá skvelými nectami, ale o možnosť vstúpiť do domu vašich ostatných zákazníkov alebo odhodiť vašich konkurentov pomocou kanálov do kanálov.Ak náhodou vidíte potkana vo sne - je to príležitosť na zvýšenie ostražitosti, zníženie miery úprimnosti a na určitý čas upustenie od nových známych a pozývaní na priateľské večierky.Dôverujte sebe a svojej intuícii.