Čo znamená predstava o mŕtvej kryse vo sne - podrobný výklad

Len málo potkanov vyvoláva príjemné emócie.Najmä ak je toto zviera mŕtve.A prečo sníva o mŕtvej kryse?

Pozri Deadth krysu vo sne - základný výklad sna

Niektorí ľudia sa rodia krýs ako domácich miláčikov, a úprimne obavy, keď ich miláčik zomrie.A iní tieto zvieratá úmyselne otrávia.Dôvody, prečo môže naše podvedomie tento obraz premietnuť, môžu byť úplne odlišné.

Na podrobnejšiu interpretáciu je potrebné pripomenúť si všetky podrobnosti o sne: veľkosť a farbu zvieraťa, okolnosti stretnutia, príčiny smrti a ďalšie.Všetky podrobnosti musia byť spojené do jedného obrázka, analyzované a vidieť interpretáciu obrazu v sonotractore.

V každom prípade tento sen v skutočnosti neprinesie nič dobré.Interpretácie snov mŕtve potkany zosobňujú problémy a problémy, ktoré na vás čakajú, keď sa zobudíte.Možno sa cítite vinníčiny minulosti.V každom prípade by ste sa mali najprv pochopiť.

Byť obklopený mŕtvymi potkanmi

Ak ste vo sne boli obkľúčení mŕtvymi potkanmi a z nich vyžarovala nechutná vôňa, potom v skutočnostiživota, mali by ste sa pozrieť na svoje okolie.Možno, že sa niekto za vás chystá a nechce, aby ste uspeli.Je potrebné si uvedomiť, že v ich prospech môžu zradiť dokonca aj najbližší priatelia.

Potkany na ceste

 • Ak mŕtve potkany prekážajú vášmu postupu na ceste, niektoré plány sa budú musieť odložiť na neskôr.Ak budete konať nedbanlivo, môžete zlyhať.Tento obrázok môže tiež znamenať, že ste si vybrali nesprávnu životnú cestu;
 • Pre zamilované páry je to nepriaznivý symbol.Ak ste tento obraz videli vo svojich nočných snoch, uistite sa, že váš spolužiak nadviazal vzťahy na strane.

Zabite potkana vlastnými rukami

Avšak priaznivý symbol je zabiť potkana vlastnými rukami.V skutočnom živote sa môžete vyrovnať s akýmikoľvek ťažkosťami a vaši nepriatelia a nepriatelia budú nútení pripustiť porážku.

Tiež v skutočnosti získate sebadôveru.Budete mať možnosť previesť svoje plány do reality a rýchlo sa vyšplhať na kariérny rebrík.

Vyhodiť mŕtve zviera

 • Vy a niekto v skutočnosti budete musieť „hodiť mŕtveho potkana“.Budete nútení presunúť svoje zodpovednosti na plecia inej osoby.Bude to nútenézmerajte, pretože vám veľmi krátko dôjde čas, alebo sa vám poškodí zdravie;
 • Ak si k tebe hodil mŕtveho potkana a podarilo sa ti všimnúť toho, kto to urobil, potom ti v reálnom živote závidia a urobí všetko, čo je v jeho silách, aby ho odviedli z kurzu.

Farba mŕtveho muža

 • Biela farba mŕtvej krysy naznačuje, že sa na vašej ceste čoskoro objaví vážny konkurent.Bude to žena, ktorá môže výrazne poškodiť kariéru a povesť snívateľa;
 • Šedá krysa predstavuje vážne problémy a problémy;
 • Čierna krysa sa interpretuje odlišne.Niektoré knihy snov sa domnievajú, že je to symbol bezprostrednej smrti snílek, zatiaľ čo iné dávajú tomuto obrazu pozitívne predpovede pre spiaceho človeka.

Interpretácia obrazu mŕtvej krysy podľa známych kníh snov

Interpretácia snu podľa Millerovej snovej knihy

]
 • Miller je presvedčený, že mŕtvy potkan vo sne má pre snílka iba negatívne predpovede do budúcnosti.Čakajú ho problémy a problémy, ako aj objavenie sa vážnych nepriateľov na obzore;
 • Potkan, ktorý sa vám hodí, naznačuje, že vo vašom prostredí sa objavili závistliví ľudia.Môžu veľmi poškodiť vašu povesť a kariéru;
 • Ak si hodil potkana, potom v živote môžeš ľahko presunúť svoje problémy a povinnosti na iných ľudí.To na vás môže zahrať trik.

Mŕtvy potkan - tlmočník Freudových snov

Psychoanalytik Sigmund Freud odhalil iba dva veľmi podivné a nepríjemné obrázky.tento príbeh:

 • Ak ste videli, ako niekto jedol mŕtve zviera, potom v skutočnom živote musíte čeliť nepriateľom a nepriateľom.Vojna s nimi bude dlhá a dlhá.Prinesie veľké straty;
 • Existuje veľmi mŕtvy potkan - všetci nepriatelia budú nútení pripustiť porážku.

Predpovede Wangy

Bulharský jasnovidca si je istý, že mŕtvy potkan v nočných snoch prinesie iba tomu, kto ju videl, bolesť a sklamanie.Je potrebné pamätať na všetky podrobnosti o sne, aby bol pripravený na všetky zvraty osudu.

 • Tento obraz pre lásku znamená, že na obzore sa objaví vážny konkurent, ktorý môže zničiť všetky plány a vyhliadky vášho partnera;
 • Zabíjanie zvierat vlastnými rukami - jeden z vašich blízkych priateľov sa plánuje za chrbtom.Jeho činy vás môžu viesť na dlhú dobu z kurzu;
 • Mnoho potkanov snívalo - nebudete schopní realizovať svoje plány a víťazstvo oslávia vaši nepriatelia.

Interpretácia sna tlmočníkom Loffom

David Loff verí, že interpretácia tohto obrázka priamo závisí od osobného prístupu k tomuto zvieraťu a emócií, ktoré tento sen sprevádzali.

Ak ste sa vo sne necítili znechutene, ale v skutočnosti máte pre toto zviera teplé pocity, potom sa v živote všetko ukáže, ako ste plánovali.

Ale keď si sa v nočných snoch cítil zle z takého pohľadu, a vo svojom živote ťa títo hlodavci vydesia, mali by ste sa pripraviť nanepriaznivé obdobie v živote.Toto obdobie bude sprevádzať veľké straty a sklamania.