Čo znamená rieka v knihách snov - ako ju správne interpretovať

Rieka vo sne a v skutočnosti je všeobecne uznávaným symbolom ľudského života.Pri prameni je rieka jasná a turbulentná ako ľudská mládež.Bližšie k zrelosti môžu byť rieky pokojné a široké.Najväčšie rieky umožňujú prepravu a slúžia ako obchodné tepny a stávajú sa zdrojom veľkého bohatstva.

Potom rieky stekajú do morí a stávajú sa súčasťou svetových oceánov.Voda v ústach rieky je často zakalená, prúd je slabý, plavebná dráha sa musí postarať a očistiť od bahna a piesku a odobrať plytčinu.Zakalená voda v rieke podľa kníh snov znamená choroby a choroby.Čistá voda sa pýši radosťou.Zvážte, o čom rieka sníva v knihách snov.

Hlavné hodnoty

 • Ak prechádzate cez rieku vo sne, nehľadáte ľahké spôsoby a usilujete sa o zlepšenie.Choďte s prúdom - neodolajte osudu.V tomto prípade sen sľubuje úplnú pohodu, bez otrasov.Tento druh šťastia nie je vždy vhodný pre aktívnych ľudí.Ak vo sne zaútočíte na pereje a naučíte sa základy opevnenia - šťastie vášho života v boji.Nechcete dostávať dary osudu a neveríte vo víťazstvo bez boja.Na druhej strane si vyberiete svoju vlastnú cestu.Nebuďte prekvapení, keď zistíte, že tí, ktorí sa rozhodli pre tiché kúpanie, bez boja, dokázali prekonať mnohonásobne väčšiu vzdialenosť a dosiahnuť viac.
 • Plavba loďou je znakom praktickosti.
 • Ak sa vo sne opatrne nahliadate do rozsiahlych oblastí rieky, jedná sa o nové zaujímavé nápady.
 • Plávanie s dieťaťom, starostlivosť o striekajúce deti - musíte sa učiť.
 • Blokovanie rieky, zakladanie priehrad, mlynov - veľké plány, ktoré môžu zmeniť životy mnohých ľudí.
 • Mosty znamenajú neistotu, frustráciu, ktorú ste mali vo svojom živote.Prekročenie mosta na druhú stranu - opustenie predchádzajúcich myšlienok a začiatok novej etapy, víťazstvo nad sklamaním.Postavte most - uviaznite na jednom mieste z dôvodov spoločného dobra, straty času.
 • Problémy s bojom proti Fordingu.
 • Skočiť do rieky - ponáhľať sa k novým pocitom, ako vírivka s hlavou.Ak narazíte do vody - na veľké sklamanie.Snívanie o tom, že sa čerpá voda, je podvod.Háčiky, kamene na dne - šťastne ste unikli hrozným nebezpečenstvám.Pokúste sa túto chybu zopakovať, až nabudúce to nebude mať šťastie.
 • Lov rýb pomocou sietí je veľkým množstvom.Ak snívate, že sedíte na pláži a sledujete výbuchy rýb - uvažujete o novom podnikaní.
 • Ak náhodou pijete z rieky vo sne, znamená to múdrosť a prosperitu.Soľná voda v rieke znamená, že treba odolať intrikám.Neuspokojte sa s nelegálnymi konaniami.Nebudete mať žiadne výhody a budete musieť odpovedať aj na niečo, o čom nemáte potuchy.Podľa kníh o východnom sne znamená slaná voda v rieke chudobu a hanbu.
 • Ak sa topíte, ste ohromení, ste vyčerpaní.Príčinou problémov je nesprávna organizácia práce.
 • Suché lôžko je horkou sklamaním.
 • Čistenie dna spočíva v obnove vášho života, štádiu prehodnotenia a prehodnotenia všetkých najdôležitejších vživota.

Interpretácie autorít

 • Výklad Millerovho snu o tichej a neprekonanej rieke s pokojnou a čistou vodou vo sne je znakom osobitného požehnania a prejavuje radosť,pokojná, pokojná prosperita.Bahnitá hlučná rieka podľa Millera znamená domáce hádky, hádky, drobné intrígy.Ak rieka zablokuje cestu alebo sa náhle pretečie, šírenie snov bude čeliť vážnym problémom spojeným s nemožnosťou realizovať plány.
 • Dream Interpreter Longo zaisťuje, že pokojná hladina rieky znamená, že ste už dosiahli limit snov a že vaša myseľ nie je zahalená konvulzívnym hľadaním a zbytočnými starosťami.
 • Kniha snov Dr. Freuda sa ako zvyčajne zameriava na problémy medzi pohlaviami.Široká a čistá rieka sa zdá byť Freudom ideálnym prostredím pre drsný a náhly sex.Predpokladá sa, že snílek rád reprezentuje rôzne sexuálne scény, fantazíruje as potešením realizuje svoje fantázie.Podľa Freuda znamená plávanie v rieke potokom úplné vzdanie sa vášni a neznášanie pohybu duše.Odporúča sa prebudiť z túžby po láske a venovať určitú pozornosť súčasným udalostiam.
 • Kniha snov proroka Vanga má sklon veriť, že vidieť rieku vo sne je nesmierne priaznivým znamením.Ponorte sa do rieky, spadnite do rieky priamo vo svojom oblečení - budete môcť čakať na požadované zmeny a získať dobrú materiálnu odmenu.Ak ste sa museli s prúdom vysporiadať, budete musieť prekonať niektoré prekážkyželaný cieľ, ale všetko ide dobre.Ak vás voda vo vašich rukách tlačí dozadu a pomáha vám v pohybe vpred, môžete počítať s pomocou svojho spoluobčana.
 • Výklad snu Hasse je do značnej miery v solidarite s Wangom a je presvedčený, že pád do rieky vo sne znamená získať dôležité správy s následným zapojením do cyklu udalostí.

Záver

Snívanie o rieke je vo všeobecnosti dobrým znamením, pretože ukazuje váš postoj k životu.Rieka sníva, ak ste ochotní kontrolovať udalosti vo svojom živote, nie ste pripravení nechať sa unášať.Radi analyzujete udalosti, vyvodzujete závery a hľadáte optimálne riešenia.S najväčšou pravdepodobnosťou musíte odpovedať nielen na seba, ale aj na ostatných ľudí.

Toto je vlastníctvo vedúcich, organizátorov a podnikateľov.Môžete zlepšiť pohodu svojej rodiny a postarať sa o ďalších ľudí.Zvyk kontroly vám umožňuje predpovedať zisky.Rieka vo sne je všeobecne o peniazoch, pokojnom prekonávaní súčasných problémov, šťastí v podnikaní a všeobecnej pohode.