Čo znamená rúž vo sne podľa interpretácie kníh snov

Rúž je podľa všetkých trendov najdôležitejším prvkom ženského zvodného arzenálu.Prítomnosť rúžu úplne mení obraz ženy, robí ho zaujímavým a atraktívnym.

Vo sne sa rúže často snívajú o príjemnom známom mieste a znamenajú ľahkú komunikáciu, ľahké flirtovanie, sexuálnu príťažlivosť.Zvážte základné významy toho, o čom rúž sníva v knihách snov.

Kľúčové hodnoty

Záleží na tom, či používate rúž v každodennom živote.Ak je to súčasť vašej každodennej toalety a vo sne vyzeráte ako v skutočnosti, nedajte vzhľadu osobitnú dodatočnú hodnotu.

Venujte pozornosť nezvyčajným detailom, zmenám farby.Napríklad, ak zvyčajne kupujete kozmetiku v butiku a vo sne kupujete skúmavku s oranžovou farbou pri prechode, môže to znamenať smiešne flirtovanie s kuriérom, strážcom alebo doručovateľom v skutočnom živote.

Ak vo sne dostanete lesk z pohára s prstom priamo v reštaurácii a posúvajte prstom po perách, hoci dobre viete, že je to trochu nad prípustné - pripravte sa na úlohu zákerného zvodcu a porušovateľa nadácií.

 • Umývanie kozmetiky obrúskom - kvôli odmietnutiu akceptovať akceptované pravidlá viesť vašu hru.
 • Kúpiť v butiku, vybrať - spoznať niekoho, pripravenosť flirtovať.Prostredie je dôležité tam, kde presne kupujete rúž - v darčekoch, v supermarkete, v špeciálnom obchode alebo v drahej firemnej predajni.Prostredie ukazuje, ako sa cítite o sebe,ako ochotný ušetriť na kráse a ich potrebách.Ak si vyberiete lacnú kozmetiku akejkoľvek farby, vyzdvihnite horu rôznych farieb - ste mimoriadne nenároční a neviete, ako si vážiť, vyskúšajte ruku v oblasti flirtovania a koketovania.Celkovo ste sa ešte nerozhodli pre výber gentlemana a ste radi, že máte akékoľvek známky pozornosti.
 • Ak človek sníva o tom, že kupuje rúž, znamená to buď maškarádu, alebo úplnú neschopnosť starať sa o ženy, túžbu po diktáte a kontrole, chamtivosť.
 • Hygienická rúž bez farby - neobmedzená sebavedomie.Nie ste pripravení považovať sa za ženu a vyžaduje si seriózny prístup k sebe ako k mužovi.Pri všetkej úcte k tejto pozícii je potrebné poznamenať, že prilákanie človeka týmto spôsobom nebude fungovať.Iba ten, kto sám sympatizuje so silnými mužmi alebo hľadá spoľahlivého patróna.
 • Maľovanie pier je predstierané.Baví vás hranie rôznych rolí vo vašom vlastnom divadle.Možno má zmysel repertoár revidovať a hľadať nové zaujímavé úlohy.Kurzy herectva a líčenia sa hodia v skutočnom živote.
 • Strata obľúbenej tašky na make-up alebo rúžu je sklamaním v detailoch.Možno sa dozviete niečo nepríjemné o predmete vzdychania a týmto faktom nemusíte pripisovať dôležitosť, ale zbytočne.Malé veci často charakterizujú človeka lepšie ako najteplejších slov a horúcich výlevov.
 • Ak chcete rozbiť, prerušte farbiaci stĺpec - sklamanie z najlepších nádejí.
 • Vonkajšietrubica - možno máte šťastného súpera.Neverte mužovi príliš veľa, je mazaný.
 • Príjemná vôňa balzamu na pery znamená veľa šťastia.Ak je make-up zakalený, vonia nepríjemne - hrozí nebezpečenstvo, že bude na rande zneuctený.
 • Farba rúžu vo sne je dôležitá.Klasická červená - vysoko si ceníte, zvážte všetky možnosti a vyberte najvhodnejších.Scarlet, jasný - snívate o rýchlejšej jazde v najdôležitejší deň svojho života.Zdá sa, že ste pripravení urobiť hlavnú stávku.Je možné, že ste na rovnakej úrovni a budete sklamaní.Oranžová - rád oklame mladých ľudí, flirtuje bez vážnych úmyslov.Burgundsko, hnedé - vážny prístup.Ste pripravení prevziať iniciatívu vo vlastných rukách.Ružová je opatrnosť.Uzol, prirodzený - rád predstiera a koná, nie je si istý.Agresívne farby - zelená, fialová, čierna - tendencia k šokom.Radi testujete ľudí.
 • Jasné, bohaté farby znamenajú odhodlaný postoj, pripravenosť na vážny vzťah bez poltónov.Perla, iskry dávajú nerozhodnosť a pochybnosti.

Výklad orgánov

Výklad snu Freuda neignoroval falickú formu rúžu a skutočnosť, že svetlé pery na tvári ženy spôsobujú určité asociácie.s nadšeným ženským pohlavným orgánom.Maľovať pery rúžom vo sne znamená orálny sex a najpresnejší náznak.Maľovanie pier v reštaurácii je pripravenosť pokračovať večer, búrlivý sex.

Female Dream Bookverí, že rúž vo sne znamená tajomstvo.Možno budete mať ženatého milenca s vysokými nárokmi na ženskú krásu.Klasická trubica - na flirtovanie.Jar - k chorobe.Svieti vo fľaši - neúspešný dátum.Maľovať pery štetcom - klamstvom, zhromaždením.

Interpretácia snu v zime považuje maľované pery vo sne za znak klamstva.

Záver

Vo sne sa rúž objavuje ako jasný nástroj zvádzania.Vidieť rúž vo sne znamená byť pripravený na nové dobrodružstvá.Bezfarebná rúž znamená niečo ako poľovnícky lov - vykresľujete flirtovanie, ale nie ste pripravení vážne sa stretnúť a vybudovať si vzťah.Získanie rúžu znamená pripravenosť na nové víťazstvá.

Na druhej strane možno víťazstvo v oblasti lásky považovať za porážku.Dajte si pozor na vzťahy, v ktorých sú na vás kladené prehnané požiadavky, vzťahy so ženatými mužmi.To, čo vidíte na začiatku ako vzrušujúcu hru, môže vážne zmeniť váš život.