Čo znamená spánok od štvrtka do piatku?

Sny v piatok večer sú často prorocké, ak snívajú ráno.Duša snívača je v tomto okamihu vzdialená od pozemských problémov a prechádza jemnými svetmi.Čo znamená spánok od štvrtka do piatku?Pre interpretáciu má veľký význam pochopenie planetárnych vplyvov na formovanie životných udalostí.Pozrime sa podrobne, čo to znamená.

Jupiter a Venuša

  • Štvrtým patrónom je planéta Jupiter , ktorá symbolizuje stabilitu, úspech a finančnú pohodu.Najúspešnejšie magické rituály na získavanie peňazí sa konajú vo štvrtok.Jupiter tiež sponzoruje prácu, takže v túto chvíľu môžu prísť sny o práci alebo podnikaní.Vo sne sa planetárny vplyv Jupitera vyjadruje vo forme kľúča, čo robiť v určitej situácii.
  • Venuša, sponzorujúca piatok, odhaľuje ľudské pocity, túžby a ašpirácie. Venuša tiež riadi finančné záležitosti človeka, ale viac plní úlohu patrónky milencov a rodinného krbu.Mystická Venuša zhoršuje psychickú náchylnosť človeka k pocitu jemných energií, čím posilňuje intuíciu.Preto v piatok môžete „objednať“ prorocký sen na zaujímavé témy.

Zvláštnosť snov v piatok večer

Je piatok.sny sa najčastejšie prejavujú vplyvom energie Venuše.Energie planéty odhaľujú medzipamäte snívackej duše, vyberajú si najvnútornejšie túžby a ukazujú, ako sa sny splnia.

Akslobodné dievča sníva o stretnutís príjemným mladým mužom, Venuša varuje, aby sa jej tajné sny splnili.Ak snívate ocennej sume peňazí , Venuša tu uhádne a splní želanie: čoskoro dostanete peniaze.

Venuša nielenže napĺňa najvnútornejšie túžby, ale varuje pred tým, aby sa nevykonala vyrážka.Ak snívateľ máobrázky straty alebo klamstva , potom sa v živote musíte obmedziť na niečo (sen ukazuje, čo presne).V skutočnosti nedôjde k žiadnym stratám: je iba potrebné preukázať obozretnosť a zbytočné opustenie.Vo sne, stopa prichádza cez obraz straty.

Presne tak sa splnia farebné emotívnesny o získaní niečoho : snílek dostane to, čo chce v skutočnom živote.Ak boli sny v čiernej a bielej, budete musieť bojovať za získanie.Bohužiaľ, znepokojujúci sen o strate sa tiež splní v presnosti za predpokladu, že obrázky snov boli v tmavých farbách.

Interpretácia piatkových snov

Sny láskyv piatok v noci.splní sa takmer vždy, s presnosťou 90%.Ak ste toho večera videli muža, ktorého poznáte, potom premýšľa aj o vás.Venuša odhalila pocity človeka a ukázala svoj postoj k vám.Avšakvidíme v tú noc spor s mužomdobré nie je dobré: nevyhnutne sa budete podieľať.

Sen o jeho vlastnej svadbeprorokuje uzavretie manželstva s požadovanou osobou.Keby osamelé dievča malo sen, potom by sa čoskoro stretla so svojou dušou.Zlá hodnota jesen o svadbe milovanej osoby s iným dievčaťom: prorokuje o odlúčení.

Sny o prácis pozitívnym úspechom v kariére a zvyšovaní platov.Splnia sa aj sny o konfliktoch v práci: s najväčšou pravdepodobnosťou budete prepustení alebo podľa potreby zmeníte zamestnanie.Ak chcete zostať na pracovisku, neporušujte so svojimi nadriadenými.

Žiaľ, splnia sa aj sny o problémoch .Aby ste predišli problémom, musíte zmeniť svoje plány.Ak uvidíte dopravnú nehodu, odložte cestu.Ak vidíte smrť milovaného človeka, upozornite ho, aby v blízkej budúcnosti nikam nešiel.Ak sa nič neurobí, sen sa splní bez problémov. Spánok nie je trestom osudu, ale varovaním.

Ako vyvolať prorockú víziu

Ak chcete vidieť v piatok prorocký sen, musíte vykonať malý obrad.V plánovaný deň by mala byť komunikácia s ľuďmi čo najmenšia, aby nedochádzalo k nadmernému množstvu informácií a dojmov.

Pred spaním sa odporúča:

  • vetrať a vyčistiť izbu;
  • 57) zohriať sa pri sviečkach na teplý kúpeľ;
  • piť čaj mäty;
  • zaspávajú pred 24 hodinami.

Predtým, ako idete spať, musíte zobrať prsteň a dať ho pod vankúš so slovami:„Prsteň, hodte.Koho chcem vidieť, sen “.Potom musíte zavrieťoči a tvoria túžbu vidieť zúžené.

Ak chce snílek dostať odpoveď na otázku, ktorá je predmetom záujmu, musia sa uviesť ďalšie slová: Ring, roll.To, čo chcem vidieť, snívajte!.Aby ste videli odpoveď na vzrušujúcu otázku vo sne, mali by ste o tom premýšľať iba vtedy, keď zaspíte.Akékoľvek ďalšie myšlienky v hlave sníva spôsobia potrebné nastavenia pre podvedomie.

Ak sa vám podarilo vidieť prorocký sen, položte prst na prstenec a neodstraňujte ho, kým sa to, čo vidíte, premietne do reality.Prsteň bude plniť funkciu talismana.Ak ste nevideli prorockú víziu, zopakujte obrad budúci piatok.