Čo znamená spánok od utorka do stredy?

Často snívame, v ktorých sa konajú dôležité udalosti.Niektoré sny sú plné dúhových obrazov, iné vyvolávajú obavy o ich budúci osud.Ako zistiť, ktorý sen je prorocký a prorokuje zmeny osudu?Zvážte deň v týždni.Spať od utorka do stredy - čo to znamená?Zvážte podrobnosti.

Ortuť a Mars

Aby sme pochopili, ako energia dňa v týždni ovplyvňuje význam sna, obráťme sa na astrológiu.Planetárnym patrónom utorka je agresívny a bojovný Mars, krutý a nemilosrdný.Bolo to v utorok, keď temní čarodejníci spôsobili smrteľné škody a pomstili nepriateľov.Ako môže Mars ovplyvniť význam sna?

Sny v stredu večer naznačujú, že snílek nebude schopný v živote:Mars bráni implementácii plánov alebo poukazuje na existujúce prekážky.

Mars ukazuje toto:

 • príčiny rušenia v prípadoch;
 • zasahovanie do ľudí;
 • s ktorými charakterovými znakmi snívačky zasahujú do života;
 • Dôvody finančných a obchodných zlyhaní.

Sny v stredu sú podrobnejšie analyzované a tieňované, ako sa tvrdí.Po analýze sna môžete pochopiť a opraviť urobené chyby, zmeniť priebeh udalostí sami. Sny v stredu sa môžu stať iba uzlovými bodmi osudu , v ostatné dni sú zrkadlom.odzrkadlenie súčasných problémov - odporučí, ako sa čo najlepšie dostať z tejto situácie.

Planetárnym ochrancom životného prostredia je ortuť, hlava tajomstiev minulosti. Ortuť sponzoruje komunikáciu, komunikáciu, priateľstvo, ako aj obchodníkov a podvodníkov rôznych pásov .Jasné, rušné sny v tejto dobe prinášajú zmeny v živote.Nevýrazné sny naznačujú, že vám chýbajú informácie a dojmy.

Ortuť ako patrónka priateľstva často podáva správy o svojich priateľoch a odhaľuje ich tajomstvá.Ak sa sen dobre zapamätá, analyzujte obsah a opravte, čo sa dá opraviť vo vzťahu s priateľmi alebo kolegami. Sny v stredu zriedka naznačujú významné zmeny v živote, najmä vyjadrujú psychologický aspekt .Ak ste videli sen pozostávajúci z kaleidoskopu udalostí, kruh komunikácie sa čoskoro rozšíri - získate nových priateľov.

Na sen o cestevás čaká pohyb, pohyb - živý život, plný mnohých udalostí a dojmov. Letí vo sne od utorka do stredy- dostávať užitočné informácie, ktoré pomôžu nadviazať potrebné spojenie a vyriešiť nevyriešené problémy.

Sny o peniazoch

Obchodníci, ktorí sponzorujú ortuť, môžu priniesť sny o peniazoch, obchode a podvodoch.Vízie sú rôzne:

 • veľké účty;
 • kovové peniaze;
 • požičať si /dať peniaze;
 • pozri zlaté šperky /šperky;
 • sú na trhu;
 • kradnú peniaze /tovar;
 • ​​
 • obrázkovpodvodníci /cigáni /podvodníci.

Vidieťpapierové peniaze , ktoré majú veľkú hodnotu, je šťastie.Čím väčšie boli nominálne hodnoty, tým väčší zisk rojko získa.

Vidieťrozptyl kovových mincí- do sĺz.Vynakladané úsilie sa nevyplatí, je možné zrúcanie.Pri transakciách buďte opatrní, dajte si pozor na podvodníkov: môžete jednoducho byť okradnutí.

Ak stedostali peniaze vo sne , jedná sa o privítanie.Brzy dostane snílek odmenu za svoju prácu alebo cenný dar.Očakávajte tiež priateľskú podporu podnikania.

Fotografie z námestia a bazáru nie sú dobré.Klebety za vami, na vás čaká šírenie falošných zvestí. Putovanie po trhu a prezeranie počítadiel- zmerajte svoje schopnosti.Ak ste kúpili vo sne, nezabudnite, čo ste kúpili.Toto je vodítko pre sen.

Ak ide o tovar vysokej kvality.Čakajú na vás priaznivé vyhliadky, odpadky na úkor - na úkor. Ak chcete vidieť priateľa na trhu- skôr ako začnete ležať, úprimná osoba, neverte mu.

Zlatona policiach - za dôstojnú odmenu za investovanú prácu.Ak však boli zlaté šperky alebo ingoty rozbité alebo falošné, malo to negatívny vplyv na život snívateľa.

Ukradli si peňaženkuna trhu?Očakávajte ťažkosti.Ak snívateľ sám ukradol niečo vo sne, pokušeniam, ktoré bude ťažké prekonať.

Obrazy podvodníkov, cigánov a podvodníkovna trhu - v skutočnosti ste obklopení falošnými duplicitnými ľuďmi.Pamätajte, že ste medzi nimi videlivaši skutoční obchodní partneri, milí priatelia alebo milenci.Ak áno, urobte vhodný záver.

Zlé sny

Ktoré sny v stredu vykazujú zlé? Toto sú sny s energiou Marsu :

 • mäso, krv;
 • výbuchy, oheň;
 • hranové zbrane;
 • hrdzavé železo;
 • cintorín.

Vidieťsurové mäsoje choroba.Je zlé, ak bolo mäso krvou.Ak je vaše zdravie dobré, môžete očakávať špinavý trik a sabotáž od ostatných.

Oheňmôže predstavovať vysokú teplotu.Výbuch - ku konfliktom, škandalóznym situáciám a otvorenej agresii.Dajte si pozor na fyzické útoky agresívnych ľudí.Lepšie sa nezapojiť do konfliktu.

Keď zbadátezbrane s ostrými hranami, ako aj vidlice a ostré predmety , stanete sa predmetom niekoho hnevu.Postaraj sa o seba.Počas tohto obdobia je lepšie odložiť plánované cesty, odložiť dovolenku, nezačať nové veci.

Rez v železesymbolizuje prekážky v podnikaní.Váš nápad sa nedá zrealizovať pre všetky druhy prekážok a neočakávaných porúch.Počkajte na priaznivú chvíľu.

Kríž na hrobe , cintorínska krajina predstavuje vážne ohrozenie podnikania alebo vzťahov s kýmkoľvek.Zvážte, že je vystrelená strela - nebude pokračovať.

Rady

Sny v stredu v noci sú kľúčom k tomu, čo robiť, čo opraviť, čoho sa báť?Človek by nemal fotiť doslovne: vesmír varujemožná kombinácia okolností.

V práci sme videli škandál - zmenu pracoviska.Snívajte o minulosti - nerobte v minulosti chyby v minulosti.Videli mŕtvych príbuzných alebo priateľov - varujú pred smrteľnými chybami alebo mylnými predstavami.Pamätajte: všetko je možné na želanie opraviť.