Čo znamená sračka v snoch - vlastné dešifrovanie

Vidieť sračku vo sne je jedným z najlepších znakov, pretože je to veľa peňazí.Aj na veľké problémy, ale predovšetkým na peniaze.Podľa interpretácie Sigmunda Freuda, otca moderných psychoanalytikov, hovna a zlata, sú v ľudskej mysli rovnaké.

Naše podvedomie, zdedené od primátov, nás uisťuje, že je to to najlepšie, čo môže jeden človek dať druhému.Podľa Freudovej interpretácie, ak nechcete od ľudí peniaze, dostanete sračky v najlepšom prípade.To znamená, obsah hlbokej duše a bohatého vnútorného sveta.Ak nechcete sračky - máte šancu získať peniaze.Poďme zistiť, o čom sračky snívajú.

)Prečo je sračka vo sne cenná a významná

Dôležitosť exkrementov pre nás prichádza od detstva, od obdobia, keď sa nezachovávajú spomienky dojčiat, to znamená do 3-5 rokov.V tomto veku predstavuje telo maximálnu hodnotu a predmet štúdia.Proces defekácie, izolácie ďalšieho subjektu od neho sa dieťaťu zdá mimoriadne zaujímavý.

Zvýraznené sa tiež javí ako cenné, pretože bolo súčasťou tela, má podobnú teplotu a mäkkosť.Mnoho detí sa snaží absorbovať vylúčené, to znamená jesť znova, aby sa zabránilo strate drahých častí.Niektoré deti používajú výkaly na tvorivosť a vedome darujúčasť seba, aby ozdobili a označili okolité objekty, urobili z miestnosti tiež súčasť seba a zvýšili svoj vplyv.

Vidieť sračku vo sne je návrat k modelu správania a hodnoty detí.Vidíte najvýznamnejšie prostriedky vplyvu, to znamená peniaze, moc, zlato.

Výklady orgánov

 • Výklad Freudových snov a výklad snov jednoznačne považujú hovno za zlato a peniaze v skutočnosti.Väčšina psychoanalytikov s ním súhlasí v tomto výklade.Ďalšia vec je, že zlato a peniaze neznamenajú automatické šťastie, naplnenie snov, ale naopak, prispievajú k zlúčeniu obrazu človeka s psychoanalytickou interpretáciou.
 • Freudova kniha snov tiež upozorňuje na možnú existenciu špinavých tajomstiev, ktorých sa nechcete dotknúť.Ak nebudete venovať pozornosť a riešenie problémov, máte šancu zničiť svoj život.
 • Loffova kniha snov sľubuje hojnosť alebo obrovský sen o bohatstve.Sen sa vám podarí zrealizovať iba za podmienky úplnej finančnej nezávislosti v počiatočnej fáze.
 • Tibetská kniha snov sľubuje starostlivosť a úzkosť.Ak ste vstúpili na tortu - nemusíte sa obávať.Nepokoj spôsobí iba problémy.Liečte menšie nepriaznivé účinky s maximálnou ľahostajnosťou.
 • Menengetti vo svojej interpretačnej knihe venuje pozornosť jedlu sračiek.Toto možno vnímať ako zhoršenie osobnosti na detstvo.V takom prípade musíte kontaktovať neurológov.Alebo intenzívny stres, strach, potreba zintenzívniť sainštinkty sebazáchovy.
 • Kniha snov pre ženy odporúča zaobchádzať so snom ako s odrazom, intuitívnou psychoanalýzou, znakom nespokojnosti so sebou samými a so svojimi úspechmi.Výklad snov varuje, že ponorenie sa do hlbín reflexie nemá zmysel.Je to len sen, ktorý ukazuje miernu depresiu a únavu.

Kľúčové hodnoty

 • Plávanie v exkremente - alebo navštívite týždeň vysokej módy a kúpite si celú značku značkových výrobkov.veci alebo príjmy budú plynúť nepretržite, aj keď nie toľko, koľko by sme chceli.V každom prípade ste už blízko k cieľu.
 • Ak sračky vo sne padá na hlavu - očakávajte ľahké peniaze.Víťazstvo v lotérii, dar, neuveriteľný príbeh.Nepokúšajte sa však sami hľadať dobrodružstvo.Ak pôjdete do kasína v nádeji, že vyhráte alebo dokonca zarobíte, prídete o všetko, čo je a o niečo viac.
 • Hnoj, guano, sen o výkaloch zvierat o vynikajúcich poctivých výnosoch, dobrej úrode, vysokých ziskoch a rozšírení podnikania.
 • More, obrovské hromady trusu - výnosná investícia, investícia.
 • Druhým významom sračiek vo sne sú okrem peňazí špinavé povesti, ktoré sa šíria okolo vás.Mnoho ľudí potriasa rukou v skutočnosti, úprimne sa usmieva, snaží sa lepšie spoznať, preniknúť do vašich tajomstiev.To všetko len preto, aby sme naliali kopu svahov, aby sme sa dostali na citlivé miesta.Bohužiaľ, všetko je vzájomne prepojené, budete sa musieť naučiť usmievať, stáť v prúde hovna a snažiť sa to neurobiťzačať vlnu.
 • Vidieť sny vo sne, ukryté v skrini, suteréne, na iných podobných miestach - otvoriť nejaké nechutné a významné tajomstvo spojené s vašou rodinou.
 • Čistenie hovna vo sne - zničiť, chudobu, tvrdú prácu a hanbu.
 • Sfarbenie obleku alebo šatstva je sláva.Snaha o utretie škvrny je známa.
 • Potápanie, potápanie, striekanie - k veľkej sláve.Nie vždy dobré, ale vždy vyjadrené.

Záver

Hovno vo sne nie je len prejavom prosperity a otvorenosti svetu, významného tvorivého potenciálu.Je to tiež znak zmätku, infantilizmu.Niečo vás tlačilo k vnímaniu detí.Možno má zmysel odpočívať, vziať si dovolenku.Stojí za to mierne znížiť úroveň otvorenosti alebo aspoň posilniť bezpečnostné opatrenia.Závislí a chorí priatelia, ktorých máte dosť, nech sa s nimi vysporiadajú s ďalšími ľuďmi.

​​

Neváhajte a požiadajte čo najširšiu škálu ľudí o pomoc, lásku a podporu, ale nestrácajte svoju ostražitosť.Negatívne významy spojené so špinavými tajomstvami, klamstvami a vynálezmi, ktoré sa môžu ukázať ako pravdivé, sú dostatočne závažné, aby vyvážili šumivú zlatú stranu sna.