Čo znamená vlastná svadba snov a ako interpretovať sen podľa kníh snov

Vlastná svadba vo sne nemá vždy skutočnú hodnotu.Ak sa pripravujete na svadbu a snívate o tom, premýšľajte nad scenárom, samozrejme, vo sne uvidíte svoju svadbu.Je možné, že podvedomie stratí všetky vaše nočné mory, ako v kine.

Svadba vo sne je však v zásade určitá rozhodujúca udalosť, nové zamestnanie, zmena zamestnania.V alchýmii sa zliatiny kovov, chemické zlúčeniny vyžadujúce ďalšie podmienky alebo katalyzátory, nazývali svadbami alebo manželstvami.

Na úspešné „oženenie“ kovov sa musí všetko zhodovať, navyše musí byť prítomný nejaký ďalší faktor, aby sa situácia vyvíjala správne, šťastne a tak, ako by mala.Preto je svadba vždy určitým rizikom, experimentom, testom.Dozvieme sa, prečo snívame o našej vlastnej svadbe podľa najlepších snov.

Kľúčové významy

 • Vidieť svoju vlastnú svadbu s neznámym človekom je veľmi šťastné a neočakávané udalosti.
 • Ak ste ženatý, ale snívate o svojej svadbe, problémy v manželstve, ak sa dovolenka ukázala ako pochmúrna.Ak sa manželskí partneri zmenia, niekedy zmiznú, ale to vám nezkazí zábavu, aj keď vás to môže priviesť k premýšľaniu - k prudkému zvratu v kariére, cestovaniu, značným hotovostným darom.
 • Roztrhané, znížené,špinavé šaty nevesty znamenajú, že vás manželstvo dosť unavilo, ste sklamaní.Či už v sebe nájdete silu, aby ste mohli pokračovať v budovaní rodinného hniezda, alebo radšej necháte hniezdo pre voľný let, rozhodnete sa.Okolnosti vás ponáhľajú, ale neprijímajú vyrážkové rozhodnutia.Neváhajte diskutovať a povedať všetky ťažké body.
 • Svadobné hostiny, kde sa z nejakého dôvodu ocitnete na okraji - cítite nejaké odcudzenie a odlúčenie, izoláciu.
 • Svadba v kostole môže znamenať dôležitú udalosť a znamenať začiatok novej etapy života.

Najčastejšie nočné mory spojené s vašou vlastnou svadbou vo sne

 • Hostia neprišli, nikto neprišiel, telefón je roztrhaný z hovorov, všetci prisahajú, že ste ho nepozvali, nezavolali, nesprávne označili spôsob a vo všeobecnosti je rovnako ako vy kontraindikované oženiť sa.Táto nočná mora je spojená so strachom z hanby, závislosti od verejnej mienky.Zároveň nie ste príliš priateľskí so svojimi príbuznými a tajne by ste nechceli prísť, hoci reštaurácia je takmer rezervovaná.Ak sa chcete zbaviť nočnej mory, pozrite sa na zoznamy hostí a zoznamy pozvánok na polovicu.Ak sa stále bojíte, že tí, ktorí nie sú pozvaní, budú urazení, tí, ktorí sú povolaní, budú nešťastní, verejnú svadbu zrušte.Dosť z vás má problémy.Pošlite príbuzným kvalitné video zo svadobného paláca.Za ušetrené peniaze choďte spolu na svadobnú cestu.
 • Ukázalo sa, že obálka pre peniaze je prázdna, dúfali ste.čoBudú môcť získať späť náklady na svadbu.S najväčšou pravdepodobnosťou to tak bude.Znížte rozpočet a choďte na knedle.
 • Neskoro ste na vlastnú svadbu vo sne, poponáhľajte sa, poponáhľajte, chytajte stopárov, taxíky, lietadlá, ale stále nemáte čas.To je skvelé znamenie, aj keď to nemá nič spoločné so skutočnou svadbou.Sen znamená, že ľudia, ktorí by chceli robiť problémy, sa zapletú do svojich vlastných intríg a zlyhajú bez najmenšieho úsilia z vašej strany.
 • Ženích alebo nevesta neprišli.Putujete medzi prázdnou halou vo svadobnom oblečení a necítite sa príliš sebaisto.Možno by sa svadba mala odložiť.Aj keď sa vám zdá, že toto je vaša jediná šanca na získanie milovaného.Ale ak ste si istí, že je to vaše šťastie - riskujte.
 • Ak v skutočnosti neplánujete svadbu a vo sne sa túlaťte po svadobných odevoch na neznáme miesta - nebuďte vystrašení.Spánok neohrozuje vašu nezávislosť.Jednoducho sa nemôžete rozhodnúť a urobiť rozhodujúci krok k svojmu šťastiu.Týka sa to prijatia na vzdelávaciu inštitúciu, hypotéky na vlastné bývanie, predloženia žiadosti veľkej spoločnosti.Varte kávu, premýšľajte znova a rozhodnite sa.

Interpretácie autoritatívnych kníh snov

 • Millerova kniha snov uvádza, že vidieť svoju vlastnú svadbu vo sne znamená, žeZapojte sa do zaujímavého dobrodružstva a nebudete ľutovať.Minimálne získate dobrodružstvo, v maximálnom prípade, výrazne zlepší svoju finančnú situáciu.
 • Freudova kniha snov sľubuje zvláštne a významné prekvapenie od väčšinyblízki priatelia.Nie vždy bude mať prekvapenie pozitívny význam, možno ste boli jednoducho vymazaní zo všetkých finančných dokumentov alebo si do batožiny vložili kilogram heroínu.Prekvapenie bude rovnako.Ak stratíte ostražitosť, zvyšuje sa pravdepodobnosť nepríjemného prekvapenia.
 • Kniha snov Wangiho interpretuje svoju vlastnú svadbu vo sne ako znak blížiacich sa a významných zmien.Budete musieť robiť vážne rozhodnutia, ktoré zmenia celý váš život.Je rozumné okamžite premýšľať, aby sa stretnutie s problémom nestalo úplne neočakávané.

Záver

Snívanie o vlastnej svadbe je vždy významnou zmenou.Ak nie ste vlečení do okov a na lane - sami sa snažíte o zmeny vo svojom živote, aj keď môžete vystrašiť významné činy a ich následky.Strach zo zmeny vás bude považovať za záhadu so siedmimi pečaťami.

Vaša nerozhodnosť môže byť opodstatnená, ale skôr odkladáte prijatie dôležitých rozhodnutí, pretože niektorí nápadníci ťahajú svadbu, až kým nezmiznú.Rozveselte sa, zmeňte atmosféru, venujte čas premýšľaniu.Vydajte sa na prechádzku alebo si po práci nájdite inú cestu, zostaňte s vami a vyriešte svoje želania.Zvážte sen ako pripomenutie, že všetko je v poriadku včas.

​​