Čo znamená vták v ruke na knihách snov - interpretačné prvky

Vták v rukách v idiómoch väčšiny národov sa zvyčajne považuje za malého vtáka, sýkorky alebo vrabca, za užitočnosť a výživu, za niečo medzi hrachom a makom.Ale vo sne sa to deje rôznymi spôsobmi.Nie všetky príslovia a príslovia berú do úvahy možnú veľkosť vtáka.

Vták v rukách môže byť bojový kohút, obyčajné kurča, hus, labuť, báječný hasič alebo lovecký sokol.Všeobecný význam zostáva rovnaký - vták v rukách vo sne odráža to, čo určite máte, čo si ceníte, čo ste dostali vďaka veľkému šťastiu a radšej sa nenechajte pustiť z rúk.Zistili sme, prečo vták sníva v rukách popredných snov.

Všeobecné významy

 • Hlavným významom vtákov ako celku v štruktúre snov sú sny, túžby.Držte vtáka v rukách, dotknite sa ho, mŕtvice, kŕmenia - dotknite sa vášho sna, zlikvidujte splnené túžby.Z tohto dôvodu znamená vták v ruke sen, veľa šťastia.Neexistuje jediný spoločný význam splnenia sna, pretože niekto sníva o rodine a deťoch, niekto chce zábavnú dovolenku na Ibize, niekto chce začať svoj vlastný úspešný obchod.Akým druhom vtáka ste vo sne videli, môžete čiastočne zistiť svoje vlastné túžby.Toto je niekedy užitočné.Ak však vtáka vtáka sediaceho na dlani posmiešate a potom mu zrazu otočíte krk, preukáže to svoju nekonzistentnosť, vašu pripravenosť opustiť svoje vlastné sny, krutosť, predovšetkým vo vzťahu k sebe.Mali by stepočkajte pri budovaní rodiny a najmä pri narodení detí.Ak ste pripravení prevrátiť si krk vlastným šťastím, tak čo tí okolo vás?Neodsudzujte sa za nešťastné manželstvo.
 • Rozprávkový Firebird v jeho rukách sa zvyčajne javí ako svetlá zmes.Snažili ste sa o sen, išli ste do neho, prekonali ste prekážky a zďaleka obdivovali jasné svetlo peria krásnej ženy, ale keď ho dostanete do rúk, ste zvyčajne presvedčení, že ste naháňali po ťažkostiach, holograme alebo šikovne vyrobenej hračke.
 • Prepravný holub v ruke - dostávať dôležité správy.Je pravdepodobné, že správy sú pre vás mimoriadne dôležité.Ak vo sne nenecháte vtáka z rúk - je lepšie uchovávať správy v tajnosti.
 • Morský vták, čajka, kormorán - horké správy z diaľky.Druhým významom morských vtákov sú lety na veľké vzdialenosti, úplná sloboda, práca súvisiaca s morom a letectvom.
 • Sťahovavé vtáky v sezóne - pozvanie na cestu.Aj keď si nemôžete dovoliť ísť do Malibu, pokúste sa dostať aspoň na predmestia alebo do najbližšieho mesta.Vyberte si neznáme miesta, na ktorých ste neboli.
 • Kolibrík, malý jasný vták - na drahý darček.
 • Parrot - máte šťastie, že nájdete zaujímavých účastníkov rozhovoru a prípadne spolucestujúcich.Neklikajte na zobák a neverte príbehom, ktoré otrávia nových priateľov.Ak sa zdáte byť dobrým hrnčekom, budete nepochybne oklamaní.
 • Tit - ste veľmi lacní a naštvaní, snívate sa opakovať situáciu.Žiaľ, nemôžete si prehrať, byť spokojní s tým, čo je momentálne.
 • Hydina vo vašich rukách často znamená, že vaše myšlienky sa zameriavajú na pohodlie rodiny a domácnosti.Nie ste vôbec proti kolosálnemu bohatstvu, ale radšej zbohatnete obchodovaním s bravčovým mäsom, pečením chleba alebo predajom rohoží.Neobťažujte sa robiť to, čo máte radi.
 • Ak sa ťa vták vo sne snaží ublížiť, klovanie nie je dobré.Ale vták, ktorý sa prizerá priamo v dlani, posudzuje z hľadiska financií vážny úspech.
 • Ak sa vták nevzdáva dobrôt a jej potešenie je, je to jedna z najlepších známok šťastia.Kŕmiť vtáky vo sne vždy znamená urobiť si radosť.
 • Držanie kurčiat vo vašich rukách - vaše sebavedomie môže byť veľmi drahé a môže spôsobiť problémy ľuďom okolo vás a vašim blízkym - okamžite a pre vás - následne.
 • Vajcia v rukách sú hlúpe, ponáhľajte sa.Interpretácia je založená na skutočnosti, že na prenášanie vajec je vhodnejšie používať vajcia, kôš, tašku.Nosenie krehkých zaoblených predmetov v rukách je mimoriadne nepohodlné a riskantné.
 • Držíte tučniaka v rukách - máte veľký zmysel pre humor.Ak s úctou hovoríte s tučniakom - je pravdepodobné, že trávite veľa času v spoločnosti fanúšikov Linusa Torvalda.
 • Fikčný alebo smiešny vták, pštros, pelikán, plameniak - ocitnete sa v podivnej situácii, ale zažijete nejaké potešenie z nezvyčajných okolností, ako je Alice v ríši divov.

Interpretácia autoritatívnych kníh snov

 • Anglická kniha snov hovorí, že vidieť vtáka, ktorý sa vám posadil,ruka, na prst - pre šťastie.Vrabci, kozy, malé vtáky - pre finančný úspech.Sokoly, gyrfalóny, poľovné lovce - na zbrane, kariérny rast.Ak si vták vymení pohľady a nie je proti komunikácii, má to pomôcť priateľovi, nadviazať dobré priateľstvá na základe vzájomnej sympatie a zvedavosti.
 • Kniha Millerových snov naznačuje, že hladenie vtáka je veľkým úspechom.Ale zabiť snívajúceho vtáka - na vážne a rozsiahle katastrofy - hlad, hurikán, nepokoje.
 • Freudova kniha snov považuje osobu, ktorá vtáka vyhodí z rúk, za oslobodenie od starostí a starých povinností.Vypustite vtáky - sami sa oslobodite.Ak chcete chytiť divého vtáka a umiestniť ho do klietky - hľadajte nové myšlienky, trendy, pokúste sa usadiť s maximálnym pohodlím.

Záver

Väčšina vtákov vo sne má pozitívne hodnoty.Opatrné držanie vtáka v rukách je mimoriadne pozitívnym znakom.Ak chcete mať živý sen, ktorý má praktické uplatnenie, potešením v skutočnom živote je zriedkavé šťastie.Nenechajte si ujsť.Vták vo vašich rukách sa na nejaký čas stane vaším talismanom a zaistí vám stále šťastie, rad úspechov.Jediná vec, ktorá môže zničiť svetlé pruhy, sa môže pochváliť dlhým hovoriacim jazykom, lákať závistlivých ľudí alebo neodôvodnenou krutosťou.Chráňte svoje šťastie a starostlivo ho chráňte.