Čo znamenajú biele husi v snoch snov

Husy sa nedajú ľahko charakterizovať, sú to veľké vtáky so silným zobákom, zúbkované zvnútra.Vylepšenia husí môžu byť veľmi citlivé a bolestivé, ak sa husi rozhodnú naučiť vás myseľ.

Zároveň je vták pozoruhodný svojou zriedkavosťou a nikdy nezabudne na priestupky.Husi sú láskaví, tvoria silné monogamné páry a dokážu udržať sympatie pre ľudí po celé desaťročia.Vo sne sa husi, podobne ako sťahovavé vtáky, stávajú zajatcami pokladu, šťastia, milovanými.

Ukradnuté zlé čarodejnice darujú alebo naopak druhovej tete, ktorá sa o nich opatrne starala.V báječných tradíciách sa husy javia ako zákerné stvorenia, pripravené za každú cenu chrániť svojho zlého a hrozného pána.Dobrí chlapci musia utiecť.Zvážte, prečo sa biele husi snívajú o knihách snov.

Hlavné významy

 • V mnohých starodávnych príbehoch kladú zlaté vajce husi.Vták bol považovaný za kráľa a mal veľkú úctu a česť.Husa sa zbierala veľmi opatrne a slúžila na ohrievanie zimného oblečenia.Vyšívané husi sa používali v mnohých ľudových výšivkách - kúzlach.Vernosť a oddanosť vtákov sa stala legendou.
 • Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú sníva o tom, že sa biele sny uvidia vo sne, je značné a nečakané bohatstvo, ktoré mu padá na hlavu ako sneh.Spolu s bohatstvom máte k dispozícii celý rad problémov, napríklad čo robiť s účtami alebo hypotékami, ak necháte kapitál v akciách a akciáchmajetku, čo robiť, ak prijaté colné orgány už povolili predchádzajúcemu majiteľovi po celom svete, ale odmietnuť ich bez poškodenia dobrého mena je nemožné.Obrovské nepríjemné bohatstvo, ktoré vás prinúti zamyslieť sa nad tým, aké ste boli spokojní s jeho prijatím - to je význam bielych husí vo sne, ak lietajú v hlučnom stáde nad vaším domom alebo sa posúvajú na záhrade, aby si oddýchli počas dlhej cesty.
 • Biele husi vo sne môžu odobrať hlavný poklad, ak si príliš sťažujete na prácu, ktorú vám dáva, a ste si úplne istí, že bohatstvo je to, čo si právom zaslúžite svojou mysľou a usilovnou prácou.
 • Husy, ktoré vedú niekde s najviac víťazným a hrdým vzhľadom, ktorý vyzerá u týchto vtákov veľmi komicky, znamenajú, že sa môžete ľahko vyhnúť obvineniam, aj keď nie sú neopodstatnené.Nabudúce buďte opatrní.
 • Mnoho husi bielohlavej je paródiou aristokratickej spoločnosti, ktorá nemôže prestať byť rozhorčená a diskutovať o nej, ale je úplne bez sebectva a presvedčená o svojej výnimočnej dôležitosti.To je znak opatrnosti a ticha.Aj keď dôkladne porozumiete určitej téme, skúste mlčať - vaše vedomosti sa budú považovať za útočné arogancie, útočné pre rešpektovaných ľudí, ktorí nemajú čas sa zapojiť do takýchto nezmyslov a ponoriť sa do zbytočných podrobností.
 • Ak ťa hus zasekla vo sne - ide o urážlivé vtipy o tvojej osobe.Ak sa vás veľa bielych husí snaží chytiť, riskujete, že sa dostanete do väzby anepríjemný príbeh.
 • Fly obkročmo na husi, cestovať s vtákmi, ako je Nils z rozprávky, k úžasnému kariérnemu vzostupu, bohatstvu a sláve.
 • Osamelá biela hus na jasnej poludňajšej oblohe by mohla znamenať privítanie tehotenstva.

Výklad orgánov

 • Millerova interpretácia pasenia bielych husí na lúke je znakom návratu šťastia.Rané husi na jarnej oblohe prenášajú smútok kvôli nedbanlivému činu, možno detskému žartu.
 • Kniha rodinných snov zaručuje, že biele husi snívajú o pokoji a prosperite v rodine.Krmte husi, starajte sa o ne, volajte husi - aby ste profitovali.Počúvanie husacích okuliarov znamená neslušné a, bohužiaľ, pravdivé klebety.Niekto vymaže všetko, čo by ste najradšej skryli.
 • Anglická kniha snov sa domnieva, že husi vo sne znamenajú pozvanie do vyššej spoločnosti, ak môžete získať takúto česť.Vtáky na záhrade - vtipy a žarty.Zalievanie vtákov vodou z hadice, založenie rybníka alebo státie v dome pri jazere - návnada šťastia.
 • Ženská kniha snov uvádza, že chytanie husi je manželstvo.To isté platí o osamelej husi, ktorá si ťa vybrala ako pár a kráča po pätách, ťahá lem, prekáža v blázonoch a vyžaduje si pozornosť a náklonnosť.Ak hus syčí a ťahá ho za krk - váš súčasný priateľ nie je k vám tak blízko, ako sa na prvý pohľad zdalo.Má svoje vlastné plány a máte v nich veľmi skromné ​​miesto.

Záver

Biele husi snívajú o budúcnosti v budúcnosti.Ale predpokladané bohatstvobudete sa musieť držať a naučiť sa, ako s ňou správne nakladať.Možno je čas, aby ste si prečítali knihy o finančnom hospodárení.Nezabudnite na zákernosť a sebadôveru vtákov.Ak sa biele husi nachádzajú nevhodne, nemôžu byť v skutočnosti presvedčené.

Ale ak je to sen, skúste vtáky upokojiť.Zahrajte si s deťmi na nádvorí husí, nakŕmte kačice v parku, prečítajte si príbehy husacej matky svojim deťom alebo synovcom.Bohatstvo, šťastie, šťastie - je to veľmi dobré, ale mali by sa do ich života vnášať všade, mali by si ich vážiť a mať ich.