Čo znamenajú kosti vo sne snové knihy a najužitočnejšie významy

Kosti sú základom kostry takmer všetkých živých tvorov a tých, ktoré zostávajú nedotknuté mnoho rokov po smrti.Preto hovoria o kostroch v skrini, ktoré môžu po mnohých rokoch vypadnúť.Vidieť kosti vo sne je vždy návrat do minulosti.Zvážte, čo znamenajú kosti v knihách snov a prečo.

Hlavné významy

 • Ak snívate, že ste objavili kosti v zemi, odkryli ste nejaké tajomstvo, pozadie niektorých udalostí.Čím starší je vek fosílnych pamiatok, tým menej sú tieto informácie pre vás osobne dôležité.Možno vás zaujíma iba história alebo sa vážne angažujete v žurnalistike.Ale v kontexte historického výskumu môže byť objav významný.
 • Ak sú kosti v zásuvkách stola alebo skrinky - jedná sa o nejaké tajomstvo, ktoré nemusí byť nevyhnutne zlovestné.
 • Mnoho ľudských kostí - pochmúrne filozofovanie, prípadne dary na charitu, dobrovoľníctvo.
 • Kostra z anatomickej skrinky s pružiacou čeľusťou na pružine vždy znamená zlý vtip.
 • Kostry obrovských prehistorických tvorov v múzeách najčastejšie znamenajú nepravdivé informácie, ktoré vám s veľkými problémami získavajú informácie.Stirlitz sa z nejakého dôvodu stretol s falošnými agentmi v paleontologickom múzeu.Ak sa praveký kostol nachádza v obytnej budove - pripravte sa na to, aby ste sa dozvedeli úžasný a úplne falošný rodokmeň rodiny z obdobia najslávnejších dinosaurov.
 • Kosti v potrave, mäso na rebrách - znamenie pevnej povahy, ktorú milujete, milujete pravdu,pravda, čestnosť a otvorenosť - v miernych a primeraných medziach.Ak sú z mäsa odstránené všetky kosti, je to na pozore.Niekto sa vás pokúša oklamať, vytvoriť príliš sladký, idylický obraz.Je to príjemné, ale nie v obchodných záležitostiach.
 • Hlodanie, nahlodanie kostí - chudobe, chudobe.Sanie, hľadanie chrupavky - nájsť riešenie zložitého problému.Hádzanie psov - nestaráte sa príliš o svoju rodinu.
 • Prechádzka lesom a zakopnutie o mnoho kostí - bezpochyby sa blížite k bridlu dravca.Toto je znak nebezpečenstva.možno ste sa v skutočnom živote naučili viac, ako ste chceli.Pokúste sa potichu ustúpiť, ak je to možné a situácia sa vás priamo netýka.Ak držíte jazyk, pravdepodobne sa môžete spoľahnúť na vďačnosť veľkého dravca alebo veľkého šéfa.
 • Osoba, ktorej kosti pevne vychádzajú z kože vo vašom spánku, je s najväčšou pravdepodobnosťou veľmi chorá, obávate sa o ňu.Po prvé, kvôli stavu mysle.Nezabudnite sa pokúsiť skontaktovať alebo odovzdať správy, neznepokojujte sa.Dokonca aj keď ste v hádke, a predstavte si, že z dôvodu straty komunikácie s vami, muž prišiel do hroznom stave, ale je to vlastne dobré pre vás osobne, že je dôležité poznať pravdu.
 • Oslabené zviera s vyčnievajúcimi kosťami, bohužiaľ, ste to vy sami.Unavení, zlikvidovaní, dlho nesedeli a boli veľmi nervózni.Musíte sa uvoľniť a pokúsiť sa vyliečiť sklamanie pokojnou a príjemnou zábavou.Najlepšie je pestovanie rastlín alebo starostlivosť o ryby.

Tlmočenie orgánov

 • Kniha snov pre ženy interpretuje kosti vo sne ako dôkladnosť, sila charakteru a túžba dostať sa na dno vecí.Ak snívate, že skúmate kosti, možno ste našli zvláštnu vec.Strihajte kosti, robte remeslá - riadte ľudí, rozumejajte ich motívom.
 • Podľa anglickej knihy snov znamenajú kosti vo sne dávno zabudnuté príbehy, ktoré by sme chceli utajiť.Tieto príbehy sú však veľmi skutočné a môžu realitu ovplyvniť tým najočakávanejším spôsobom.Nájdenie kocky je zlé znamenie.Vaše blaho závisí od vôle náhody a situáciu nemôžete ovplyvniť.
 • Podľa knihy snov spoločnosti Veles je zber kostí pre zisk.Ak chcete stavať dom z klov alebo zvieracích kostí - vážne dúfate, že získate dedičstvo a urobíte v tomto smere určité plány.

Záver

Ak náhodou vidíte kosti vo sne, máte zriedkavú húževnatosť a je pre vás prirodzené, aby ste sa dostali až na jej spodok.Je to užitočná kvalita, ale nie vždy prospešná, pretože prílišné poznanie ľudí nevyhnutne vedie k sklamaniu.Určite musíte relaxovať.S typickou pedantriou sa pokúste osobne prideliť aspoň jeden deň v týždni.Pomôže vám to obnoviť duchovnú silu a možno aj vieru v ľudstvo.