Čo znamenajú mačky v knihách snov a ako chápať význam sna

V reálnom živote sú mačky, mačky, mačiatka jemné, milujeme obdivovať očarujúcu pôvab mačiek, tešiť sa nadýchanú jemnosť srsti.V snoch sú mačky, najmä cudzinci, cudzinci, znakom tajného nebezpečenstva.Ak snívate o svojej vlastnej mačke, ste pod spoľahlivou ochranou.Mačky vo sne môžu pomôcť, chrániť, vystrašiť, poškodiť alebo zabrániť.Zvážte, prečo mačky snívajú o knihách snov.

Hlavné hodnoty

Hlavným významom mačiek vo sne je skrytá zlá vôľa, varovanie pred opatrnosťou.Je celkom možné, že niekto vážne nasmeroval svoj kus mäsa, peňaženku a pohodlie domova.Venujte pozornosť kolegom, flirtujúcim kamarátom a mladším príbuzným.Budete prekvapení, ale medzi týmito ľuďmi môžu byť tí, ktorí považujú vaše prostriedky za svoje právo a neváhajte to vyhlásiť.

 • Vaša vlastná mačka vo sne, vaša mŕtve mačka - ten, kto sa vás rozhodne kontaktovať, nebude veľmi privítaný.Ak snívala o dávno mŕtvej mačke, akoby žila a spala na vankúši alebo na nohách - dávajte pozor na svoje zdravie.Mačky varujú pred možným nebezpečenstvom.
 • Ak sa mačky vo sne správajú prudko a agresívne, je to znak silného nepriateľstva, ktoré vás živí osoba, ktorá predstiera, že je s vami.Ak zvieratá hrýzli a poškriabali, je to znak vážneho nepriateľstva.Bojovať bude vyžadovať veľa úsilia a času.Pozrite sa na náhradné riešenia, nechoďte do priamej konfrontácie, nenúťte závistivých ľudí, aby začali konať.
 • Veľká cudzia mačka, ktorá je proti vámsplošťuje, ale správa sa nezávisle - niekto sa snaží zviesť, má ďalekosiahle ciele.
 • Drzá mačka vo sne je znakom možnej zrady partnera.
 • Mačka, ktorá ukradne jedlo zo stola, je zábavnou vecou vo vašej oblasti.Neuvoľňujte všetky náklady od priateľov, ktorí nikdy neinvestujú finančne, pozývajte iba tých, ktorých spoločnosť je príjemná.
 • Mačky, ktoré sa venujú svojej činnosti, vás silne ignorujú a pritom vás sledujú.Zmeňte heslá v pošte a na telefóne, nenechávajte dokumenty vo verejnej doméne.Dávajte pozor, ak niekto „náhodou“ prehrabáva vaše veci.
 • Mnoho mačiek - medzi vašimi priateľmi je veľa sexy a očarujúcich malých predátorov.

Tlmočenie úradov

 • Výklad snov Veles zaobchádza s mačkami vo sne, ak sa vám zdá, že vás sledujú, je veľa mačacích očítemnota - v skutočnosti by niekto chcel profitovať z vášho majetku.V blízkej budúcnosti buďte obzvlášť opatrní, zatvorte dvere a nezabudnite na kľúče.Neverte cudzím osobám ani známym.
 • Millerova kniha snov je kategorickejšia v tom, že mačky v snoch znamenajú nebezpečenstvo.Zaobchádzajte so snom ako s varovaním, buďte opatrní.Nebezpečenstvo nepochádza od mačiek, ale od ľudí.Po prvé, môžete trpieť kvôli svojej dôveryhodnosti a nedbanlivosti.Nevyvolávajte kontroverzné situácie a nestavte sa do problémov.Na pár týždňov budete musieť predstavovať skutočný príklad obozretnosti.
 • Ak stemať problém počúvať rozhovory ostatných, naučíte sa veľa nových a nestranných.Vyhnite sa diskusii o tom, čo počujete.Vyvodzujte závery ticho.
 • Výklad snov Hasse interpretuje mačky, ktoré o vás prejavujú určitý záujem, napríklad posedávajú okolo misky čakajúcej na jedlo, ako banda rozmaznaných priateľov, ktorí sa o vás nestarajú, ale pri komunikácii s vami vidia nejaký prínos.Ak sa rozhodnete túto hrozbu rozptýliť v skutočnosti - stretnete sa s mnohými problémami.Pokúste sa ticho zmiznúť alebo predstierať, že je chorý, potrebuje pomoc a podporu.Ľudia, ktorí zmiznú a rozpustia sa v hmle, si nezaslúžia najmenšiu dôveru.

Záver

Videnie mačiek vo sne je veľkým varovaním a potrebujete ochranu a maximálnu ostražitosť.Nedivte sa mačkám za to, že všetko pre vás nie je príliš jednoduché.Buďte agilní, vizionárski, tajní, prefíkaní - a budete schopní zvládnuť akékoľvek ťažkosti a získať dobré výhody.To platí najmä pre ženy, ktoré sú pripravené minúť svoje teplo na zahriatie úplne cudzích tvorov.