Čo znamenajú nástenné hodiny vo sne - interpretácia podľa kníh snov

Nástenné hodiny vo sne majú dva hlavné opačné významy - je to nemenná stálosť a neúprosný priebeh času.V najhlbšej analýze sna sa dá nájsť sen nesmrteľnosti - udržanie stálosti v čase.Čas vo sne má vždy mystické pozadie.

Napríklad sa všeobecne uznáva, že šípy sa zastavujú v okamihu úmrtia vlastníka alebo pri nejakej významnej a desivej udalosti.V detektívnych príbehoch sa pasáže často vyskytujú ako - „v tomto dome je vždy šesť hodín - hodiny navždy ustavili okamih, keď Lady Blackmoore zostúpila po schodoch a vyplašene vyplašila.“

V snoch sa tieto znaky a mystické pohľady prejavujú obzvlášť živo.Vo sne racionalita nefunguje a tajné obavy, najmä strach z náhlej smrti, kvitnú v sviežich farbách.Zvážte, prečo nástenné hodiny snov v knihách snov.

Kľúčové hodnoty

 • Spánok má zriedkavú selektivitu.Vidíte iba tie objekty, ktoré majú významový význam.Iní sa rozpúšťajú.Vzťahuje sa to aj na interiérové ​​predmety, dekorácie, dvere, číselníky.
 • Ak sú hodinky vo svojom zornom poli, potom ste niečo zabudli alebo sa musíte ponáhľať.
 • Ak je číselník špeciálneho tvaru, prípad je vyrezaný, so stĺpmi alebo kukučkou, čo zodpovedá zobrazeniu interiéru v skutočnosti, podľa skutočnej hodnoty sa môže jednať o identifikátor oblasti - identifikačný znak vedomia - áno, je to práve miestnosť vten dom.V tomto prípade to fungujeskutočný výklad.
 • Ak sa napríklad tento konkrétny interiérový detail odstráni, napríklad na stene je svetlá škvrna - to znamená, že nie je kam ponáhľať.Je pravdepodobné, že na tomto mieste už na vás nebudú čakať.
 • Venujete pozornosť šípkam - pripomienka, že ste zabudli urobiť niečo zmysluplné.
 • Obrovský číselník, ktorý sa objaví pred vašimi očami, rovnako ako v kine, je znakom toho, že čas je rozhodujúci.
 • Zastavené, zmrazené šípy sú prísnym varovaním pred stratou času.Druhý význam mŕtvych šípok je zlovestný a poučný odkaz na smrť.Možno si príliš krutý pre seba.Ak nenájdete strelca, môžete si vybrať ten správny okamih a sami si spravovať svoj čas. Nie je potrebné robiť všetko okamžite.Nikto neočakáva od vás zajtra oslňujúci výsledok zajtra večer.Nejazdite a nemýte sa zbytočným zhone.
 • Na odstránenie hodín zo steny - čakacia doba už uplynula.Spolu s ním dokončíte určité obdobie života.
 • Na spustenie nástenných hodín pomocou mechanického kľúča, žonglovanie závaží na reťazi - je čas odpočívať.Pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti postupujte podľa správneho režimu.Relaxácia, nedostatok času, voľný rozvrh sú pre vás kontraindikované.Výsledkom je márnosť a ilúzia násilnej činnosti, ktorá neprináša požadovaný výsledok.Správny režim dňa vám umožní pracovať a relaxovať bez zhonu a poruchy.
 • Výmena batérií je znakom extrémnej únavy.Pre váspotrebujú dobitie, dobrý odpočinok alebo dokonca ošetrenie.Nabíjate sa energiou zo svojej práce, ale toto umelé oživenie netrvá večne.Vlastné zdroje tela sú takmer vyčerpané.Je únavné chodiť naboso po pláži alebo ísť do hôr, prechádzať sa lesom - čo sa vám najviac páči a aký je najlepší spôsob obnovenia sily.

Interpretácie orgánov

 • Millerova kniha snov upozorňuje na osobné problémy, ktoré si vyžadujú naliehavé riešenia.Pokúšate sa prerušiť hodiny, zložiť ich, resetovať - ​​snažíte sa bojovať proti nevyhnutným nesprávnym a zbytočným metódam.Výsledkom je veľké riziko problémov, s ktorými nemôžete bojovať.
 • Interpretácia snov Dennis Lynn interpretuje nástenné hodiny, ktoré fungujú správne, čo svedčí o tom, že je čas urobiť súpis hodnôt, opustiť falošné hodnoty a prehodnotiť celý systém súčasných priorít.Mnoho číselníkov, ktoré ukazujú rôzne časy, napríklad na letisku alebo na vlakovej stanici, poukazuje na hlboké zmätenie osoby.
 • Kniha Wanderer Dream Book radí starostlivo zvážiť svoje konanie v ďalšom období.možné akcie, ktoré ovplyvnia celú vašu budúcnosť.
 • Kniha Wangiho snov je kategoricky negatívnym hodnotením sna.Veľký vidiaci je presvedčený, že priveľmi kolíšete a sťažujete si na život.Neustále ľutovanie z premeškaných príležitostí a nemožných snov vyplní váš život a spôsobí vám utrpenie.

Záver

Aby ste pochopili, o čom snívajú nástenné hodiny, musíte na to prísť.realita, kde sa konkrétne problémy časom sústreďujú.Možno ste vyčerpaní prácou v mieste, kde vládne časový tlak a márnosť - mnoho spoločností zámerne podporuje podobný režim, aby zamestnanci nemali čas premýšľať, ale donekonečna vykonávali nové úlohy, obetovali osobný čas v podmienkach akútneho nedostatku a konštantného stavu.nedostatok.Možno ste sa už rozliali a mesiac po mesiaci čakáte na zvláštnu náladu a dúfajú, že sa vám to podarí okamžite.Možno má zmysel navštíviť rodičov, navštíviť priateľov, rozprávať sa s členmi rodiny.Radšej viete, kde presne bol vytiahnutý tesný uzol, ktorý musí byť rozmotaný.Je dobré, že to sen presne pripomína.