Čo znamenajú rôzne poháre vo sne - nuansy dekódovania

Okuliare - štýlové moderné príslušenstvo, ktoré vám umožňuje úplne zmeniť vzhľad človeka.Za okuliarmi tmavých okuliarov nevidíme oči a nie je možné rozoznať smer pohľadu - z tohto dôvodu nositelia špeciálnych služieb, ostraha a bodyguard nosia tmavé a zrkadlové okuliare.

Široký okraj okuliarov maskuje vrásky tváre, a preto sú okuliare u zrelých žien mimoriadne populárne.Nosenie okuliarov vo sne je jasným znakom toho, že nie ste úplne spokojní so svojím vzhľadom.Spektrálne okuliare výrazne zlepšujú videnie.Žlté športové a ostrekovacie okuliare vám umožňujú dokonale vidieť v súmraku, zelené šošovky chránia pred glaukómom, zváračské okuliare všeobecne chránia pred všetkým.Napriek tomu.

Okuliare sú nápravným a ochranným prvkom.Z prejavu v snoch vyplýva, že potrebujete ochranu, najmä pri ochrane životne dôležitých častí tela a pri určitej korekcii vizuálnej reprezentácie sveta.Zvážte, čo to znamená vidieť okuliare vo sne pomocou vedúcich kníh o snoch.

Základné významy sna

 • Ružové poháre vo sne sú jasným znakom toho, že zdobia realitu.Nezáleží na tom, či si okuliare položíte na seba alebo ich uvidíte v interiéri.
 • 8. Vidieť okuliare bez dioptrií vo sne - predstierať, že v živote zohrávajú určitú úlohu.
 • Ak nerozumiete, aké okuliare ste videli vo sne a nemerali ste - toto je indikácia.Nechcete vidieť, že existujú podrobnosti alebo dokonca hlavné skutočnosti, ktoré ste si starostlivo zavreli.
 • Vymeňte alebo nasaďte okuliare - zmeňte uhol pohľadu.Druhá možnosť - dostať sa podvplyv.
 • Zlomené, zlomené - snažíte sa zdôrazniť určitý druh zranenia detí alebo mládeže, aby ste spôsobili súcit a súcit.
 • Vyskúšať okuliare - snažiť sa porozumieť pohľadu niekoho iného.
 • Všetky významy majú alegorický význam, iba ak nemajú jednoduchý a faktický význam.Slnečný deň alebo veľa snehu na horách - potrebujete zatemnenie.Je potrebné zváranie - nasadenie špeciálnej masky, oprava, práca s brúskou - ochranné polaroidy od iskier a zvyškov, zatmenie Slnka - špeciálne šošovky.Takéto okamihy by sa mali považovať za každodenný život, ktorý sa odráža v snoch.Okuliare na korekciu zraku sú pre mnohých ľudí normálnym okamihom vzhľadu a tieto okuliare vo sne nie sú o nič významnejšie ako golier alebo obrubník na chodbe.U zrakovo postihnutých ľudí je pravdepodobnejšie, že pri vyradení opravných šošoviek dôjde k zmenenému a zdeformovanému pohľadu na sen.

Autoritatívne interpretácie

 • Výklad snov Menengettiho považuje nosenie okuliarov za známku vonkajšej správy, nadmerného vplyvu vonkajších názorov.Nie je náhodou, že hrdinovia Matrixu nosia okuliare - to je znak prijímania riadiacich signálov zvonka.Navyše, uzavretý vnútorný svet hrdinu nie je pripravený prijímať žiadne signály zvonku a ignoruje ich.
 • Kniha snov pre ženy interpretuje okuliare ako rušivé osoby, ktoré sa snažia nadviazať kontakt za každú cenu a vynútiť si svoj názor.Ak snívate o svojom mladom mužovi s okuliarmi - má čo skrývať, je možné hádku.
 • Miller Dream Book sľubuje zmenu v živote.Je to možnériskujete, že sa stanete obeťou podvodníkov.Ochranné okuliare znamenajú, že vaši nepriatelia sú dnes úplne nezraniteľní.
 • Medea's Dream Book varuje pred nadmernou zvedavosťou.Snílek je presvedčený, že niektoré podrobnosti by sa nemali posudzovať príliš opatrne.

Záver

Vidieť okuliare vo sne je komplexným znakom, ktorý si vyžaduje opatrnosť a pozornosť.Pokúste sa prehodnotiť svoj názor.Nie je potrebné meniť všetko naraz, stačí starostlivo zvážiť rôzne možnosti a premýšľať o tom.Akékoľvek body sú zmeny, ktoré sa prekrývajú tak z vášho pohľadu, ako aj z vášho vlastného vzhľadu.

Takéto komplexné premeny ľahko vedú k úplnému klamstvu, klamstvu.Pokúste sa vnímať okuliare vo sne ako vážne varovanie.Pokúste sa oslobodiť od cudzincov, vynútených názorov.