Čo znamenajú rukavice vo sne - dešifrovanie z kníh snov

Rukavice vo sne - znamenie zmeny, nebezpečenstva, krehkosti a opatrnosti.Rukavice zvyčajne chránia jemnú pokožku rúk pred chladom a chĺpkom.Zástupcovia tvorivých povolaní a jemné mladé dámy sú zvlášť citlivé na bezchybnosť pokožky rúk a rukavice si navliekajú pri najmenšom vetre alebo, ak je to potrebné, aj pri domácich úlohách.

Ak sa tak nestane, pokožka rúk zdrsní, praskne, infekcia prenikne do trhlín, kĺby sa napučia, ruky úplne stratia svoju milosť.V medicíne museli chirurgovia pred vynálezom jednorazových tenkých rukavíc neustále rozmazávať pokožku roztokom jódu.Výskyt sterilných rukavíc na jedno použitie latexu je nenápadná, ale dôležitá revolúcia v medicíne.Poďme zistiť, o čom snívajú rukavice vo snových knihách a aké hodnoty môže mať ochrana rúk v snoch.

Základnéhodnoty

 • Mnoho krásnych a elegantných rukavíc znamená široký výber partnerov alebo partnerov.Ak ženy menia mužov ako topánky, potom muži menia ženy ako rukavice.Bohužiaľ, to neplatí vôbec pre domácnosť alebo stavebníctvo.Naznačujú skôr nedostatok finančných prostriedkov a potrebu usilovne pracovať vlastnými rukami.
 • Pracovné rukavice a rukavice pre domácnosť okrem ochrany rúk zohrávajú dôležitú psychologickú úlohu, pretože umožňujú zmierniť hmatové pocity a abstrakty pred nepríjemnými.práce.Nikto nebude kresliť alebo hrať na klavír s oblečenými rukami - pocit a zmyselnosť prstov je dôležitá, ale umývanie riadu pri súčasnom udržiavaní rúk v suchu, čistenie je dôležité bez toho, aby ste sa dotkli špiny.Ak sa vo sne dotknete niekoho s nasadenou rukavicou, znamená to, že dotyk tohto človeka je pre vás nepríjemný.To isté platí pre položky.Ak snívate, že robíte svoju prácu v oblasti ochrany rúk - je to pre vás nepríjemné.
 • Ak vo sne máte rukavice, je to určite známka introvertov, snažíte sa dištancovať sa od sveta a zatvárať sa vo svojej vlastnej škrupine.
 • Vystavenie rúk znamená objavenie senzorickej zložky.
 • Rukavice, palčiaky, ktoré nezohrievajú vaše ruky v zime, cítite sa chladno - nepochopenie, nízka sebaúcta.
 • Ak muž objaví na ruke ženskú rukavicu, jedná sa o znak nebezpečenstva pre ženu.

Skutočná hodnota

Zmrazené ruky a chodidlá môžu byť príznakmi anémie alebo srdcového zlyhania.Ak vás príliš často trápia sny, v ktorých rozdeľujete najteplejšie palčiaky, snažíte sa nájsť tie správne, ale napriek tomu je zima, má zmysel ísť na kardiológa a urobiť vyšetrenie.Dbajte na správnu výživu, prítomnosť vitamínov, železa, horčíka, draslíka v potrave.Zmrazenie rúk a nôh môže byť príznakom vzniku nervového ochorenia.

Výklady orgánov

 • Kniha Millerových snov vysvetľuje radosť z nových rukavíc vo sne a sľubuje úplnú pohodu v materiáli amentálnu úroveň.Vaša opatrnosť a rozumné šetrenie v obchode pre vás vytvárajú dobrú povesť.
 • Strata - zažite sklamanie v láske, ale nezúfajte a rýchlo nájdite náhradu za stratený pocit.Nájdite cudzincov vo sne - očakáva sa nový koníček, romantika, flirtovanie.
 • Medová kniha snov interpretuje rukavice ako prejav túžby vzdialiť sa od situácie a prerušiť emocionálne zapojenie.Ak sú rukavice roztrhané, špinavé, staré, opotrebované - je to potrebné.
 • Freudova kniha snov považuje rukavice vo sne za známku túžby po sexe bez problémov a povinností, s maximálnou zárukou bezpečnosti.
 • Kniha snov pre ženy uvádza, že ak vo sne vidíte osobu so skrytými rukami, nevedie to k úprimnosti.Niečo skrýva a významné.Noste ochranu rúk - pripravte sa na nepríjemnú prácu, pri ktorej nie ste pripravení emocionálne sa zapojiť.

Záver

Ochrana rúk je potrebná v chladných oblastiach av prostrednom pruhu.Výber praktických rukavíc svedčí o obavách človeka o jeho zdravie alebo naopak o neopatrnosť, nezodpovednosť.Spánok odráža vašu úzkosť týkajúcu sa vzhľadu a zdravia.