Čo znamenajú sny od nedele do pondelka?

Čo znamenajú sny od nedele do pondelka, sú prorocké?Medzi ľuďmi sú sny v nedeľu v noci považované za prorocké.V staroveku slobodné dievčatá v tú noc snívali o ženíchovi a vykonali špeciálny rituál.Prečo sa splnia nedeľné sny a je možné zmeniť prorocký sen?

Význam snov v nedeľu v noci [[PDN 15]

Aby sme pochopili, prečo sa nočné vízie v tomto čase zvyčajne stávajú skutočnosťou, zvažujeme význam dní v týždni z hľadiska astrológie:

 • Nedeľa je deň slnka;
 • Pondelok je deň mesiaca.

Tieto dve planéty sa riadia.Slnko dodáva energiu života, mesiac ovláda emócie človeka. Solárna energia môže priniesť šťastie. Živé obrázky prosperujúceho a šťastného života vo sne sú darom slnečnej energie snílkovi, dobrej vôli z neba.Ponuré smutné obrázky snu prorokujú čiernu čiaru v živote: to naznačuje neprítomnosť slnečnej energie v živote snívateľa.

Mesiac je symbolom zmeny, variability .Lunárny disk sa neustále mení - klesá a prichádza.Senv noci nového mesiacabude mať pozitívny vplyv na život snívateľa.Ak máte v tejto chvíli šťastný sen, môžete v živote očakávať veľké šťastie.Je pravdepodobné, že sen s dobrou hodnotouna klesajúcom mesiacisa splní aj v pondelok -energia Mesiaca sa stráca.Ale zlý sen o slabnúcom mesiaci prorokuje šťastie - všetko zlé zmizne.Dávajte si pozor na snyv splne- majú tendenciu sa presne plniť.

Obsah spánku

O čom môžem snívať v pondelok v noci?Môžete vidieť predpoveď na určitú tému:

 • o osobnom živote a láske;
 • o svadobnom obede;
 • o práci a podnikaní;
 • o zábave, relaxe;
 • o smrti a mŕtvych.

Ak sa sen týkaljeho osobného životaa bol šťastný, máte šťastie.Sen pre slobodné dievča môže prorokovať romantické stretnutie - určite sa to splní.Stretnutie bude také jasné ako slnko.Variabilita Mesiaca a jeho strašidelného nočného svetla si však svoje udalosti prispôsobia: známosť bude mať nepredvídateľný koniec.Je nepravdepodobné, že sa táto osoba stane vašim osudom.S najväčšou pravdepodobnosťou po chvíli sa budete podieľať, takže sa nemusíte počítať s vážnym vzťahom spočiatku.Bude to jasné flirtovanie a smiešne rozdelenie.

Vidieťsen o svadbe niekoho inéhov pondelok v noci je pre osamelých ľudí dobrý.Proroctvo sa splní.Ak vidí rodinný sen taký sen, predpovedá to prerušenie vzťahov s manželom.Vo vašom živote sa môže objaviť vážny súper, váš manžel môže nájsť atraktívneho milenca - existuje veľa možností na zmenu udalostí.Prchavý mesiac sa „pokúsi“ urobiť vlastné úpravy meraného priebehu života.

Sen o svadbe niekoho iného môže vyjadriť podvedomú túžbu po hľadanínové pocity lásky a vzťahov.Toto je veľmi nebezpečná podmienka pre milovaného človeka, pretože prchavý mesiac (najmä vo fáze úplňku) skreslí nepoznateľné skryté túžby a bude ho tlačiť do milostných dobrodružstiev.Spoločne to povedie k rozpadu silných a stabilných vzťahov.Buďte opatrní, nehľadajte romantické dobrodružstvá na svojej vlastnej hlave.

Sny osa splnia presne.Ak ste videli škandalózny dej, očakávajte opakovanie v reálnom živote.Buďte opatrní, zvážte každé slovo, vyhýbajte sa konfliktom - týmto spôsobom bude možné znížiť mieru napätia a zmierniť situáciu.Hlavnou vecou nie je dokázať váš prípad a neobhajovať hľadisko.

Priaznivý sen o práci predpovedá nárast, posilňuje povesť a zmierňuje problémy.Ak dočasne nezamestnaná osoba videla podobný pozemok, čoskoro dostane šancu na zamestnanie.Práca bude dobre platená, tím bude priateľský, šéf - zlato.

​​

Keď vidíte zábavu s priateľmi vo sne- v skutočnom živote potrebujete tiež odpočinok.Požiadajte o dovolenku na vlastné náklady alebo si urobte voľno, môžete si dohodnúť výmenu na pár dní s kolegami.Vyberte prijateľnú možnosť a tentokrát venujte zábave.

Sny mŕtvych ľudív pondelok v noci snívajú len o zmene počasia.Ak si čas pripomína sobotu, choďte do kostola a zapaľujte sviečky.Ak zosnulý sníval v predvečer pamätnej soboty, môžete si objednať pamätnú službu.

Ako vidieť zasnúbeného?

Ak chcete vidieť ženícha vo sne, nemusíte čakať na sväté alebo krstné večery!Spánok je možné objednať v pondelok v noci.Aby ste to dosiahli, musíte posúvať vankúš na nohy, otočiť nočnú košeľu dovnútra a do vankúša vložiť vetvičku smreka.Podľa vlastných slov, požiadajte vetvičku smreka, aby ukázala zúženým vo sne a okamžite išla spať.

Nevyhnutný stav - potrebujete spať v samostatnej miestnosti.Inak obrad zlyhá.Ráno zoberte vetvičku na strom a položte ju na zem.Musíte tiež zlomiť vetvu podľa pravidiel: najprv sa porozprávajte so smrekovým stromom a požiadajte o povolenie na zlomenie vetvy pri obrade.Vďačne môžete nechať mince alebo cukríky pri koreňoch.

Ak ste videli zlý sen ...

Ako sa vyhnúť zlým znameniam získaným spánkom?Kúzelníci navrhujú urobiť nasledovné:

 1. Ihneď po prebudení, bez toho, aby vstali z postele, sa pozrite z okna a mentálne povedzte: „Kde je noc, tam a sen.“Zlé sa nenaplní.
 2. Choďte po kohútik, otvorte vodu a povedzte mu obsah sna.Voda má jedinečnú vlastnosť zaznamenávania informácií a tečúca voda ju tiež odvádza.Keď rozprávate príbeh sna do vody, umyte si tvár a ruky.Uistite sa, že voda odstráni všetky vaše starosti a starosti.
 3. Ak povieš niekomu obsah spánku ráno, proroctvo sa určite splní.Preto okrem vody nemôže nikto hovoriť o tom, čo videl.
 4. Podľa niektorých názorov je možné proroctvo odovzdať vo snecenovo dostupný spôsob: stačí obliecť posteľnú bielizeň dovnútra a odísť až do večera.Platí to pre obliečky na vankúše, plachty a obliečky na periny.