Čo znamenajú zuby v snoch a ako interpretovať významy z kníh snov

Zuby ľudského vedomia sú mimoriadne dôležité.Niet divu, že sa hovorí o „položte si zuby na poličku“.Krivolaký, pasívny človek sa nazýva bezzubý.Agresívny - zubatý.Je ľahké pochopiť, že kvalita a dostupnosť zubov určuje aktívnu životnú pozíciu.V komunikácii kvalita zubov obvykle označuje stav osoby a jej postoj k sebe.

V prípade extrémnej chudoby sa človek nemôže starať o dobrý stav svojich zubov a vyvolať biely zub.Preto osoba so zlými zubami málokedy má v spoločnosti vysoké postavenie.Ak bohatý človek nepozerá na zuby, je to znak depresie, zúfalstva, nedostatku záujmu o seba.

Takýto človek sa môže venovať rodine, podnikaniu, myšlienke, ale nepovažuje jeho život za významnú hodnotu a veľkú hodnotu.Poďme zistiť, čo znamenajú knihy snov a čo hovorí sen, v ktorom ste videli zuby.

Hlavné významy zubov vo sne

Vo sne majú vaše vlastné zuby v ústach najčastejšie rodinu.Čím bližšie sú vzťahy, tým viditeľnejšie a bližšie k línii úsmevu sú zuby.Horné predné zuby zvyčajne znamenajú vzťahy s rodičmi.„Dva“ ukazuje vzťah v jeho vlastnej rodine - s manželom, manželkou.Tesáky - postoj s deťmi, zdravie detí.Molárne zuby zvyčajne označujú bežnépodnebie v dome.Zuby múdrosti môžu naznačovať nevyriešené hlboké problémy.Druhým významom snívania zubov sú skutočné problémy so zubami.Zuby sú veľmi citlivé a ak existuje nebezpečenstvo zubného kazu, ktorý si nevšimnete, telo sa vás pokúsi vyslať vo sne.

 • Uvoľnené a poškodené zuby naznačujú problémy.
 • Čistiť - budovať vzťahy, usporiadať myšlienky, starať sa o seba, vyžadovať rešpekt k sebe.
 • Hrozné sny o zbiehajúcich sa zuboch, ktoré vás chystajú znížiť na polovicu, sú iba znakom okamžitej návštevy u zubára.Možno, že zuby môžu znamenať aj pascu osoby, ktorá sa vkradla do dôvery.
 • Mliečne zuby vo sne znamenajú úsudok detí.Ak máte vo sne zub, ale vidíte, že je mliečny - budete sa musieť rozlúčiť s detským klamstvom.Kúpte si zmrzlinu v pohodlí.
 • Oprava, ošetrenie zubov vo sne zvyčajne znamená zotavenie sa zo zranenia, bolestivého úderu alebo zrady.Nemáte v úmysle oddávať sa smútku a môžete to napraviť.
 • Nové zuby rastú - budete schopní prekonať všetky problémy a vyjdete aktualizovaní, s novou múdrosťou.
 • Vkladať nové protézy - na peniaze, zisk, veľké šťastie.

Nočné mory spojené so zubami

Zuby vypadávajú bez bolesti a krvi, ale s pocitom paniky - vážnymi,ale celkom prirodzené hádky, rozdelenia, zmeny stavu vzťahov.Platí to najmä pre vzťahy v rodine - deti vyrastajú, rodičia strácajú autoritu.

Ak vám z vašich zubov vytečie krv, bolí vás - silné hádky a bolestivé škandály v rodine sú veľmi pravdepodobné, že dôjde k strate priateľa.

Ocitnete sa v kresle zubára - sadistu, nemôžete utiecť a chápete, že teraz sa stane hrozné.Zobudíte sa z panickej hrôzy.

Strach zubárov a nočná mora majú zvyčajne korene v obavách z detstva a v rodine komplexne.Keby bolo dieťa v detstve osamelé - je zaručené, že sa v dospelosti strachuje zubných lekárov, dokonca si uvedomuje, že už sa nebáť.Ak sa chcete tohto strachu zbaviť, choďte k dobrému psychoanalytikovi a porozprávajte sa s ním o detských zraneniach.Je možné, že okrem zmiernenia strachu zubárov sa znova naučíte plakať, čo je veľmi užitočné pre nervový systém.

Významy podľa kníh snov

 • Ezopská kniha snov priamo spája stav zubov so zdravím.Silné zuby - pohodu, všetko je v rodine dobré.Zhnité zuby - choroby, nepriaznivý stav, nešťastie.Odstránenie zuba, ktorý spôsobil silnú bolesť, je ťažké, ale potrebné riešenie.
 • Ženská kniha snov venuje veľkú pozornosť zubnému kazu vo sne.Takýto sen znamená nadmerný stres, sebaľútost, sebazničenie.Ak budete v tomto duchu pokračovať, nič z vás nezostane.A tí ľudia, ktorí vás vôbec neocenia, vás opustia bezmocní, chorí a zlomení.Dajte si poriadok, vzdajte sa časti povinností, zrušte uptime a požiadajte o pomoc vo všetkých veciach.Krásne biele zubysen o šťastí v láske.
 • Výklad snov Menengetti spája zuby a symbol smrti.Strata zubu môže znamenať stratu niekoho vo vašom okolí.
 • Kniha Wanderer Dream Book upozorňuje na tesáky, ktoré rastú vo sne, ako upíri.Pravdepodobne si myslíte, že ste ovládli tajné znalosti.V skutočnosti to s najväčšou pravdepodobnosťou nie je.Potrebujete ochranu a snažíte sa prejaviť agresiu prístupnými spôsobmi.Pokúste sa opustiť miesto, kde ste tak nepohodlní, alebo nájdite spôsob, ako rokovať s ostatnými ľuďmi.
 • Millerov výklad snov v mnohých ohľadoch súhlasí s ostatnými snovými knihami, že strata zubov znamená vážne ochorenie a stratu, zrútenie - prehnané zaťaženie.Miller vyzdvihuje príbeh strateného zuba, ktorý sa zázračne objavuje opäť v ústach.To znamená, že si budete môcť nájsť tajné potešenie pre seba bez najmenšej straty, aj keď ste boli ochotní zaplatiť vysokú cenu.Zachovajte to v tajnosti, aby sa zachoval zdroj radosti.Miller zaobchádza so žltnutím zubov ako klamstvom a lichotivosťou, ktoré ste pripravení podľahnúť.

Záver

Ak chcete vidieť zuby vo sne, je alarmujúcim signálom, mali by ste venovať pozornosť svojej rodine, venovať pozornosť zdraviu.,Ak sa vám podarí urobiť všetko včas, väčšine problémov sa predíde.Nevyhnutným okamihom, ako je rozchod s dospelými deťmi, sa nedá zabrániť, ale budete sa môcť správne pripraviť a nájsť správne slová vopred.