Croton Flower - Známky a povery

Výber spolubývajúceho, dokonca aj izbová rastlina, je vážna záležitosť.Krásna exotická kvetina s vami jednoducho nemusí vyjsť.Čo prinesie croton do domu, aké znaky a povery sú s ním spojené a ako naplno využiť jeho vlastnosti?

Croton, tiež známy ako Codium, je kvetina bez skrytých nebezpečenstiev.Faktom je, že je jedovatý, jeho šťava dráždi pri kontakte s pokožkou, a ak príde do styku so sliznicami a poškriabaním alebo zranením, môže spôsobiť vážne otravy.Všetky práce s krotónom sa musia vykonávať prísne pomocou rukavíc.

Pokiaľ ide o magické vlastnosti, croton je rastlina so silnou energiou.Svoju atmosféru v dome obnovuje vlastným spôsobom, odpudzuje negatívnych ľudí, ktorí chcú profitovať z duchovnej sily majiteľa.

Najzreteľnejšie vlastnosti krotónu:

 1. Pomáha pri zostavovaní poriadku v dome.
 2. 8. Poskytuje odhodlanie a zdravé sebavedomie.

Pre rodinnú pohodu a pokojný spánok je lepšie zvoliť si inú kvetinu: krotón pomôže skôr s obchodom ako so vzťahmi a vnútorným pokojom.

Spoločník tvorivých ľudí

Obidve hlavné črty krotónu pomáhajú ľuďom zhromažďovať a plniť ich ciele, čo z neho robí spolubývajúceho pre tých ľudí, ktorípracovať pre seba, bezstály dohľad.

 • Crotonobjednávkyvšade okolo.Trpíte neschopnosťou udržať rutinu?Začnite krotón a vstávanie v rovnakom čase a venovanie určitých hodín podnikaniu bude jednoduchšie.A nakoniec usporiadajte aj veci na stole.
 • Croton pomáhaveriť v seba samého .Sebaúcta tvorivých ľudí magicky spája túto alebo tú istú mieru aplombu a zároveň extrémne seba-pochybnosti, a preto je Croton najlepším priateľom spisovateľov a spisovateľov, maliarov a výšiviek, všetkých, ktorí sa venujú tvorivej práci.
 • Croton má dobrý vplyv narozhodnosť .A veľa potrebuje, aby ukázala svoju prácu svetu, najmä ženám, ktoré boli z nejakého dôvodu zvyknuté skromne celý život.
 • Croton prinášarozmer .Neviete, ako vypočítať svoju silu?Kombinácia hodín tvrdej každodennej práce (bez rozptyľovania!) A relaxácia na obnovenie sily je umenie, nie je to ľahké sa naučiť, akákoľvek pomoc je tu užitočná, dokonca aj z izbovej rastliny.
 • Croton pomáhadostať sa z kreatívnej krízy .Už dlho neexistovali žiadne nové nápady?Croton bude skvelým darčekom pre seba a druhý môže byť braný za priateľa, ktorého trápia kreatívne hnevy.

Crotonsa tiež pripája k pozitívnemu vnímaniu sveta , pomáha konštruktívnym myšlienkam objavovať sa a zotrvávať v hlave.Zúfalí ľudia - nevyhnutný spoločník v miestnosti.

Croton pre výrečnosť

Charakteristický rys krotónu: prispieva kvýber správnych slov v konverzácii odstráni neistotu .Samozrejme neurobí mlčanlivého človeka spoločenským, ale pomôže vysporiadať sa s nevyhnutným minimom komunikácie.

Na voľnej nohe a kreatívni ľudia z domova musia rokovať s klientmi.Croton vás nenúti baviť sa telefonicky alebo cez Skype, ale pomôže im pracovať čo najefektívnejšie a bez strachu a zúženia.Partneri ocenia dôveru reči.

Zdravie a harmónia

Prínosy pre zdravie nie sú najslávnejšou vlastnosťou krotónu.Môže byť však užitočný pri liečbe chorôb:

 • obličky;
 • nadobličky;
 • močového mechúra.

Crotonje zásobovaný energiou na zohrievanie , ktorá pomôže chrániť pred chorobami spôsobenými podchladením.Nestojí za to obviňovať všetku zodpovednosť za regeneráciu krotónu, ale vo forme dodatočného zásobovania energiou okrem liečby sa prejaví dokonale.

Pokiaľ ide o harmóniu v dome, nemali by sme mať nereálne očakávania: krotónvedie skôr k neporiadku , než sa upokojuje a umožňuje vám prijímať veci tak, ako sú.Jedná sa o ideálnu domácu rastlinu pre tých, ktorí chcú zmeniť svoj život a nevyjadriť sa s tým.

Harmónia z krotónu je harmónia prostredníctvom poriadku, zavedeného režimu, života a práce.Najprv sa musíte snažiť dosiahnuť, ale potom život bude nielen efektívny, ale aj uspokojujúci.

Osobámktoré milujú určitý chaos v podnikaní, vzťahoch a veciach, nestojí za to začať.

Zlé znamenia a výstrahy

Prekvapivosa zvažuje kvet krotónu .zlé znamenie.Jeho kvety sú dosť nenápadné, všetka krása spočíva v farebných listoch.Jedovaté rastliny, ako napríklad krotón, sa okrem toho vždy ošetrujú opatrne.

Kvitnúce zriedkavo kvitnú, odporúča sa odstrániť kvetiny okamžite, aby sa predĺžila životnosť zeleného domáceho maznáčika.Ak vaša kvetina náhle rozkvetla, odrežte kvetiny a buďte opatrní pri obchodovaní a komunikácii s ľuďmi na nejaký čas: možno croton niečo „cítil“ a varuje vás.

Zostávajúce upozornenia sa týkajú pozitívnych vlastností krotónu, ktoré sa za určitých okolností môžu stať negatívnymi.Kto je kontraindikovaný pri udržiavaní krotónu doma?

 • Ľudia náchylní k hysterickému správaniu.Croton zvyšuje energiu a upokojiť sa s ním v tej istej miestnosti bude ešte ťažšie.
 • Hlasní a hovoriaci ľudia.Nezačínajte krotón, ak vaša domácnosť takmer nehasne: ticho nebude vôbec čakať.
 • Workoholici.Croton udržuje vitalitu a aktivitu, bude s ním ľahšie zabudnúť, že musíte relaxovať, obnoviť silu, spať a tráviť čas s priateľmi a rodinou.
 • Ľudia, ktorí nie sú ochotní premýšľať nad rozhodnutiami.Croton túto kvalitu iba zlepší, ale spontánnosť je občas nepriateľom zvukovej kalkulácie a nie je príliš rozumné veriť vášmu prvému impulzu.

Maximalizovaťvýhody

V ideálnom prípade korotón zakorení:

 • V miestnosti tvorivej osoby, najmä tej, ktorá zarába tvorivosťou.
 • V kancelárii so zamestnancami, ktorí často potrebujú komunikovať v službe.
 • V dome tých, ktorí chcú žiť podľa plánu, ale ešte nemôžu.
 • Okrem nerozhodných, neistých ľudí, ktorí potrebujú veriť v svoj talent pre úspech.
 • V byte, ktorý nezasahuje do všeobecného upratovania.