Dámske škorpiónové kamene podľa dátumu narodenia

Drahokamy a polodrahokamy nielen zdobia ženu, ale slúžia aj ako kúzlo proti negativite a chorobám.V staroveku boli rôzne choroby liečené pomocou minerálov, nosili sa vo forme šperkov a drvili sa na prášok na orálne podávanie.

Moja priateľka, škorpión podľa horoskopu, pomocou svojho kameňa našla šťastný osud a zbavila sa nadmernej agresivity.Stalo sa to len náhodou, keď mala k narodeninám náušnice s tyrkysom.Poviem vám, ktoré kamene Škorpióna pomáhajú z čoho a ako si vybrať klenot.Zvážime tiež, ktoré drahokamy pomáhajú získať lásku a zdravie, kariéru a bohatstvo.

Obsah
 1. Kamene podľa počtu a mesiaca narodenia
 2. Stručný opis kameňov
 3. Romantické minerály
 4. Zdravotné kamene
 5. ) Kamene podľa roku narodenia

Kamene podľa počtu a mesiaca narodenia

Škorpiónynarodení v prvej dekádemesiacov (10,244 - 02,11.)- sú strážené militantným Marsom.Sú to sebavedomí, sebeckí ľudia, ktorí dobre harmonizujú s hustými a priehľadnými minerálmi a drahokammi:

 • malachit;
 • hematit;
 • tigrie oko;
 • kamienok;
 • zafír;
 • ametyst;
 • červený jaspis;
 • cievka.

Sú to veľmi impulzívni a neobmedzení ľudia, ktorých úlohou je naučiť sa udržiavať svoje emócie v medziach slušnosti.V detstve Scorpions neboli sebavedomí, boli plachí a rezervovaní.Ale s príchodomich mladosti a zrelosti sa zmenil ich charakter a nie vždy je možné vyrovnať sa s tlakom ich vlastných emócií.Ale v starobe sa môžu Škorpióni z prvého desaťročia stať skutočnými mudrcami, pretože im bola odhalená pravda, že sa usilujú celý svoj život.

Narodený v druhej dekáde (03.11. - 12.11.)je pod záštitou Slnka a obdarený láskavosťou, vznešenosťou, odvahou a neuveriteľnou odvahou.Sú to šľachtickí rytieri bez strachu a vyčítania, vedení životom pomocou lúča pravdy.Predstavitelia tohto obdobia sa však vyznačujú určitou ľahkomyseľnosťou, ktorá často vedie k zbytočnému plytvaniu a nedbanlivosti.

Škorpióni druhého desaťročia sú často náchylní na dobrodružné činy, príliš dôveryhodní a krátkozrakí.To vedie k nevyhnutným sklamaniam ľudí a života, ale nie dlho.Škorpión vie, ako sa rýchlo dostať do formy a znovu získať dôveru vo svoje vlastné schopnosti a neodolateľnosť.

Vyznačujú sa však pomstou, ktorá vedie k nadmernej vierohodnosti ľudí a môže vykonávať plán pomsty roky.V tomto sú Škorpióni ako Kozorožec.Choďte do toho, bezohľadnosť a odvaha - to sú charakteristické znaky Škorpiónov.Minerály za druhé desaťročie sú tieto:

 • koralové;
 • sardonyx;
 • tyrkysová.

A nakoniecŠkorpióni tretieho desaťročia (14.11. - 24.11.) , ktoré sú v priamej starostlivosti o Venuši, sa vyznačujú mimoriadnym umením a milostivosťou.Ale antagonizmus Marsu a Venuše vedie Škorpiónov tohto desaťročia k extrémom: pre nichrealita vyzerá výnimočne čiernobielo.Buď zlé alebo dobré.Často zachádzajú príliš ďaleko, presahujú hranice toho, čo je povolené - potom sa za to môžu viniť celý svoj život.

Kamene za posledné desaťročie:

 • topaz;
 • beryl;
 • akvamarín;
 • smaragd;
 • ​​
 • alexandrit;
 • granátové jablko.

Na bojisku spievajú milostnú pieseň úplne ponorenú do sveta zmyslových pocitov.Títo ľudia majú radi svetské statky a usilujú sa o ne so svojou bytosťou.Napriek všetkej zmyselnosti však aktívne (niekedy agresívne) obhajujú svoj názor.

Stručný opis kameňov

Berylpomáha Škorpiónom nájsť vnútornú rovnováhu, zmieriťso sebou a nájsť mier.

Kamienokpomáha Škorpiónom rozpútať všetok tvorivý potenciál, ktorý má príroda.

Cievkapomáha nájsť pokoj a vytrvalosť, tlmí impulzívnosť a pomáha prekonávať všetky prekážky.

Coralsú zmrazené zvyšky morských polypov, biologickej zložky.Preto koraly rýchlo reagujú na fyzický stav svojho pána a hlásia problémy zmenou farebného odtieňa.Koraly tiež pomáhajú vyrovnať sa s prílivom negatívnych emócií, zabrániť pokušeniu robiť neprimerané rozhodnutia a dať svojmu majiteľovi triezvy pohľad na život.Koralov navyše absorbuje negatívnu energiu a upokojuje napätý nervový systém.

Red Jasperpomáha formácii apodnikanie, podporuje kariérny rast a propagácia Scorpions.

Tyrkysovápomáha Škorpiónom dosiahnuť vnútornú rovnováhu a dosiahnuť kompromis s ostatnými.Tento klenot je mierotvorcom, ktorý zastaví nepriateľstvo a intríg.S pomocou tyrkysovej Scorpio je žena schopná premeniť prisahaného nepriateľa na priateľa a spojenca.

Topazpre Scorpio by mal byť biely.Tento vzácny drahokam pomáha prekonať vrodenú skepticizmus Škorpióna a poskytuje optimistický pohľad na svet.Topaz tiež zhoršuje intuitívne vnímanie a brzdí pokusy manipulovať so svojím vlastníkom.Topaz pomáha Škorpiónovi dosiahnuť materiálnu prosperitu a prilákať finančné toky.

Sapphirečistí myšlienky negatívnych spomienok a nepokojov.Zafír pomáha impulzívnym Scorpionom udržiavať svoje pocity pod kontrolou, poskytuje mäkkosť a pružnosť, zvyšuje intuíciu.

Upozornenie!Najlepším kameňom pre ženu Škorpióna je zafír.

Ametysts lemom v strieborných upokojeniach, odstraňuje hnev a podráždenie.Je to minerál múdrosti, pokoja a harmónie.Ametyst tiež zlepšuje pamäť.

Granátové jablkovylučuje negatívne myšlienky, podporuje lepšiu koncentráciu pozornosti a zmieruje vonkajší svet.Obnovenie vnútornej rovnováhy pre Škorpióna je zásadné, pretože má tendenciu zožrať sa: ak nie je nikto, kto by bodal, Škorpión sa pichne.S granátové jablko šperky, môže Škorpión držaťúspešné obchodné rokovania a nadviazanie dôveryhodného kontaktu s obchodným partnerom.

Aký kameň pomáha Škorpiónovi obnoviť vyčerpanú energiu a dosiahnuť sebadôveru?Rubysa s týmto úspešne vyrovná .Ruby je však kontraindikovaný pre Scorpions na pokraji nervového vyčerpania a hypertenzie.Tento drahokam pomôže iba tým, ktorí sú nabití mocou - mnohokrát to zvýši.Iba zvýšená energia by mala byť zameraná na stvorenie (charita, tvorivosť), inak to začne ničiť Škorpióna zvnútra.

Romantické minerály

Aké kamene sú vhodné pre ženy Škorpióni podľa horoskopu pre lásku?Mali by ste sa pozrieť na tieto skvosty:

 • karneol;
 • opál;
 • beryl;
 • hematit.

Karnelianpomáha impulzívnym emóciám Škorpiónov obmedzovať emócie, priťahuje lásku.

Opalprepožičiava múdrosť, vyrovnáva temperamentný charakter Škorpióna.Drahokam sa používa na harmonizáciu vzťahov v páre.

Berylpomáha obnoviť stratené vzťahy, oživiť lásku, vznietiť ochladené pocity.Použite v láske kúzla.

Hematitzvyšuje sexuálnu príťažlivosť ženy Škorpióna, ktorá má vhľad a múdrosť.Pomocou hematitu môžete nadviazať poškodený vzťah s príbuznými.

Kamene zdravia

Kamene škorpiónov, ktoré posilňujú a obnovujú zdravie:

 • granátové jablko;
 • tyrkysová;
 • topaz;
 • Sapphire.

Granátové jablko červená pomáha zmierniť nevoľnosť, stratu sily, bolesti v krku a bolesti hlavy.Ak potrebujete liečiť kožné ochorenia, je lepšie vziať klenoty hnedého alebo žltkastého odtieňa.

Tyrkysovátiež pomáha zbaviť sa záchvatov migrény, chorôb pľúc a dýchacích orgánov.Tiež pomocou tyrkysovej môžete obnoviť silu, zbaviť sa pritiahnutých zážitkov a nespavosti.

Topazudržuje svoj tón a mladosť, posilňuje zdravie a zlepšuje stav imunity.

Zafírobnovuje tonus srdcového svalu, bojuje s alergiami a vyrážkami, posilňuje kĺby a kosti a pomáha zbaviť sa mnohých ochorení.

Kamene podľa roku narodenia

Rok narodenia zanecháva dojem charakteru Škorpióna.V súlade s týmto by mali byť vybrané drahokamy a minerály.Východný horoskop ponúka graf minerálnej kompatibility so znakom Škorpióna.

 1. Potkan je jantárový.
 2. Bull - akvamarín, smaragd.
 3. tigrom je ametyst diamant.
 4. Králik - malachit, jantár.
 5. Drak - chalcedón, opál, chryzolit, jantár.
 6. Had - spinel, chryzolit, topaz, jaspis.
 7. Kôň - obsidián, turmalín, onyx, granátové jablko, akvamarín, tyrkys, ametyst.
 8. Koza - granátové jablko, karneol, zafír, achát, smaragd, mesačný kameň.
 9. Opice - rubínový, červené granátové jablko, chryzolit, akvamarín, opál, hyacint.
 10. Rooster - diamant, achát, citrín, lapis lazuli, smaragd, akvamarín.
 11. Pes je jantárový, karneolský, opálový, mesačný kameň,zafír, karneol.
 12. Prasa - beryl, koralový, topaz, lapis lazuli, opál.

K výberu kameňa by sa malo pristupovať veľmi zodpovedne.Ak si šperky kupujete pre seba, najprv držte drahokam v ruke a snažte sa pochopiť svoje vnútorné pocity.Ak existuje pocit odmietnutia, tento drahokam nie je pre vás vhodný.Ak máte pocit vnútorného pohodlia, neváhajte kúpiť drahokamové šperky - toto je váš kameň.