Dážď v deň svadby je dobrý znamení!

Obloha v oblakoch v deň dovolenky je príčinou radosti mnohých národov.Ale nie na svadbu!Takáto udalosť - a počasie zlyhá.A napriek tomu, napriek mokrým šatám, dážď na svadbe je vítaným znakom.

Korene znamení a variácií

Dážď je univerzálnym symbolom plodnosti, zmeny k lepšiemu a prosperite.Dážď zmyje všetko zlé, vyživuje Zem vlhkosťou, prebúdza semená.Potom sú ryby lepšie chytené a huby v lese sa objavujú vo veľkých množstvách.

Vo všeobecnosti je dážď na svadbu dobrým rodinným životom .Úrodný význam dažďov naznačuje bezprostredné a početné prírastky rodiny.Pre tých, ktorí nechcú deti, existujú ďalšie príjemné výklady: súhlas s uzavretím manželstva, ukončenie problémov vo vzťahoch a začiatok skutočného vzájomného rešpektu rodiny.

V pohanských tradíciách bolo dôležité ukázať novej rodine slnku, vetru, dažďu, aby príroda a bohovia poznali jednotu.Svadby sa hrali v lete a na jeseň, v čase zberu (aby bolo čo hodovať), potom každé zrážky sú určite dobrým znamením.

Predpokladá sa však, že obloha s nevestou slzy slzí.Akonáhle manželstvo nebolo dobrovoľnou záležitosťou, dievča zmizlo pre svoju rodinu a premiestnilo sa do rodiny manžela.Teraz majú rodičia mladých ľudí aj priatelia a mladí ľudia častejšie slzyradosti (tí, ktorí organizujú svadby, majú tiež nervy), takže obloha nebrečí spolu, ale namiesto toho.

Rôzne interpretácie dažďa - rôzne interpretácie

Zo všeobecného úrodného významu dažďa rastú všetky ostatné: bohatstvo, hojnosť, zdravie mladých a nenarodených detí.Presnejšie povedané, prírodný názor na vaše manželstvo možno chápať podľa typu dažďa:

 • ľahký dážď - ažveľa príjemných udalostív mladej rodine;
 • zrážky so slnkom -radosť, smiech , ľahké vzťahy;
 • krátky dážď a potom dúha - nielen nádherné pozadie pre fotografie, ale aj prísľubprosperity .Kde začína dúha, poklady skrývajú nielen írske škriatkovia;
 • Silný, prívalový lejak naznačujenový začiatok .Všetky urážky budú zabudnuté, mladí (a možno aj ich rodiny, zázraky sa stanú) sa budú učiť navzájom si vážiť ešte viac;
 • dážď, ktorý chytil svadbu, a potom to bolo ešte najmenej jeden deň (v ideálnom prípade tri dni) prednáškydlhé a silné manželstvo ;
 • Zrazu začalo pršať v zime cestovanie alebo zmena domu. Mladá rodina plánuje sťahovanie?Počasie cíti všetko;
 • jarné zrážky - ažzvýšenie bohatstva .Po nákladoch na svadbu je to naj vítanejšia značka;
 • dážď v lete - donarodenia detí ;
 • zlé počasie na jesennej svadbe -nové dojmy .Pre moderných novomanželov - znamenie, že svadobná cesta bude úspešná a po nej zostanú príjemné spomienky a tisíc krásnych fotografií;
 • , ak pršalo noc predtýmsvadba je zameraná nanežné vzťahy , lásku a úctu k sebe navzájom;
 • Dážď, ktorý sa účtuje od skorého rána, predpovedá správy .
 • ​​

Jediný variant znakov, keď sa počasie považuje za nepriaznivé, je, ak vypukne búrka.Hromy a blesky sa údajne zmierujú shádkami v manželstve .Táto interpretácia je však kontroverzná: odpradávna to bola búrka - odraz nebeskej svadby, zjednotenia Zeme a oblohy a búrka - ozveny hlučnej oslavy.Symboly sporu, ktoré nikdy niesli.

Samostatne o kalužiach.Hovorí sa, že ženích, ktorý vstúpil na svadbu v kaluži , bude naklonený k pitiu .Buďte opatrní, mladí ľudia!Mimochodom, nič sa nehovorí o neveste - facku odvážne cez kaluže, najmä ak máte v obchode krásne svadobné gumové topánky.

Rituály v daždivom svadobnom dni

Nečakajte na šťastie - nalákajte to!Rituály pomôžu posilniť a potvrdiť pozitívny príchod dažďa.Pre mladých ľudí a hostí, ktorí nie sú poverčiví, budú pôsobiť ako zábava v zlom počasí, zmierňovať napäté situácie (keď dážď spadol na dovolenku, bolo to nezdravé, bez ohľadu na to, ako dážď sľúbila radu a lásku).

 1. Počas svadobnej noci namočte vreckovku do dažďa a vložte ju pod vankúš.Pre rozhodujúcich to urobte s vankúšom a spajte na ňom ďalšie tri dni.K dispozícii sú sily väzieb a úplný súhlas, a to aj v manželskom lôžku.Všetko zlé, ktoré „prilákalo“ mladých ľudí, bolo vyprané pod dažďovými prúdmi.
 2. Dajte pár kvapiek, aby ste sa dostali na bochník.Bude to držať pohromadeVzťahy medzi mladými rodičmi a rodinami budú spravidla jedným z dvoch.
 3. Nevesty a ženícha boli kedysi prikrývané ušami plodnosti, vlhké z dažďa.Tí, ktorí sa ponáhľajú porodiť deti, nájdu modernejšiu verziu s ryžou alebo inými obilninami: nechajte ich dážď namočiť, zabaliť ich do obrúska a skryť ich pod matrac svadobnej postele.Skvelá aktivita pri očakávaní mladých vnukov matiek a otcov.
 4. Umývajte sa navzájom dažďovou vodou - zmyte znehodnotenie, negatívne myšlienky, žiarlivosť niekoho iného.Je nepravdepodobné, že by nevesta bola ráda, ak je jej make-up rozmazlený, najmä pred registráciou, preto je lepšie si umyť ruky.
 5. Univerzálny rituál bohatstva: otvorte peňaženku a vystavte ju na niekoľko sekúnd dažďu.Nechajte dary v obálkach nesklamali novomanželov a rodinný rozpočet nebude ochudobnený!

Zlé počasie, ktoré je najláskavejším znamením, nás stále núti upravovať plány.Vymeňte to, čo nefungovalo kvôli nepriaznivému počasiu, zaujímavým tradíciám a rituálom.Možno, že hostia tiež niečo vedia?

Svadba v daždi je tou najlepšou svadbou

Alebo niekoľko spôsobov, ako dážď svadobný deň zlepší.

 1. Skvelé obrázky.Svadobný fotograf, ak je profesionál, nemá žiadne straty.Obrázok za sklom zakalený od kvapiek - čo by mohlo byť romantickejšie?Z pravého uhla sa z osvetleného dažďa stáva čarovný prach a svadba - v každom zmysle nádherná oslava.
 2. Kvetiny v rukách, kytice na kapote zostanú čerstvé až do konca oslavy, čo môže byť viac ako jeden deň.V žiare kvetovrýchlo vädne, chlad a vlhkosť predĺži ich krásu.Kvapky na plátky sú ďalším nápadom pre fotografiu v albume.
 3. Dážď je dôvodom rozmaznávania sa pod jedným dáždnikom.Útulný a jemný začiatok rodinného života.
 4. Spása pre alergikov!Peľ dažďových nechtov, chumáč topoľov, ktorý ho prenáša.Jarná alebo letná svadba bude oveľa lepšia bez červených očí a upchatého nosa.