Deti narodené v priestupnom roku - špeciálne alebo nie

S priestupnými rokmi je spojené veľké množstvo znakov a povier.Ľudia ho považujú za zlého, pripravujú sa v skokovom roku na prežitie rôznych problémov a nešťastí.A aké vlastnosti majú podľa všeobecného presvedčenia deti narodené v priestupnom roku?Vysvetlite túto otázku.

Mať dieťa v skokovom roku - odkiaľ pochádzajú zlé signály [[PDN 18]

Dôvody, prečo ľudia začali mať extrémne negatívny postoj k rokom, v ktorých je veľa, nie 365 dní, ale 366 dní.Jeden z najslávnejších je legenda sv. Kasyana, ktorý kedysi hneval Stvoriteľa.

Boh ho potrestal tým, že mu denne posielal údery s kladivom na jeho čelo.Lenže každé štyri roky milosrdný Pán dovolil Kasyanovi oddýchnuť sa od jeho trápenia.Potom vystúpi, kráča po zemi a robí všetko zlé nevinným ľuďom - nahrádza svoje tresty.

V staroveku sa ľudia dokonca báli namieriť na deň Kasyanov, ak to nebolo potrebné.Báli sa trpieť jeho trikmi.Verili tiež, že slnečné lúče v „extra“ deň v roku sa stanú nebezpečnými - odnášajú šťastie od tých, ktorí sa neúmyselne ocitnú pod nimi.

Toto však zďaleka nie je o informáciách o 29februára.Je tiež známy ako deň „vykĺznutia“, ktorý znovu zdôrazňuje jeho nestabilitu, nadčasovosť.A po celé stáročia existovalo presvedčenie, že v ten deň bol otvorený portál vedúci k iným skutočnostiam.Je pravda, že takýto negatívny postoj k priestupným rokom nebol vždy.

Napríklad podľa rímskeho cisára Julia Caesara sa číslo 29 vôbec nepoužívalo v chronológii.Dátum 24. februára bol však duplikovaný a bol v kalendári prítomný v dvojitom množstve.Súhlasíte, celkom zaujímavá možnosť?

Ale starí Rimania v tom nevideli nič zvláštneho.Faktom je, že posledné dni mesiaca v starom Ríme sa počítali od konca.Napríklad 1. marec bol teda prvým dňom mesiaca.Druhé bolo pomenované bis sextus 24. februára, čo doslova znamená „druhý šiesty“.Ale v domácich krajinách sa táto verzia názvu nezakorenila a nakoniec bola nahradená pojmom „skok“.

Porodenie v priestupnom roku: hlavné nevýhody

Po vysporiadaní sa s pôvodom zlých znamení je teraz potrebné hovoriť o hlavných nevýhodách, ktoré majú dieťa v priestupnom roku.Podľa označení je ich niekoľko:

 1. Údajne bude takéto dieťa trpieť častými chorobami.A nie nevyhnutne vážne - prechladnutie, alergie, gastritída a podobne.
 2. Čaká ho veľká časť.
 3. Nuž a dosť zrozumiteľné mínus - ak k narodeniu dieťaťa došlo presne 29. februára, potom bude môcť sláviť túto slávnostnú udalosť.iba raz za štyri roky.

Samozrejme, ak ste už tehotná a pripravujete sa na narodenie dieťaťa, nemali by ste sa obťažovať zlými znameniami.Navyše, väčšina z nich nie je nič viac ako ľudské povery.Dokonca ich nepotvrdzujú ani psychici, ktorí ich považujú za nezmysly a hovoria, že sami si vytvárajú svoj vlastný osud.A 29. februára s tým nemá nič spoločné.

Jediným skutočným problémom by bolo oslava narodenín.Ale tu prichádza na pomoc plán výpočtu, ktorý navrhol Heinrich Hemme (Nemecko).Podľa neho bude každý, kto sa narodil 29. februára, vedieť, kedy má zavolať hosťom, v závislosti od času narodenia.

 • od 12:00 do 18:00 - mali by oslavovať svoje narodeniny v normálnych rokoch 28. a v priestupných rokoch - 29;
 • od 6:00 do 12:00 - ľudia narodení v uvedenom časovom období musia osláviť ďalšie dva roky po priestupnom dni, ktorý sa narodil 28. narodeniny, a deň pred priestupným rokom 1. marca;
 • od 12:00 do 18:00 - v tomto prípade sa deň nasledujúci po priestupnom dni oslavuje 28. februára.A v druhý a tretí deň sa prevádzajú dni prvého jari;
 • od 18:00 do 12:00 - počas troch neskoro rokov by sviatok mal pripadnúť na prvý marec.

Tento graf použite, ak ste jedným z tých 4 miliónov ľudí na planéte, ktorí sa narodili v priestranných rokoch.

Narodený v priestrannom roku: cnosti

Aj ľudové povery obsahujú pozitívne sľuby preneobvyklí ľudia.Ktoré sa dozviete ďalej.

 • v prvom rade sa týmto deťom pripisuje veľa talentov a schopností;
 • sú to veľmi charizmatickí ľudia, ktorých v živote zručne využívajú;
 • aj tieto osobnosti sa vyznačujú veľkým odhodlaním - sú schopné odstrániť všetky prekážky z ich cesty;
 • ​​
 • vďaka závideniahodnej vytrvalosti a vytrvalosti sa stávajú lídrami v akejkoľvek spoločnosti;
 • majú vynikajúcu intuíciu, niekedy hraničiacu s mimosmyslovými schopnosťami;
 • sú veľmi spoločenskí, ľahko nájdu spoločný jazyk s ostatnými.Je pravda, že pre nich je ťažké nájsť skutočných priateľov, pretože sú veľmi temperamentní a netolerujú.Musí ovládať svoje búrlivé emócie.

Mám sa narodiť v priestupnom roku?

V očakávaní budúceho roka sa otázka stáva veľmi naliehavou: „Je možné porodiť v skokovom roku 2020?“.

Hlavným pozitívnym argumentom je, že ľudia sami vytvárajú svoj vlastný osud.A nezáleží na tom, či sa v priestupnom roku narodil človek alebo v bežnom roku - ak spácha zverstvá proti iným ľuďom, osud ho určite potrestá.A rok narodenia ho sám nijako nezachráni.

Áno a prisudzovanie novorodencom v priestupných rokoch nie je jasné, odkiaľ sú dané vlastnosti prevzaté, a dokonca tvrdenie, že určite budú čakať na zlý osud, chorobu, je hlúpe.Ak naozaj chcete získať presný popis svojho dieťaťa, je lepšie si objednať konzultáciu s profesionálnym astrológom.

Pretomôžeme s istotou povedať, že by ste nemali veriť v populárne povery a rodiť v priestupnom roku v roku 2020, samozrejme, oplatí sa to.Najmä ak plánujete tehotenstvo už dlho a teraz sa konečne váš sen splnil.

Zaujímavé fakty o ľuďoch narodených v priestupnom roku

Nakoniec ponúkam zaujímavé informácie o tejto téme.

 • pravdepodobnosť, že sa dieťa narodí 29. februára, je 1 z 1461;
 • Odpradávna v Rusku bolo povinné vystavovať deti narodené v priestranných rokoch krstu, aby boli chránené pred vplyvom zlých duchov.
 • Obyvatelia Hongkongu, narodení 29. septembra posledného zimného mesiaca, oslavujú svoje narodeniny 1. marca v súlade s miestnymi zákonmi v bežných rokoch.A na Novom Zélande je dátum oslavy posunutý na 28. februára;
 • Mesto Anthony (Texas, Spojené štáty americké) je vyhlásené za „svetové hlavné mesto priestupného roka“.Pravidelne sa tu organizuje festival, na ktorý prichádzajú ľudia zo všetkých krajín sveta narodení 29. februára;
 • Keoova rodina sa považuje za držiteľa rekordu pre najväčší počet generácií, ktoré sa narodili v „nepolapiteľný deň“.Takže starý otec Peter Keo sa narodil 29. februára 1940, jeho syn Peter Keo - videl svet 29. septembra 1964, a dcéra posledných Bethany Wells - sa narodila 29. februára 1996;
 • , zatiaľ čo nórska Karin Henriksen dosiahla svetový rekord tým, že porodila najväčší počet detí v priestranných rokoch.Jej dcéra Heidi sa narodila 29. februára 1960 ako synOlav - 29. 2. 1964 a tretie dieťa Leaf-Martin - 29. 2. 1968.