Diagnostika karmy a precvičovanie karmických problémov

Pojem karma je jedným zo základných pojmov indického náboženstva a filozofie.Verí sa, že karma je to, čo človek dostáva v dôsledku svojich spravodlivých alebo hriešnych činov v procese utrpenia alebo potešenia.Diagnóza karmy je preto dôležitá na určenie vzťahov príčin-následok všetkých udalostí, ktoré sa vyskytujú v ľudskom živote.

Poďme zistiť, ako sa naučiť svoju karmu na základe koncepcií hinduizmu, budhizmu a okultizmu.

Diagnostika karmy - metódy a metódy

vedec Sergey Nikolaevič Lazarev identifikoval a určil metódy diagnostiky karmy.Môžu to byť tieto:

 1. Pracujte s podvedomím.Po prvé, štúdiom ľudských snov.Je to v snoch, že vedomie odhaľuje karmické problémy osobnosti.Je dôležité vedieť tieto informácie správne rozpoznať, prijať a používať.
 2. Pracujte s kvalifikovaným hypnoterapeutom.Skúsený špecialista môže človeka ponoriť do hlbokého hypnotického spánku.Počas toho sa testovaný subjekt vracia k svojim minulým životom, čo pomáha identifikovať karmické problémy.
 3. Spolupracujte s jasnovidcom.Existuje len niekoľko takýchto špecialistov.Ale človek s darom predpovede a predvídania je schopný určiťkarmické bremeno osoby, ktoré zostalo z predchádzajúceho života.Môže tiež vysvetliť, aká úloha leží pred vami v súčasnej inkarnácii.

Samozrejme, všetky tri metódy sú nevedecké a dajú sa použiť iba na základe viery.Diagnóza karmy leží za hranicami fyzického sveta, preto to môžu robiť iba parapsychológovia.

Ako sa naučiť karmu sami

Existujú aj iné spôsoby, ako určiť svoju vlastnú karmu.Ak máte pocit, že život klesá, niečo sa s vami neustále zhoršuje, mali by ste vyskúšať tieto metódy:

 1. Pripravte si pero a kúsok papiera, nájdite si voľný čas.Musíte byť pokojní a uvoľnení.
 2. Zapíšte si všetko, čo vám nevyhovuje vo vašom vlastnom živote.Označte oblasti, ktoré je potrebné zmeniť.Opýtajte sa.Napríklad: môj osobný život nejde dobre, prečo?Alebo: Často menia zamestnanie, prečo nemôžem nájsť svoj účel a miesto v živote?
 3. Ohodnoťte, ako ste spokojný s každou oblasťou svojho života.Napríklad: osobný život - 3, vzťahy s priateľmi - 8, úspech v práci - 6.
 4. Napíšte mená ľudí, ktorí sú vám blízko, neustále s vami a ovplyvňujú rôzne oblasti vášho života.
 5. Vyhodnoťte aj to, do akej miery osoba ovplyvňuje váš život.Ktorý z vás okolo vás pôsobí pozitívne a ktorý naopak bráni a brzdí váš rozvoj.

Takáto analýza pomôže identifikovať problémy vo vašom živote a pochopiť príčiny týchto problémov.UvažujeteSte na vine za zlyhania alebo sú to z dôvodu negatívneho vplyvu zvonku?

Na konci introspekcie, keď sa zistia problémy a ich príčiny, je potrebné zamyslieť sa nad tým, ako tieto problémy vyriešiť.Budete prekvapení, ale po dôkladnej diagnostike bude ľahšie nájsť cestu von.

Príčiny karmických problémov

Osoba často vníma karmické problémy mimoriadne emocionálne, čo komplikuje ich ďalšie riešenie.Aby sa zlepšila karma, musia sa najprv začať zmeny sami od seba.Hneď ako sa začnú vnútorné premeny osobnosti, svet bude reagovať a začne sa meniť s vami.Prekvapivo to funguje!

Najprv sa musíte naučiť:

 • Premieňajte negatívne situácie a emócie na pozitívne.Nahraďte nenávisť láskou, nevôľou vďačnosťou, hnevom pokory.
 • Úprimne odpustite, prepustite situáciu.Zlosť je deštruktívny pocit, ktorý silne ovplyvňuje osobnosť a nepriaznivo ovplyvňuje celý život.
 • Dôverujte zmyslom.Je potrebné rozvíjať intuíciu, je to mocný nástroj na dosiahnutie úspechu a harmónie v živote.
 • Ak chcete úprimne milovať, odovzdať sa úplne a neočakávať na oplátku žiadne bonusy.

Práca s vlastnou karmou môže byť časovo náročná.Nájdite si čas, začnite s postupnými zmenami a budete prekvapení, ako sa váš život mení k lepšiemu.

Ako nájsť špecialistu na diagnostiku karmy?

Nezávislá práca s karmou nie je vždyprináša požadovaný výsledok.Ak máte pocit, že sa vám tento problém nedokáže vysporiadať, skúste nájsť parapsychológa, ktorý má potrebné znalosti.

Nie je ľahké to urobiť, teraz existuje veľa šarlatánov.Preto pri výbere odborníka sa riadte nasledujúcimi tipmi:

 1. Nehľadajte ho na internete.V rozsiahlosti siete väčšina šarlatánov a podvodníkov.Výnimkou sú spoľahlivé zdroje, o ktorých spoľahlivosti ste si istí.
 2. Použite ústne slovo.Možno niektorí z vašich priateľov využili služby numerológa, astrológa, hypnoterapeuta alebo iného špecialistu v oblasti parapsychológie.Neváhajte sa opýtať, aká účinná bola pomoc špecialistu.
 3. Po zdvihnutí kandidatúry parapsychológa sa opýtajte podrobne, aké metódy používa, aké manipulácie budete vykonávať pri svojom vedomí.Musí priamo a jasne dať odpoveď na všetky otázky.Ak odpovedáte rozmazanými všeobecnými frázami, mali by ste byť obozretní.

Pozrite si video o diagnostike karmy:

Pamätajte, že žiadny špecialista vám nedá „magickú pilulku“ na všetky problémy.Identifikuje iba karmické problémy a dá odporúčania na ich riešenie.A ďalší úspech závisí iba od vášho konania.

Online karmický výpočet dlhu

Vaše dátum narodenia:
Vypočítajte
Opis