Diagnostika karmy: metódy a vlastnosti

Diagnostika karmy je potrebná na to, aby sa určilo, aké úlohy, ktorým čelíte vo svojom súčasnom živote, aké karmické dlhy je potrebné vyriešiť, a zistiť ciele súčasnej inkarnácie.

Ako sa diagnostikuje karma?

Vedecké metódy na štúdium karmy neexistujú, takže sa musíte spoliehať iba na vieru.Alebo sa obráťte na psychika, ktorý má potrebné schopnosti a pomôže vyriešiť problém.

Čo je dôležité určiť v diagnóze:

 • Zachytávať vibrácie energie a cítiť jemné, duchovné telo osoby
 • Pochopte, či existujú karmické bloky, ktoré by sa mali odstrániť.Bloky sú spomienkou na predchádzajúce inkarnácie, negatívne skúsenosti

Na vykonanie diagnostiky musí mať človek astrálne videnie.Potom uvidí energetický kokon a jeho bloky ako husté tmavé zhluky.

Definícia karmickej „batožiny“

Karmická batožina je súhrn všetkých blokov umiestnených v náhodnom tenkom ľudskom tele.Tento jav sa nazýva aj skrytá karma - nemusí sa prejaviť dlho a čakať na vhodnéhookamih v budúcnosti za predpokladu, že sa nachádza na zadnej pologuli tela.

Ak je karmická batožina na prednej pologuli, bloky sú pripravené na realizáciu, a to sa môže stať v blízkej budúcnosti.Čím viac blokov a hustejších sú, tým väčšie je množstvo karmickej batožiny.

Toto sa dá odhadnúť iba pomocou astrálneho videnia.Ak osoba nemá takúto zručnosť, mali by ste sa obrátiť na psychiku.

Online výpočet karmického čísla

Váš dátum narodenia:
] Vypočítajte
Opis

Určenie závažnosti karmy

Existujú určité pravidlá, ktoré pomáhajú určiť, ako negatívna karma je u osoby.,Psychika tieto informácie číta podľa veľkosti slučky energetických blokov:

 • Ak slučka presahuje dĺžku 1 meter a vyzerá ako druh „karmického chvosta“, potom je karma veľmi ťažká a negatívna.S najväčšou pravdepodobnosťou sa v živote človeka udeje veľa smutných udalostí, ktoré mu spôsobujú utrpenie a bolesť
 • Vlak s veľkosťou 30 až 60 centimetrov naznačuje miernu karmu.Tento jav sa pozoruje u väčšiny ľudí žijúcich na našej planéte
 • Slučka s veľkosťou až 30 centimetrov naznačuje ľahkú karmu.Človek žije ľahko, má šťastie, je úspešný a bezstarostný o všetkom, osud ho netestuje.S najväčšou pravdepodobnosťou sa mu v predchádzajúcich životoch podarilo odčiniť hriechy a uzdraviť dušu

Ak ste sa práve vydali na cestu duchovného rozvoja, karmické „chvosty“ vám môžu veľmi prekážať.Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je preto znížiť veľkosť slučky pomocou špeciálnych postupov.

Keď sa vyvíja váš duchovný potenciál a vyvíjajú sa karmické bloky, dĺžka energetickej slučky sa skracuje.Tomu napomáhajú pozitívne činy, myšlienky, emócie a úmysly.Negatívne činy a myšlienky naopak zvyšujú karmické bloky a zvyšujú problémy.

Koncept karmických blokov

Karmické bloky sa objavujú v jemnom tele osoby ako odraz jej účelu v súčasnej inkarnácii.

Sú to:

 • Nesplnené karmické úlohy, ktoré sa v minulých životoch nemohli zrealizovať.Napríklad nerealizovaný talent umelca alebo sochára
 • Neúspešné „skúšky“ sú testy, ktoré sa poslali vašej duši na uzdravenie.Spravidla sa jedná o opakujúce sa situácie v živote.Napríklad žena sa trikrát ožení a zakaždým, keď dostane alkoholického manžela
 • Karmické dlhy voči iným duchovným entitám, svetu, vesmíru a Bohu

Ak sa pozriete na osobu s astrálnym videním, karmickými blokmibude vyzerať ako husté čierne uzly prepojené mnohými tenkými vláknami.Každý blok je symbolom určitej udalosti minulosti.

​​

Kto môže diagnostikovať?

Všeobecne sa uznáva, že tenké telo môže diagnostikovať iba špecialista s mimosmyslovými schopnosťami.Je to tak?

V skutočnosti má každý človek obrovský energetický potenciál, je to tak, že nie každý ho má dostatočne rozvinutý.Ste schopní spoznať svet nielen pomocou piatich fyzických zmyslov, ale aj pomocou astrálnych, mentálnych tiel.

Sila ľudského podvedomia je nesmierna - ak v ňu dostatočne veríte, budete môcť vykonať skutočné zázraky a diagnostikovaťkarma na vlastnú päsť.

Pozrite si video o diagnostike karmy:

Ako rozvíjať psychické zručnosti v sebe?

Na odhalenie hlboko skrytých energetických orgánov vnímania je potrebné vyskúšať.Psychický potenciál je najčastejšie veľmi hlboký a aby sa mohol rozvíjať, musíte vynaložiť veľké úsilie.

Hlavné metódy:

 • Rozvoj intuície.Existuje veľa cvičení a duchovných praktík.Najdôležitejšie je naučiť sa vypnúť myseľ a zapnúť podvedomie, aby ste mohli cítiť, čo vám hovorí duša.
 • Duchovné praktiky a meditácie by mali trvať najmenej dve hodiny denne.Nie každý je, samozrejme, pripravený vydať sa na cestu duchovného rozvoja tak dramaticky.
 • Kardinálna zmena v spôsobe myslenia - je potrebné odstrániť všetky negatívne myšlienky a emócie z vedomia, žiť v súlade s duchovnými zákonmi a Božími prikázaniami.
 • Precvičovanie vlastných karmických dlhov a osudu.Naučiť sa metódy radikálneho odpustenia.

Dôležité: Musíte mať aspoň vlastnosti vrodených schopností pre mimozmyslové vnímanie.Čím viac z nich, tým skôr uspejete.Je to ako s hudobným uchom - ak nebude existovať, bude neuveriteľne ťažké rozvíjať schopnosti.A s vrodeným talentom stačí pár cvičení.

Aby sa stal duševným, musí sa tomu venovať život.Len málo z nich je pripravených na takéto odmietnutie.Preto je pre diagnostiku karmy lepšie hľadať „pripravené“talentovaný špecialista.