Doktor sníva: populárne interpretácie rôznych snov

Existuje veľa výkladov o tom, čo lekár sníva.Každá kniha snov interpretuje vzhľad takej postavy v snoch svojím vlastným spôsobom, vzhľadom na nuansy spánku.Pamätajte, ako lekár vyzeral, aká bola jeho špecializácia (chirurg, zubár, terapeut alebo iné povolanie).Boli ste liečení niekým iným alebo ste sami lekárom?Bol tam jeden alebo viac lekárov?Všetky tieto body sú dôležité pre správne dekódovanie spánku.

Všeobecná interpretácia

Všeobecne uznávaný významdoktor v snoch - zdravotné problémy.Musíte počúvať svoje telo, pretože prostredníctvom bezvedomia dáva signál o pomoc.Neubližovalo by ani vyšetreniu, aby sa zistili možné skryté choroby, ktoré sa ešte necítia.

Napríklad gynekológ, ktorý sníval o žene, znamená problémy s počatím alebo s reprodukčným systémom.A ak lekár mal v rukách nástroje, potom je možné predčasné potraty alebo iné operácie.Avšak, byť tehotná na recepcii s gynekológom vo sne - čoskoro doplňtefamily.

Ak sa však človek vo sne stal gynekológom, mal by si sa bližšie pozrieť na svojich priateľov v skutočnosti, niekto potrebuje morálnu podporu alebo pomoc pri riešení problémov.

Predpokladá sa, že zubár sníva o zmenách v profesionálnej oblasti.Dreamed dentist - znamenie, ktoré tlačí na začiatok aktívnych akcií.Nenechajte si ujsť ten správny okamih pre kariérny rast alebo zmenu zamestnania.Roztrhaný zub je však zlým znamením, vaše očakávania sa nenaplnia.

Chirurg vo sne, najmä operácia, je symbolom globálnych zmien v živote, rozhodujúcich krokov z vašej strany.Zvyčajne sa jedná o pozitívne zmeny.

Ak ste vo sne prišli k logopedovi, venujte pozornosť svojmu správaniu a najmä hovorivosti.Môžete hovoriť príliš veľa, čo bude mať nepríjemné následky.A ak ste boli u očného lekára, potom je čas uveriť v seba samého.Tento snívajúci lekár znamená nedôveru voči sebe a svojim schopnostiam.

Výklad snov

Výklad tlmočníka Millera

Miller sa vo svojich výkladoch zameriava na ženySny:

 • oženiť sa s lekárom - správajte sa opatrnejšie, niekto z vášho blízkeho kruhu vás chce oklamať;
 • byť neúspešne liečený šarlatanom - s bezprostrednými problémami, nielen so zdravím;
 • na ošetrenie zubov v zubárskom kresle - na hádku s blízkymi;
 • počuť diagnózu od lekára alebo prísť k nemu na vyšetrenie - choroba, ťažkosti, zvädnutá krása.

Interpretácia snov Denis Lynn

Navštíviť lekára vo sne je choroba.Neodkladajte cestu lekárovi.

Interpretácia snu Shereminského

Ak lekár sníval o žene, takýto sen sľubuje jej problémy v jej osobnom živote, a ak má muž kariéru.Naopak, ak lekár nebol sám, prichádzajú pozitívne zmeny.

Dreamwalker Grishina

Ak je lekár sám vo sne, potom je to príznak zdravotných problémov, niekoľko lekárov alebo dokonca celá konzultácia - tlak strachu, ktorý nedáva odpočinok av skutočnosti.Pochopte svoje fóbie, inak nie sú ďaleko od nervového zrútenia.

Tlmočník snu v Shuvalovej

Snívanie o úlohe lekára zosobňuje osobu veľmi dôležitú vo vašom živote, od ktorej závisí vaše zdravie, fyzické alebo psychologické.Možno vás dokonca podriadi.Skontrolujte svoj postoj k tejto osobe.S najväčšou pravdepodobnosťou od neho chcete väčšiu slobodu.

Dream Interpreter Longo

Longo nie je vo svojich interpretáciách taký pesimistický.

 • Doktor je vo svojej knihe snov iba symbolom nadmerného záujmu o svoje zdravie, ale nie chorobou.Pravdepodobne sa cítite dobre.Je lepšie zbaviť sa tohto zlozvyku, až kým sa psychosomatické choroby nepocítia.
 • A byť sám lekárom je zvykom zaoberať sa problémami iných ľudí.Mysli, možno je čas prestať sa starať iba o druhých a začať žiť pre svoje vlastné potešenie.
 • Ak sa lekár stará o niekoho iného, ​​je to príznak túžby získať podporu od nevhodných ľudí.
 • Doctor Metmimo svojej kancelárie a podnikať, sľubuje príjemnú cestu, pravdepodobne obchodnú.

Interpretácia snov Meneghetti

Lekár podľa tejto interpretácie snov je symbolom nadmernej blízkosti, izolácie.Možno kvôli náboženskému tlaku.

Výklad snov Dreamwalker

Lekár, ktorý sa objaví vo sne, znamená zhoršenie chronického ochorenia.Zubár pre muža je predzvesťou situácie, v ktorej dobrý priateľ pomôže, a pre ženu, zmeny na osobnom fronte, prípadne vznik nového partnera.

Ezoterická kniha snov

V tejto knihe snov všetko záleží na nálade lekára, ktorý o tebe sníval:

 • je pripravený začať liečbu alebo vás už lieči - vyje potrebná pomoc príbuzných,
 • sa odmieta liečiť - vaše nádeje sa nenaplnia,
 • uzdravuje niekoho iného - táto osoba bude potrebovať vašu pomoc v blízkej budúcnosti,
 • snívaliba lekár v bielom kabáte - pomôžu vám vo vašom úsilí.

Stará francúzska kniha snov

Výskyt doktora v snoch spôsobuje rýchle ochorenie.

Letná kniha snov

Ak sa ocitnete ako lekár v kancelárii alebo v nemocnici, dôjde k uzdraveniu.

Jesenné snové knihy

Lekárom je vidieť chorobu.

Jarná kniha snov

Táto kniha snov predstavuje chorobu, ktorá bude trvať tri týždne.

Interpretácia snov 21. storočia

 • Ak chcete byť v ordinácii lekára, bude čoskoro niekto potrebovať vašu pomoc, ktorá si bude vyžadovaťznačné náklady a úsilie.
 • Bozkávanie lekára - čaká sa na dobrú správu alebo udalosť.Zmierenie s blízkymi.
 • Byť sám lekárom znamená dosiahnuť materiálny úspech.
 • Povedzte lekárovi podrobne o svojej chorobe so všetkými príznakmi - buďte opatrní, počkajte, kým sa vyskytnú problémy.