Dolárový strom: znaky a povery, ktoré sú s ním spojené

Dolárový strom (alebo zamiokulky) je jednou z obľúbených rastlín v dome.A to rozhodne nie je prekvapujúce: kvet s vonkajšou krásou nevyžaduje osobitnú starostlivosť o seba a vykazuje extrémnu nenáročnosť.Dolárový strom - znamenia a povery, ich je veľa, v nasledujúcom článku navrhujem zvážiť najobľúbenejšie.

išiel názov závodu?

Populárna povesť dala kvetu Zamioculcas meno peňazí alebo dolára.Aký je dôvod tohto prístupu k tomuto závodu?Ľudia už dlho veria, že poskytuje prílev finančných prostriedkov kláštoru svojho majiteľa, môže mu pomôcť zbohatnúť.

Je pravda, že populárne znaky hovoria, že na získanie pomoci od kvetu je potrebné s ním zaobchádzať zodpovedajúcim spôsobom - ako so živou osobou.

Vlasť Zamioculcas je tropickou džungľou Afriky.Nie je prekvapujúce, že rastlina jednoducho miluje vodu, čo znamená, že ju treba zalievať často, hneď ako vyschne pôdna pokrývka.Zároveň sa odporúča láskavo „hovoriť“ s kvetinou a požiadať ho, aby do vášho života prilákal bohatstvo a hojnosť.Je vhodné vyhľadať pomoc od dolárového stromu v utorok po stúpajúcom mesiaci.Je známy dokonca aj špeciálny rituál, ktorý údajne pomáha pri získavaní financií v domácnosti pomocou zamioculkov.

Na jeho vykonanie sa vyberie dolárová bankovka (bez ohľadu na to, aké označenie) a je zložená do kužeľovej pyramídy.Vrchol pyramídy je pripevnený k rastline a potom musíte starostlivo sledovať, či nespadá.Do stojanu pod kvetináč môžete vložiť aj centovú mincu.

A na zavlažovanie Zamioculcasu sa odporúča používať špeciálnu „hotovosť“ vody.Na jeho výrobu sa odoberie niekoľko mincí, vylejú sa studenou vodou a trvajú dva dni.Ďalej - takúto vodu zaliate v závode na výrobu peňazí.Nevyberajte však mince z nádrže, mali by klamať, kým sa nespotrebuje všetka voda.

Upozornenie!Pri interakcii s rastlinou noste rukavice - bunečná šťava je jedovatá!

Podľa iného presvedčenia, ak ste dostali kvetinu s dolárom, mali by ste určite dať darcovi pár mincí.Predpokladá sa, že v tomto prípade strom skutočne prinesie materiálne bohatstvo.

Priťahuje Zamioculcas lásku?

Môžete tiež spoznať názov kvetu - „ženské šťastie“.Je možné, že priamo súvisí s tvarom rastliny: počas kvetu nejasne pripomína mužský člen.

Ľudia sa domnievajú, že pri náležitej starostlivosti o zamiokulkáty je skutočné stretnúť sa so svojím priateľom duše.Ale z tohto dôvodu je nesmierne dôležité, aby bola rastlina prezentovaná ako darček a nebola kúpená.V druhom prípade to tak jenaopak, prispievať k zlyhaniam lásky, môže viesť k osamelosti.

Tiež sa verí, že mimoriadne kvitnúce zamioculky priťahujú muža k žene.A kvitne veľmi, veľmi zriedka.

Veľmi zlým znakom je vädnutie dolára.Je neprijateľné hádzať ho do koša: mali by ste sa buď vysporiadať s jeho ošetrením, alebo si to presne kúpiť.Predpokladá sa, že potom zdravý kvet dá časť svojej energie zvädnutému a uzdraví ho.

Je kvetina celibátu a manžel?

Znaky sú často veľmi protichodné.Tu je to úplne rovnaké: na jednej strane sa Zamioculcasovi pripisujú vlastnosti, ktoré mu dávajú šťastie v láske, a na druhej strane považujú rastlinu za manžela.A podľa týchto druhých znakov môže spravodlivému sexu dodať korunu celibátu.

Odkiaľ pochádzajú nohy tak strašidelných znakov?Zdá sa, že je to spôsobené skutočnosťou, že vzhľad stromu je veľmi podobný inej rastline - spathiphyllum.A práve ten je manžel.Ktorú z týchto dvoch názorov si vyberiete sami?Musíte sa rozhodnúť sami.

K tomuto zoznamu pridáme niekoľko znakov:

  • je pravdepodobné, že prítomnosť kvetiny v dome nezosobášenej osoby z nej môže urobiť „starú slúžku“;
  • šťastie majú iba predložené rastliny.Sú schopní prilákať šťastie, lásku a peniaze do domu svojho pána;
  • Rýchly rast Zamioculca, keď vyzerá zdravo a dokonca sa začína rozkvitať, prináša šťastie a prosperitu.

Naznačí kvet ruina?

A hoci dolárový strom má veľa pozitívnych vlastností, ako nás ubezpečujú populárne znaky, dokáže naznačiť, že človek zničil, rôzne životné ťažkosti.

Obzvlášť by ste sa mali obávať, ak nájdete žlté listy rastliny.Symbolizuje začiatok „čierneho“ pruhu, ako aj finančné ťažkosti.To isté znamená, že strom pred vašimi očami mizne.

Tu by ste sa, samozrejme, mali najprv starať o správnu starostlivosť o kvetinu.Ak ho trochu zalejete, umiestnite na nesprávne miesto, nepoužívajte ho láskavo - potom je choroba určená na to, aby upútala pozornosť svojho majiteľa na rastlinu.Ale ak sú splnené všetky podmienky a Zamioculcas všetky vädnú a vädnú, potom už existuje dôvod na obavy.Pravdepodobne čelíte strate peňazí, finančnému kolapsu alebo úplnému sklamaniu v milostnom živote.

Stáva sa, že strom sa zdá byť úplne zdravý, ale z neho vychádza nepríjemný zápach.Toto je ďalšie zlé znamenie.Verí sa, že týmto spôsobom kvetina varuje majiteľa vážnej choroby niekoho blízkeho alebo dokonca jeho smrti.

Správna transplantácia

Zdá sa, že snívanie, že dolárový strom vás neustále poteší, priťahuje financie, šťastie a šťastie pre váš domov, je potrebné ho správne transponovať.Takáto manipulácia sa vykonáva výlučne v rastúcej fáze mesiaca.V opačnom prípade môže kvet v procese transplantácie stratiť svoje magické vlastnosti.

Zamioculcas je priamo spojený sfázy lunárneho disku.Vrchol svojej činnosti padá presne na rastúci mesiac.

Ak riskujete presádzanie rastliny na klesajúcom mesiaci, je pravdepodobné, že ju zničíte.A potom ožijú rôzne problémy materiálnej roviny: zrúcanina, zlyhanie, nešťastie.Prečo sa vedome vzdať zbytočným problémom?

Ďalšie presvedčenia o peňažnom strome

  1. Neustále hovorte s izbovou rastlinou.„Bude mať rád“ odhalenú vďaku za to, že vám pomôže zbohatnúť.
  2. Takisto sa verí, že počas Silvestra by sa mal Zimokulkasu venovať osobitný rešpekt.Z tohto dôvodu je ozdobená mincami (môžete použiť skutočné alebo ich nahradiť čokoládou).Po výbere skutočných mincí vytvorte do každej diery, do nej navlečte niť a zaveste ju na strom.Verí sa, že figúrka draka namontovaná na vrchole kvetu prispeje k posilneniu jeho mystických vlastností.
  3. Chceli by ste cestovať, vidieť svet?Potom ozdobte rastlinu mincami z iných krajín!
  4. Je vhodné dodržiavať jednu dôležitú radu, aby vám kvetina naďalej pomáhala pri zvyšovaní peňazí, úspechu a šťastia.Ak sa rastlina rozmnožuje, nedávajte nikomu nové stromy, pretože je to zlé znamenie pre vás aj príjemcu.
  5. Podľa umenia Feng Shui je potrebné v záujme zlepšenia vlastností, ktoré chcú z kvetu dostávať iba pozitívne emócie, radosť a šťastie, umiestniť ho do juhovýchodného sektora.domov.

Po oboznámení sa so znakmi a poverami o dolárovom stromu si ho môžete bezpečne kúpiť u vás doma.Teraz viete, ako sa s ním správať správne, aby kvetina pomohla klásť madam Fortuna!

Na záver sa navrhuje tematické video:

Marissa