Dôležité znaky a povery o domácich a záhradných fialkách

Fialová v dome je nemenným atribútom komfortu a osobitnej tvorivej nálady, je to mystická kvetina, ktorá zvyšuje vnímanie.Znaky a povery spojené s fialkami sú kontroverzné vzhľadom na špeciálne vlastnosti rastliny.Kvety so silným duchom pomáhajú posilňovať, otvárajú tajomstvá, posilňujú zmyselnosť a sexualitu, dávajú ženským kúzlom príťažlivosť a neodolateľnosť.Pre slabých a zúfalých, drsných ľudí, ktorí sú v hneve a zúfalstve, môže byť kvetina nebezpečná.

Fialová absorbuje negatívnu energiu a zvyšuje radosť, ale ak nie je nič iné ako smútok, hnev a hnev, kvet absorbuje všetko, čo je.Aby ste zabránili vampirizmu zo strany kvetu, položte ho na niekoľko hodín na slnko.Rastlina miluje rozptýlené slnečné svetlo alebo mäkký čiastočný tieň.V tme alebo s príliš veľkým svetlom kvetina vädne.

Hlavné znaky a povery spojené s fialkami v dome

 • Nevinné kvetiny prinášajú rodinný život v dome.harmónia, vášeň, vzájomné porozumenie, záblesky zmyselnosti.V dome, v ktorom žijú fialky, nie je možné sa navzájom unaviť, unaviť z šedého každodenného života.
 • Priaznivý účinok kvetu sa týka aj financií.Nebudete hladovať ani ich nebudete potrebovať.
 • Kvet vynikáo zdravotných a intelektuálnych schopnostiach detí a je vysoko indikovaný pre ľudí v dospelosti a starobe.Chlapci a dievčatá z fialiek by sa mali lepšie zdržiavať.
 • Biele a béžové kvety môžu zmierniť utrpenie, bolesť, pomôcť s nespavosťou a obnoviť život.
 • Modré fialky sú farbou tvorivej vášne, sexuality a inteligencie.
 • Červené a vínové kvety vzrušujú krv, zvyšujú tlak a pomáhajú starším.
 • Malá kytica fialiek znamená ochotu mať vážny vzťah.Na plese je táto kytica rovnocenná s ikonou „v aktívnom vyhľadávaní“.
 • Fialový kvet vo vlasoch - súhlas s výraznou ponukou.Ak ste neučinili odvážnu alebo obscénnu ponuku, jednoducho plánujte - drž sa ďalej.Vaším cieľom je dáma, ktorá má v rukách kyticu alebo kabelku.
 • Predstavením kytice fialiek - spoznáte pôvabné šarm dámy a vyjadríte svoj pevný úmysel zaútočiť na nenapraviteľné bašty.Takto to objasňujete.Zaujíma vás konkrétne flirtovanie, a nie rozhovory o abstraktných témach, hoci ste pripravení ich viesť ako súčasť flirtovania.Vrátená kytica znamená, že ponuka bola zamietnutá.Ak je kytica prijatá - to nie je dôvod na pochod do spálne, vyhodenie ostruh a šatníkových detailov v pohybe - váš návrh bol prijatý iba na zváženie.

Čo potrebujete vedieť, ak sa rozhodnete pre pestovanie fialovej rastliny u vás doma

 • Osamelý človek, ktorý pestuje tieto rastliny, si pravdepodobne zachová svoj štatút.Ale pre pár kvetina posilní spojenie.
 • Fiolky sa množiaodrezky, zakorenené listy.Kvety sa často uchovávajú v nemocniciach a hospiciach, pretože zmierňujú utrpenie pacientov.Nemôžete vziať vrstvenie ich nemocníc, nešťastných alebo chorých ľudí.Ale môžete bezpečne vytrhnúť list zo školského závodu.
 • Ak plánujete dať kvetinu v kvetináči, podržte ju na pár dní v tme.
 • Toto je dobrý darček na svadbu, narodenie dieťaťa.

Vlastnosti a znaky záhradnej fialovej

Na záhrade nie je fialová najnebezpečnejšia kvetina.Ak vás zaujíma niečo neškodné - existujú divoké druhy.Všetci sa radujú z očí a dávajú radosť.Záhradné rastliny pomáhajú pri intelektuálnom prenasledovaní, prispievajú k dohadom a riešeniu tajomstiev.Nezabudnite zariadiť kvetinové záhony s divými fialkami alebo trávnikovými hranicami na miestach, kde sa hrajú deti - to prispieva k rozvoju živosti mysle u detí, zvedavosti.Pre kvetinové záhony vyberte mierne zatienené oblasti.

Záhradné fialky vzbudzujú vášne, podporujú prejav neprekrútenej sexuality, spontánne rozhodnutia.Neusadzujte fialky blízko vody, umelých rybníkov, potokov, ak si neželáte vytvoriť pútnické miesto pre zamilované páry.Fialky rastúce pri vode priťahujú milovníkov ako magnet a prispievajú k zápalu pocitov.

Rozbiť kvetinový záhon pod oknom alebo balkónom mladej dievčaťa tiež nie je dobrý nápad.To nevedie k obozretnosti.Dá sa tvrdiť, že pod Juliovým balkónom vyrástli krásne záhradné fialky.

Pre starších ľudí sú tieto kvety zdrojom vitality a sily, vitality a vynikajúceho zdravia.Záhradná fialová v kvetinových záhonoch pomáha v boji proti nespavosti.Kvety v Taliansku, Španielsku, na juhu Francúzska dobre rastú.V Rusku bude potrebné rastliny vyčistiť počas zimy.

Záver

Fialová v dome udržuje emocionálne pozadie, podporuje násilné vášne, zaujímavý a fascinujúci život, dobrodružstvo.V dávnych dobách sa listy a kvety používali na vytváranie spacích piluliek a láskavých kúziel.Nejedzte kvety a fialové listy, nedávajte čaj ako parfum - sú jedovaté a horké.Napríklad fialová šťava je pre mravce toxická.Kvety je možné ukladať na police s bielizňou a dlho nebude nasýtené pachom prachu.