Dragon sníval: funkcie a nuansy dekódovania spánku

Drak, ktorý navštívil váš sen na jeho ceste, by vás mal dosť prekvapiť.Najprv sa pokúste spomenúť na detaily spánku.O čom je drak sníva?V knihách snov Wanga, Millera a čínskeho princa Zhou-Gonga sa výklad tohto sna nájde s týmto mýtickým hosťom.

Oheň dýchajúci jašterica na oblohe je vždy prekrásny a očarujúci pohľad.Ale taký sen je najzreteľnejšie charakterizovaný väčšinou snovými knihami - niečo silné vás ovplyvňuje.Možno je to osoba, vaše obavy alebo nekontrolované emócie.

Drak, najmä veľký, môže predvídať lákavú ponuku, pre ktorú bude ťažké odmietnuť.Môže to byť buď skúška sily, alebo jednoducho investícia sily vyžadujúca si zodpovednosť.Neobmedzujte sa však na nejasný výklad, nezabudnite na farbu, veľkosť draka, jeho správanie.Stúpal nad vami?Čo si mu urobil?

Lietajúci drak je symbolom šťastia a prosperity a drak, ktorý sa skrýva v zapustenej studni, znamená opäť poníženie zo strany úradníkov.Nie je možné správne interpretovať sen bez podrobností, skúste sa zamerať a nájsť presnejšiu interpretáciu vášho sna nižšie:

Niektoré prípady a ich interpretácia z kníh snov

 • Pozrite sa, ako sa drak vznáša na oblohe.Čoskoro to bude známe o vašom vymenovaní na nové miesto, o povýšení.V každom prípade stojí za to udržať si kontrolu a nepodľahnúť emóciám, určite by ste sa nemali uvoľniť;
 • Sen s drakom, ktorý zistil, že spí vo vode.Ponáhľam sa, aby som ťa potešil - senmimoriadne priaznivý symbolizuje zaslúženú odmenu za úsilie a vytrvalosť;
 • Drak hryzá chvostom vo sne.Ste pokojní a vôbec ľutujete, ocitnete sa v harmónii so sebou, energia vo vašom tele má usporiadaný charakter pohybu.Zadná strana mince - sen v niektorých osobitných prípadoch môže znamenať zbytočné úsilie a zbytočné očakávania;
 • Mýtický tulák strážil nejaký predmet alebo miesto.Spánok predpovedá emocionálne zotavenie, uzdravenie;
 • Dýchanie ohňa niečo zožiera.Spánok neznamená nič dobré - iba možné poškodenie zdravia a zlyhanie na pracovisku;
 • Pred bránou sa sníval drak.Takýto sen prináša šťastie a materiálne bohatstvo tým, ktorí to vidia;
 • Lietaj na draka a vyliez ho do neba.Pri dosiahnutí veľmi vysokej pozície sú časté náhle stretnutia;
 • Ponorte sa do mýtického priateľa na dýchanie ohňom.Omen nového známeho, povýšeného alebo iného diela;
 • Drak spočíva na horách.Ste blízko najdôležitejšej fázy svojho života a ste doslova o krok ďalej od cieľa.Najmä ak zostalo na vrchol veľmi málo, potom by sa malo niečo urobiť, inak sa vám cieľ vyhne;
 • Drak sa plazí do vášho domu.Opäť to bude znamenať stretnutie, ak všetko pôjde hladko.

Avšak:

 1. Drak niekoho zabije vo vašom dome.Predpovedá veľké nešťastie.
 2. Nezvaný hosť sa zmení na hada /hada na draka.Podpora značiek spánkupriateľský alebo od úradníka, úradníka.
 3. Manžel si všimne draka.Znamenie úžasnej udalosti - narodenie dieťaťa.

Dragon and Bear.Je potrebné poznamenať, že prítomnosť chlpatého brata vedľa mýtického zvieraťa znamená aj narodenie šľachteného potomka;

Zabite draka.Áno, odvážny čin, dokonca aj pre spánok.Interpretácia tohto sna je celkom pozitívna - nájdete veľký úspech.Okrem toho ste jednoznačne silná a cieľavedomá osoba, ktorá tento čin potvrdzuje.

Preto sme dospeli k všeobecnému výkladu.Ale na pochopenie toho, o čom drak sníva, je tiež dôležitý vzhľad draka, jeho veľkosť, jeho správanie a ďalšie charakteristiky.Pokúste sa predstaviť toto majestátne, nezvyčajné stvorenie a opíšte ho.Jasný obraz prišiel na myseľ?

Porovnanie:

 • Bol to červený drak.Ste ohromení emóciami a vášňou, ktorá môže byť nasmerovaná pozitívnym smerom a nedokáže to vydržať a podnikať.Je tiež potrebné pripomenúť udalosti týkajúce sa červeného draka:
 • Drak v snovej knihe Nostradamusa takmer vždy pôsobí ako nepriateľ.Ak sa vám podarilo odraziť červeného draka, ktorý útočil na váš dom alebo na vás, potom bude v skutočnosti všetko v bezpečí;

Červený drak spôsobil škodu na vašom majetku alebo zdraví.Stojí za to dávať si pozor na dobrodružstvá a lákavé ponuky, dôverovať, ale kontrolovať ľudí;

 • Čierny drak, ktorý sa objavil vo sne.Temný brat má iný význam - objavili ste sa v hmote vecí a niemôžete ovplyvniť ich priebeh, negatívne pocity, zlé pocity a nadmerné podozrenie vás ovplyvňuje.Čierny drak však povzbudzuje, že sa budete môcť vyhnúť nepríjemnej situácii.
 • Biely „bezfarebný“ drak.Biela je farba harmónie vo východnej mytológii.Väčšina snov a bieleho draka sa interpretuje ako symbol porozumenia a múdrosti snílek;
 • Malý láskavý malý drak dýchajúci oheň.Malý drak symbolizuje neistotu.Máte veľké túžby a mnoho cieľov, ale strach a nedostatok potrebných silných stránok a schopností vás nútia ustúpiť.Posun vpred tiež brzdí nedôvera a chladný postoj k ostatným.
 • Drak inej farby alebo drak zmiešanej farby.Príjemný symbol signalizujúci kreatívnu žilu a vysokú inteligenciu človeka.Čoskoro môžete mať nejaké veľmi lukratívne nápady a projekty.
 • Ak ste snívali o viachlavom charaktere mýtov.Vo sne nie je neobvyklé, keď má drak dve, tri alebo štyri hlavy.Podvedomie poskytuje prísľub okamžitého trasenia, nedovoľuje vám zavesiť sa na jednu oblasť činnosti.Musíte tiež vážne premýšľať o svojom životnom štýle a venovať pozornosť zlým charakterom, ktoré sa chcete zbaviť.

Interpretácia spánku slávnymi ľuďmi.Vidieť draka v knihách snov autora

 1. Miller je presvedčený, že drak označuje silu, zdravie a neporaziteľnú aktivitu.Ale špecialista varuje - ak ste sa vo sne nedokázali vysporiadať s drakom,nečakajte na dobro, čakajte na problémy.
 2. Freud je kategorický - drak vo sne je symbolom zvieracieho princípu človeka.Iný drak môže symbolizovať vašu nadmernú pozornosť na jednu oblasť činnosti na úkor ostatných.Zabitie draka vo sne podľa Freuda je dobré znamenie, to znamená, že viete, ako udržať emócie pod kontrolou.
 3. Bulharský vidiaci Vanga tvrdí, že drak je symbolom začiatku ťažkých období.Budete sa musieť snažiť ťažšie, viac sa potiť, robiť menej chýb.Odporúča sa byť trpezlivý a nikdy sa ponáhľať - aby zostal pokojný.