Dream Interpretation Miller: charakteristické vlastnosti a vlastnosti

Človek nemôže žiť bez spánku.Spánok nie je len fyziologický proces a čas úplného uvoľnenia tela, ale aj príležitosť cestovať do iných svetov, ako aj získať zhora uvedené znaky a tipy týkajúce sa budúceho života.

V modernej ezoterickej literatúre sa navrhuje taký obrovský počet snov a systémov výkladu snov, že niekedy môže byť ťažké prebrať akúkoľvek možnosť.Docela obľúbená je kniha Millerových snov, ktorá sa ponúka ako kniha aj ako výklad snov Millerových snov zadarmo na internete.Ďalšie podrobnosti o knihe snov Millera budú opísané v tomto článku.

Kto je Miller a čo urobil

Gustav Hindman Miller (1857-1929) je slávny psychológ zo Spojených štátov amerických, ktorý si získal vďaka svojej práci slávu - „Výklad snov alebo interpretácia snov“.,

Millerov prístup bol dosť nezvyčajný - v procese zostavovania knihy snov vychádzal z poznatkov o psychológii človeka ako základu a pridal sem dlhodobú analýzu nočných snov viac ako tisíc ľudí.Gustav sa zaoberal porovnávaním rovnakých snov rôznych osobností, ako aj analýzou predchádzajúcich udalostí, ktoré sa vyskytli s týmito ľuďmi, a toho, čo nasledovalo po určitých snoch.

Miller bol presvedčený, že obrázky, ktoré prichádzajú vo sne, nie sú iba chaotickým súborom symbolov s obrázkami, ale verili, že ide o druh tajných správ, ktoré dokázali pochopiť skutočný význam toho, čo sa človek môže naučiť, ako budeďalej rozvíjať udalosti v jeho živote.

Miller systematizoval závery získané na základe veľkého počtu experimentov a pozorovaní a predložil ich v knihe snov, ktorá bola prvýkrát uverejnená v roku 1901 (New York), ale do dnešného dňa nestratila svoju popularitu.Ďalej zvážime, aké sú rozdiely medzi knihou snov Millera a inými podobnými publikáciami.

Charakteristické črty Millerovej snovej knihy

Prvý charakteristický okamih:Základom snov je ľudské podvedomie.

Miller interpretuje nočné sny pomocou hlbokej psychoanalýzy podvedomej sféry človeka.Gustav Miller sa počas svojho života zaoberal štúdiom psychológie a psychologických procesov a uviedol, že vo sne človek dostáva šifrované informácie o minulosti, súčasnosti a budúcnosti.Autor veril, že osoba v bezvedomí sa nám preto snaží sprostredkovať obrázky toho, čo bolo alebo čo bude pomocou špeciálnych asociácií snov.

Druhý rozlišovací bod:presnosť a praktickosť.

Millerov interpret snov je praktický a presný, pretože všetky jeho experimenty v oblasti snov ovplyvňujú psychológiu človeka, tj vedu.Mnoho ďalších verzií snov (napríklad kniha snov Wangiho, kniha snov Nostradamus) je založená na predikcii budúcich udalostí, ktoré nie sú také jasné a nejasnejšie.

Preto pomocou Millerovej snovej knihy môžete interpretovať svoje sny čo najpresnejšie.

Tretí rozlišovací bod:obrovská rozmanitosť kníh snov.

Ďalším rozdielom medzi prácou Millera a inými publikáciami je, že kniha snov Millera je veľmi objemná - opisuje viac ako 10 000 interpretácií snov.Okrem toho sa každý výklad uvádza skôr v najhlbšej ako povrchnej podobe, ako je to často v iných prípadoch.

Pomocou Millerovej knihy snov môžete nájsť takmer všetky prvky snov, o ktorých snívate, a interpretovať nielen časť sna, ale tiež predpovedať súčasnosť alebo budúcnosť vo forme jasného obrazu.

Je pravdepodobné, že práve z tohto dôvodu je Millerova kniha snov dnes jedným z najuznávanejších interpretov snov.

Štvrtý charakteristický okamih:vysoká popularita knihy snov.

Ako sme práve uviedli, Millerova kniha snov je dnes na vrchole najpopulárnejších podobných publikácií.Štatistiky ukazujú, že ľudia, ktorí chcú objasniť svoje nočné sny, sa vo väčšine prípadov zastavia presne pri Millerovej knihe snov, pretože má najvyššiu presnosť predpovedí.

Miller hovorí, že pri dešifrovaní nočných snov musíte venovať pozornosť nielen knihe snov, ale tiež sa naučiť harmonicky kombinovať jej interpretácie a vaše plány, ako aj možné akcie, ktoré si vyžaduje vaše bezvedomie.

Podľa Millera je interpretácia snov stále veľmi závislá od dňa v týždni, v ktorom ste videli konkrétne nočné videnie, vďaka ktorému sa používa kniha snov.ešte jednoduchšie.

Prostredníctvom zbierky snov spoločnosti Miller nebudete rozlúštiť iba význam každého konkrétneho sna, ale dokážete pochopiť podstatu snov všeobecne.Interpretácia nočných snov, ktorú ponúka známy psychológ, pomáha nájsť odpovede na mnohé otázky a tiež správne konať v rôznych životných situáciách.

Je pravda, že existuje jeden negatívny bod - Millerova kniha snov je dnes trochu zastaraná, pretože jej chýbajú moderné koncepcie a javy, ktoré sa môžu vyskytnúť aj vo snoch.Ale spolu s tým sú zvyšky interpretácií pre ľudí stále relevantné a to žiadnym spôsobom neovplyvní dopyt po knihe snov medzi obyvateľstvom.

Príklady rozdielov medzi knihou snov spoločnosti Miller a inými knihami snov

Kniha snov vytvorená spoločnosťou Miller je skutočne jedinečná, pretože neuvádza predchádzajúce vydania a jej interpretácia sa veľmi líši od podobných verzií.Odporúčame vám to zvážiť na konkrétnych príkladoch, aby ste lepšie porozumeli:

  • „Zaujímavé postavenie“ podľa Millerovej knihy snov je odrazom myšlienok osoby.Takýto sen možno tiež interpretovať ako túžbu potomkov alebo naopak morálnu nezrelosť pre takéto rozhodnutie.Ďalšou interpretáciou spánku o tehotenstve podľa Millera je nešťastné manželstvo so ženou.

V porovnaní s knihou snov Wangi tu tehotenstvo sľubuje to isté v skutočnom živote a tiež hovorí o nových plánoch a projektoch.Ale spolu s tým môže mať tehotenský sen podľa Wangovej knihy snov tiež negatívny výsledokvýznam - napríklad hovoriť o niektorých vyvíjajúcich sa patológiách.

Interpretácia snov interpretuje „zaujímavé postavenie“ ako predpoveď neúspešného manželstva.A ak sa predstaviteľka čestného sexu ocitne v tehotnom sne, potom bude jej pôrod bez problémov komplikovaný.

  • Podľa Millerovej knihy snov ryby, ktoré videl vo sne, sľubujú dobré a významné udalosti, ktoré sa ľuďom čoskoro stanú.Pokiaľ ide o väčšinu ostatných snov, v nich sny o rybách predpovedajú tehotenstvo.

Mŕtve ryby podľa Millerovej vysnívanej knihy rozprávajú o rôznych bolestiach a stratách.Podľa knihy snov Vanga sníva o rybách predpovedať niečo veľmi dobré - napríklad bezprostredné manželstvo žien, ale mŕtve ryby tiež rozprávajú o smútku.

Interaktívny tlmočník snov naznačuje, že živé, striekajúce ryby sú symbolom sily a bohatstva.Mŕtve ryby - hovorí o strate.A ak vo sne vidíte, že ste boli schopní chytiť rybu - to znamená, že môžete realizovať všetky svoje plány v živote.

Existujú dva spôsoby použitia Millerovej knihy snov:

  1. Prvým z nich je tradičná tlačená publikácia;
  2. Druhou je online verzia knihy snov, ktorá je široko dostupná na mnohých stránkach zadarmo.

Na ktorej z vybratých možností už záleží na vašich preferenciách.Rovnako veriť alebo neveriť vo výklad snov.Nezabudnite však, že všetky myšlienky sú materiálne, a preto všetko vo vašomživot sa stane tak, ako si o tom myslíte.

Nakoniec si pozrite zaujímavý tematický videozáznam:

Marissa