Dreamcatcher: Prečo ho človek potrebuje?

Čo je lapač snov: prečo je to potrebné a ako sa používa?Hlavným cieľom je zbaviť sa nespavosti, nočných morí, obáv a fóbií, ktoré vám bránia v dostatočnom množstve spánku a relaxácie v noci.

Obsah
 1. Dream Catcher: História a fakty
 2. Ako Dream Catcher funguje?
 3. Význam lapača snov: záleží na každom detaile
 4. Čistenie lapača snov
 5. Je lovec škodlivýsny?
Dream Catcher: História a fakty

Prečo potrebujem Dream Catcher?Aby sme pochopili význam tohto subjektu, je potrebné sa obrátiť na históriu jeho výskytu.Tu je niekoľko faktov:

 • V Severnej Amerike sa objavil lapač snov, ale jeho popularita je taká veľká, že sa používa na celom svete
 • Lapač je obvinený z určitej magickej energie, ktorá sa úplne odhalí, ak zavesítemaskot je na správnom mieste.Toto je najčastejšie hlava postele.Mal by sa voľne otáčať
 • Verí sa, že lapač snov počas rotácie „chytí“ snových duchov, čo pomáha mať šťastný čas v kráľovstve Morpheus
 • Starí Indovia verili, že lapač snov má tak silnú energiu., ktorá je schopná samostatne sa očistiť a zotaviť sa z „útoku“ negatívnych energetických síl
 • Trapper - amulet veľmi starý.Nie je úplne jasné, či s tým prišli severoameričania alebo niekto iný.Predpokladá sa, že autormi myšlienky vytvorenia talismanu sú predstavitelia najstaršej tajomnej civilizácie Maya

.

Môžete presne povedať, pre čo je vysnívač snov, ale príbeh jeho vzhľadu bude vždy zahalený množstvom záhad a tajomstiev.

Ako funguje lapač snov?

The Mysterious Catcher - Na čo slúži a prečo to funguje?Vzrušuje každého, kto plánuje kúpiť a používať talizman v ich každodennom živote.

Činnosť lovcu sa nedá nijako logicky dodržať: má magickú silu, ktorú nemožno vysvetliť - stačí to prijať na základe viery.Kritická analýza je neprijateľná - verte a amulet bude konať správnym spôsobom.

Stručne povedané, zásada „práce“ lapača snov je takáto: chytí dobrých aj zlých duchov.Potom pošlú zlých do „karantény“, kde zostanú, kým sa prebudíte.A usmerňuje dobro k spiacemu, vďaka čomu sú poskytované pokojné, šťastné a radostné sny.

Toto je názor starých Indov.Sibírsky šamani si však myslia inak.Prečo potrebujete lapač snov v ich porozumení?Veria, že neexistujú dobrí a zlí duchovia - každá z týchto entít len ​​plní svoje konkrétne poslanie.

Zachytávač teda zhromažďuje a chytí všetkého ducha počas dňa a v noci chodí po šnúrkach, ale osobu neruší, len ho chráni iba v Morfskom kráľovstve.Výsledkom je, že sny sú živé, rušné, ale zároveň príjemné, nie vzrušujúce.

Význam lapača snov: záleží na každom detaile

Lapače snov, ktoré sa predávajú všade, sú veľmi odlišné.Vyrobené zo všetkých druhovmateriály, každý zdobený vlastným spôsobom.Ale existuje niečo, čo zjednocuje všetky takéto talismany bez výnimky:

 • Vyzerá to ako sito alebo sito: okrúhly rám má veľa otvorov, v ktorých sú nite zložené do vzorov
 • Tieto vzory- druh pasce na liehoviny.Sú zmätení pri prepletení nití, kvôli ktorým nie sú schopní vyrušiť spiaceho človeka
 • .
 • Základom talismanu je rovnomerný kruh, ktorý symbolizuje nekonečno.Je to tiež zosobnenie cesty, ktorou slnko putuje po obzore

Dôležité:netreba sa snažiť vyrobiť lapač snov.Toto je príliš chúlostivá práca.Po narušení tejto technológie riskujete radikálne zmeny magických vlastností amuletu alebo úplné pozbavenie chytača jeho sily.

Charakteristiky tkaných nití môžu pochopiť iba skúsené osoby.Každý detail je tu dôležitý, sú potrebné hlboké znalosti a veľké skúsenosti.Preto je lepšie kontaktovať overených majstrov, ktorí pre vás urobia individuálneho a dokonalého maskota.

V zásade, ak naozaj chcete, môžete si vyrobiť lapač snov vlastnými rukami.Bude to však skôr dekoratívny detail vášho interiéru: v takom prípade nebudú žiadne magické vlastnosti.

Pozrite si video o tom, čo je lapač snov a prečo je to potrebné:

Čistenie lapača snov

Lapač snov sa musí pravidelne čistiť od nahromadených negatívov.energie.Ak to neurobíte, časom stratí svoje magické vlastnosti a prestane fungovať.

Najjednoduchšieočistite amulet slnečnou energiou.Počkajte do poludnia a umiestnite ho na vhodné miesto tak, aby slnko ohrievalo amulet.Predpokladá sa, že takáto manipulácia pomáha doslova spáliť všetku negativitu.

Týmto spôsobom môžete „solárne“ čistenie posilniť: pokúste sa zachytávač chytiť tak, aby bol fúkaný vetrom.Prúd vzduchu, akoby odnášal popol zo spáleného „zlého“ ducha.

Kvalitný amulet, ktorý sa z času na čas pravidelne čistí, iba zvyšuje jeho magické vlastnosti.Ak nový lapač snov len trochu prispieva k zlepšeniu sna, postupne začnete vidieť také živé, krásne a bohaté sny, že sa prebudíte vo vynikajúcej nálade, úplne odpočinuté.

Je lapač snov škodlivý?

Nesprávne vytvorený amulet môže spôsobiť škodu.Napríklad lapače vyrobené zo syntetických materiálov: plasty, umelé textílie nie sú príliš dobré.Je nežiaduce mať kuracie perie alebo sklo.

Takýto lovca nielenže zlepší kvalitu spánku, ale tiež spôsobí nočné mory, nespavosť.Preto sa uistite, že váš amulet je vyrobený podľa všetkých magických kánonov a má iba úžitok.

Dobre, ak je lovec vyrobený z prírodných materiálov, ozdobený drahými kameňmi alebo minerálmi, perie získané zo živého vtáka.Perie sova je vhodné pre ženy, pre mužov orla.

Namiesto skla - kamenné kryštály, ametyst alebo topaz.Tieto kamene majú svoje vlastné magické vlastnosti, vylepšujúcea doplnenie energie amuletu.