Dreamed director - čo to môže znamenať, nuansy interpretácie

Sen, v ktorom človek videl svojho alebo iného režiséra, sa vykladá nielen podľa detailov spánku, ale aj podľa toho, aký vzťah v pracovnom kolektíve vznikol v reálnom živote.

Všeobecná interpretácia

Ak chcete vidieť sen bývalého pracujúceho vodcu - stojí za to byť presný a dokončiť všetky úlohy včas.Pozerať sa na posledného režiséra - sen vyžaduje premýšľať o zdravotnom stave a spôsoboch, ako plniť sny.

Bozkávanie s režisérom v jeho sne je sen, ktorý si vyžaduje triezvy pohľad na situáciu a vlastné schopnosti, ak niekto sníva o kariéroch.Ak sekretárka pozoruje takéto nočné videnie, v skutočnosti splní svoj osud.

Ak sa mladé dievča sníva o nahom režisérovi vo sne, mala by premýšľať o svojej finančnej situácii.Ak ju vo sne videla vodca, ktorý ju obťažoval - taký sen slúži ako priame varovanie pred budúcimi udalosťami, stojí za to byť pri práci opatrný.

Riaditeľ školy, ktorý je vidieť vo sne, varuje snívateľa pred zámerom vysokopostavených funkcionárov prevziať nad ním prísnu kontrolu, sledovať jeho kroky a konanie.Nočné videnie, v ktorom som musel hovoriť s vlastným režiséromškola, predstavuje zodpovednú úlohu.

Ak šéf nadáva poslucháčovi vo svojej kancelárii, je to dobré znamenie, ktoré potvrdzuje kariérny postup, zvyšovanie platov, zvyšovanie.Ak režisér vo sne pridelil spiacemu človeku úlohu - v skutočnosti prostredníctvom prekonania prekážok dosiahne snílek svoje ciele.

Interpretácia činnosti snívateľa

Sen mení svoj symbolický význam v závislosti od toho, ako snívateľ komunikoval so snom.

 • Sediaci pri stole so svojím šéfom - sen symbolizuje túžbu ho potešiť, nadviazať kontakt.To sa podarí, iba ak snílek preukáže silu charakteru.Spinelessness spôsobí nepriateľstvo v hlave.
 • Porazte režiséra v nočnom videní - túžba byť na jeho mieste.Pred uskutočnením krokov k cieľu je potrebné triezvo zvážiť, či je snílek pripravený riadiť tím.
 • potriasť rukou vodcu - na radostné stretnutie.
 • Scéna s šéfom postele - zameraná na propagáciu.
 • Daruj - choď do užšieho vzťahu.
 • Ak sa v nočnom videní rojko hádal s režisérom, jedná sa o znamenie, ktoré ho vyzýva na opatrné výroky.V blízkej budúcnosti hrozí veľmi zbytočne nemysliteľnou poznámkou, že dôjde k značnému poškodeniu vášho zdravia.
 • Zabiť svojho režiséra vo sne je znamenie, ktoré predpovedá, že snílik prebúdza s ním konflikt.Mali by sa zvážiť ďalšie kroky v závislosti od toho, či si prajeteZostáva snílek na svojom pracovisku.Ak je ochotný riskovať svoju prácu - pozície sa môžu obhajovať, ak nie - je lepšie nezabúdať na ofenzívne poznámky režiséra.

Riaditeľ v neformálnom prostredí

Dôležité sú aj tie sny, v ktorých sa vodca nenachádzal na jeho pracovisku.a zaoberali sa niektorými každodennými vecami.

 • Ak bol snívaný šéf opitý - v reálnom živote sú vlastnosti vodcu sníva lepšie vyvinuté ako vlastnosti jeho vodcu;
 • Ak riaditeľ plače, v práci nastane mimoriadna situácia;
 • Spacia hlava predstavuje voľný čas;
 • Sen, v ktorom režisér prišiel na návštevu snílka, hovorí, že spiaca osoba je podozrivá z prekročenia úradných právomocí;
 • ​​
 • ísť ruka v ruke s riaditeľom - dosiahnuť disciplinárne konanie;
 • Spievanie s vodcom - na zvýšenie príjmu;
 • Šéf, ktorý jazdí na koni, predstavuje okamžitý kariérny postup;

Ak bol samotným snívateľom riaditeľ

Podvedomie môže tiež nakresliť obrázok, na ktorom sa spiaca osoba stáva hlavou veľkej korporácie.Takýto dúhový sen však nie je dobrým znamením: sľubuje tvrdohlavý boj o záujmy jednotlivca, čo môže mať za následok, že sa snívac dostane do rozpakov.Konfrontacia skončí neúspechom.

Sen, v ktorom sa spiaca osoba stala riaditeľom obchodu, symbolizuje jeho nespokojnosť so súčasnou životnou situáciou.v skutočnosti.Ak chce snílek niečo zmeniť, budete musieť vyvinúť veľké úsilie a prejsť niektorými testami.Využitie jeho organizačných schopností v blízkej budúcnosti nájdu tí, ktorí sa v nočnom videní stali riaditeľom cirkusu.

Millerova kniha snov

Podľa vysvetlenia tejto knihy snov sa pred nimi objaví režisér pred nočným videním.ktorý v reálnom živote nemá silné vedenie, na ktoré by sa mohol spoľahnúť.Rojko hľadá osobu, ktorá môže viesť a dávať pokyny, aby na ňu preniesla zodpovednosť za rozhodovanie.

Freudova kniha snov

Sen, v ktorom mala osoba sex s režisérom, symbolizuje túžbu zvýšiť úroveň intímnych vzťahov v reálnom živote.Ak žena sníva taký sen, v skutočnosti bude mať nové sexuálne vzťahy.

Ak muž bozkáva režiséra vo sne a potom s ňou príde na intímnejší kontakt, mal by v skutočnosti nájsť partnera na trvalý romantický vzťah.Ak manželka režiséra objíma a bozkáva manželku snívateľa v jeho nočnom videní, stojí za zváženie, ako diverzifikovať intímny život.

Kniha domácich snov

Riaditeľ, videný vo sne, žiada v pracovných vzťahoch opatrnosť.Konflikty s kolegami môžu nepriaznivo ovplyvniť pohodlie ďalšej práce a mzdy.