Dreamed sestra: prepis populárnych kníh snov

Ak nemáte sestru, dokonca ani druhého bratranca, je možné, že sa neznámy sestra objaví vo sne.Sestrou vo vašom sne ste vy.Toto je projekcia vašich skutočných pocitov, snov, strachu, skrytých emócií.

Váš postoj k sestre vo sne ukazuje váš skutočný postoj k sebe.Možno ste plná lásky a nežnosti, pripravení ju obklopiť s opatrnosťou a pomocou pri riešení problémov.Možno, že malá sestra plače, a ty si s ňou hráte, rozptyľujete ju hračkami, kupujete elegantné šaty a vrkoče.

Snažíte sa dať dieťaťu niečo, čoho ste sami zbavení a ktoré by ste chceli získať pre seba - starostlivosť, pozornosť, láska.Nemáte dosť, snívate o nezištnej starostlivosti, daroch, krásnych veciach.

V druhom uskutočnení vo sne zažívate podráždenie a rozhorčenie.Nepáči sa vám neobvyklé správanie neznesiteľného dievčaťa, chceli by ste ju zabiť.Za všetky vaše problémy je zodpovedná ona.Robí si z vás srandu a stavia vás do problémov.Možno vo sne ste úprimne vyjadrili, čo si myslíte o jej správaní.

V skutočnosti iba prejavujete skutočný postoj voči sebe, že sa pred sebou skrývate.Nespokojnosť so sebou v počiatočných fázach je vynikajúcim nástrojom na motiváciu a zvyšovanie produktivity, musíte pracovať lepšie a robiť viac, pretože nie je možné skryť pred vnútorným cenzorom, nemôžete ho oklamať.

Ďalšou fázou nespokojnosti so sebou samým a krutého vnútorného cenzúry je depresia.Áno, nezhodujete sa s vlastnýmiprísne normy, nevie sa vyrovnať.Samozrejme nie ste takí inteligentní, talentovaní, efektívni, ako by ste chceli.Nespokojnosť so sebou samým sa vyvinie do depresie, apatie a ak sa nezastavíte včas, môže dokonca spôsobiť duševné choroby.

Ľudia často častejšie skrývajú svoju nespokojnosť pod zámienkou milovaného človeka vo sne.Aby sme pochopili, prečo moja sestra sníva, obráťme sa na knihy snov zostavené poprednými psychológmi a tlmočníkmi snov.Ak vaša sestra príliš často sníva - choďte k dobrému psychológovi.Špecialista pomôže pochopiť zložité interné skúsenosti.

Základné významy sestry vo sne

  • Vaša sestra vo sne ste vy sami.Bez ohľadu na to, či máte skutočnú sestru.V najvýraznejších prípadoch uvidíte svoje dvojča, o ktorom sa údajne veľa rokov nevedelo.Takýto sen je jasná výzva na pomoc, ktorú potrebujete.Zdá sa, že ste zachytení od požiadaviek druhých a od vašich vlastných falošných predstáv o tom, čo je potrebné.
  • Ak sa sestra manžela sníva, súper by mal byť obozretný.Áno, toto dievča vyzerá veľmi roztomilo a nevinne, nespôsobuje žiadne podozrenie.Od detstva sú tak blízko a zdieľajú tajomstvá, páči sa vám, ako to ovplyvňuje vášho manžela vo vašom sne.Zapnite veľkú alarmujúcu sirénu a získajte dravé úsmevy - je čas.
  • Smrť sestry vo sne - všetko je v poriadku so skutočnou sestrou.Práve ste sa nakrútili a skúšali tragické scenáre.Možno sa budete musieť vzdať svojho zvyčajného životného štýlu a niečo dramaticky zmeniť.S najväčšou pravdepodobnosťou budete uvažovaťšpeciálne, nie ako všetci ostatní.Niekedy sa vám zdá, že ste lepší ako ostatní, niekedy - čo je oveľa horšie.To je normálne.Prekvapivo sa každý považuje za zvláštneho a nepáči sa mu to.V tomto sme všetci rovnakí.
  • Ak sa váš príbuzný vo sne sťažuje, sťažuje sa - ste so sebou nespokojní alebo nie ste spokojní so situáciou.Slzy sú znakom bezmocnosti.Je potrebné ho prekonať a prevziať kontrolu.

O čom sníva sen o sne

  • Millerov výklad snu spája vzhľad sestry vo sne s neprimeranou opatrnosťou príbuzných alebo so stratou sebakontroly.,Neustále sa na seba dívate zo strany, namiesto celého života.Neobťažujte seba ani ostatných nitovaním.Tento svet nie je dokonalý.
  • Anglická kniha snov upozorňuje na správanie sestry vo sne.Ak plače a starosti, je celkom možné, že nemôžete rozhodnúť o nejakom vážnom kroku.Napríklad neviete, či by ste sa mali vziať.Objímanie so sestrou v anglickej knihe snov - na rýchle a vážne hádky v rodine.Ale môžete ju pobozkať - v tomto prípade kniha snov sľubuje úplnú pohodu.Ak chcete bojovať so svojou vlastnou sestrou, dať jej facku do tváre za niečo - nesnažte sa kompenzovať nedostatok prísneho rodiča.Život nie je väzenie.
  • Ak je vaša sestra v neobvyklom stave vo sne - opitý alebo nesie nezmysly, vedome nezmysly - ste zmätení a klamete.Dajte si pauzu, relaxujte, skúste si spomenúť, kto a čo povedali.Nefunguje?Iní si možno ani nepamätajú.Odstráňte z vašich príbehov príliš farebné detailyo sebe a fiktívnych detailoch.Život bude ľahší.
  • Kniha snov pre ženy považuje príbuzných za potrebnú podporu a pomoc.

Záver

Zaujímavým znakom je vidieť sestru vo sne.V praxi ste sa sami dohodli.Mali ste veľké šťastie, pretože veľa ľudí musí stráviť roky, aby si to vymysleli a naučiť sa porozumieť tomu, ako sa skutočne cítite.A vaša sestra vo sne - v úplnom výhľade.Pokúste sa študovať svoju projekciu, porozumieť svojim skutočným pocitom.S najväčšou pravdepodobnosťou ste sami umiestnili palice do kolies.

Ak nadávate svoju imaginárnu sestru vo sne, potom ste so sebou a týmto hlbokým pocitom veľmi nespokojní.Neustála nespokojnosť so sebou samým je deštruktívny pocit.Naučte sa milovať seba, ako ste, urobte niečo pre seba.Pretože sebakontrola je taká silná - skúste nie palicu, ale mrkvu.

Dajte si víkend, ľahnite si do postele tak, ako sa vám páči ráno, prelomte prísne plány a nehnevajte sa na seba.Musíte si oddýchnuť.Neváhajte a vyhľadajte pomoc od blízkych.Na základe vyjadrených názorov bude ľahšie vytvoriť si svoj vlastný.