Dreamed the White Horse - dekódovanie spánku

Aký je sen bieleho koňa?Vo väčšine kníh snov je biely kôň spájaný s jasnosťou počas dňa.Nazýva sa aj „slnečný“, zosobňuje slnko.Tento symbol je stelesnením dobrej ľudskej motivácie, tvrdej práce a boja proti zlu.

Univerzálnekniha snov

Slnečný biely kôň je čistota, myseľ, známka božských síl.Ak vo sne sedíte na bielom koni, je to symbol vášho budúceho blahobytu, ktorý vám bude poskytnutý s podporou príbuzných a príbuzných.Nepoškodzujte dary a vďačné slová.

Niekedy takýto symbol naznačuje vnútorný náhľad.Človek by mal prehodnotiť svoje životné skúsenosti a určite na myseľ príde dobrý nápad.Dievčatá snívajú o takýchto snoch v predvečer svadby.Toto je znak bežného vzrušenia a emocionálneho vzostupu.

Klus na bielom koni - novým užitočným známym.Ak je snehovobiely kôň bez sedla a toto nie je prekážkou zostania na koňoch, budete si môcť udržať vysokú spoločenskú pozíciu aj napriek náročnej konfrontácii.Ak je povaha jazdy na koňoch pokojná a meraná, ďalší život bude rovnaký - príjemný a nepokojný.

Millerova kniha snov

Biely kôň je kombinovaným symbolom všeobecného blaha osoby.Jazda na krásnom bielom koni je dobrým znamením, ktoré vynikávyhliadky a pozitívne zmeny spojené s rodinou a priateľmi.Pre slobodné dievčatá sníva slnko o zmene rodinného života.Takýto sen predpovedá vzhľad milého chlapa.

Biely kôň potichu pasúci sa na lúke znamená získať kamaráta duše - nájdete priateľa, ktorého myšlienky a názory sa úžasne zhodujú s vašimi predstavami o svete okolo vás.Pre mužov tento sen znamená lásku k žene.

Starostlivosť o zúrivého bieleho žrebca - talent a mimoriadna schopnosť pracovať vám prinesú uznanie a bohatstvo.Podkova v tomto prípade je symbolom prosperity a biely kôň je vaša budúcnosť.Symbolicky si topíte svoje bohatstvo pre svoj vlastný úspech.

Kŕmiť a starať sa o bieleho koňa vo sne znamená byť fyzicky silnejším.Pre pacienta tento sen predstavuje rýchle uzdravenie.

Zlý sen je taký, v ktorom sa predáva biely kôň.To je znak strateného zisku, sny sa nerealizujú.Sen, kde kôň zraní jazdca, je tiež zlým znamením.Čoskoro sa objavia neprekonateľné životné ťažkosti.Rovnaký význam spánku, keď kôň sám umrie.

U pacienta predídený biely kôň predpovedá zhoršenie chorobného stavu.Choroba sa môže ťahať ďalej.

Dream Book of Wangi

Podľa Wanga nám kone v snoch pripomínajú prechodnosť časov a úmrtnosť života.Kone anjelov bielej farby.

Biely kôň symbolizuje mužskú silu, uvoľňuje vojenského ducha a nebojácnosť.Dobre krúžilkôň predpovedá silu, úctu k ostatným.

V proroctvách Vanga predstavuje biely kôň ľudskú odvahu, veľkorysosť, šľachtu a víťazstvo.Snívajúci kôň alebo kôň je vždy dobrým znamením.Takéto sny prichádzajú na svadbu alebo stretnutie s nevestou, budúcim manželom.Veľký biely kôň symbolizuje svätú lásku.Niekde blízko je váš osud.

Sen o bielom koni môže veľa povedať o priateľstve.Ste obklopení vernými a čestnými priateľmi.Ak snívate o koňoch, ktoré boli pripútané k vozu, očakávajte prekážky úspechu.Aby dievča videlo svojho milovaného jazdenia na bielom koni, hovorí o vernosti svojho vyvoleného.Ak sa jazdec bojí, keď sedí na bielom koni, jej ženích na ňu veľmi žiarli.

Ak dievča sníva, že biely kôň sa zmení na ošípané alebo somár, je to varovanie pred nesprávnymi rozhodnutiami.Bezohľadné správanie môže spôsobiť, že odmietne výhodné ponuky.

Sen, v ktorom biely kôň zostupuje z neba, premení sa v cudzinca a nadáva vám alebo hádže kamene, znamená veľké zlyhanie, nádeje sa nenaplnia, práca bola vykonaná zbytočne.

Vidieť bieleho koňa v diaľke - dostávať radostné správy v blízkej budúcnosti.Muž, ktorý sníval o tom, že kôň zomrel v jeho dome, by mohol byť čoskoro vážne zranený, ba dokonca môže zomrieť.Ak vo sne sedíte na koni a nedokážete sa s tým vyrovnať, dopustili ste sa alebo spáchate hriech.Čím horšie jazdec riadi koňa, tým viac hriechov spáchal.

Freud Interpretation Dream

Vo snebiely kôň predstavuje sexuálnu energiu.Ďalší biely kôň je spojený s tvorivou energiou, fyzickou silou, inteligenciou.

V psychoanalýze neexistuje žiadny jasný ukazovateľ ako biely kôň.Existuje koncept koňa alebo koňa.Kone alebo kone často snívajú o ženách.

Pre mladé dievčatá a dospievajúcich je takýto sen znakom mentálnej /pubertálnej činnosti alebo formovania vedomej sexuálnej túžby.Pre ženy v pokročilom veku možno sen koní interpretovať ako sexuálnu nespokojnosť.

Biela farba zvieraťa sa interpretuje ako dodatočný ukazovateľ a znamená úplnú slobodu od všetkých prekážok, obvykle morálnej povahy.Biela je ochota súhlasiť, strach z chýbajúcich príležitostí.

Biely kôň je túžba uspokojiť svoje sexuálne potreby vo veľmi blízkej budúcnosti.Freudovský kôň je priamym falošným symbolom, kôň je ženský.Sny s ušľachtilými zvieratami snívajú v období sexuálnej aktivity, maximálna potencia.

Cítiť strach z koňa znamená obávať sa vlastných motívov spojených s rastúcim potenciálom.