Dvere snívali: to, čo knihy snov sľubujú, nuansy interpretácie

V ruskom jazyku existuje pomerne veľa idiomatických výrazov týkajúcich sa dverí - rovnako ako duša môžu byť „dokorán“.Čakáme na uvítacích hostí „s otvorenými dverami“.Hovoríme o človeku, ktorý úspešne prechádza celým životom - „všetky dvere sú pred ním otvorené“.Podľa nášho chápania sú otvorené dvere zárukou úspechu a dobrých vzťahov medzi sebou.

Sim, otvorené,

majte strašidelné tajomstvá.A ak ich nemôžete otvoriť vo sne, buďte pripravení na prebudenie prekvapenia.

Prekážka je zvyčajne symbolom zatvorených dverí.Takže v skutočnosti musíte tvrdo pracovať na prekonaní ťažkostí, ktoré sa objavili.Našťastie je to ľahké, doslova, ako otvoriť dvere.

Slovanská kniha snov vysvetľuje, že sa skrývate pred problémami av skutočnosti veľmi nerozhodným človekom.Pokúste sa byť aktívnejší a uvidíte, koľko času prešlo životom.

Otvorené dvere sú symbolom rýchleho riešenia problémov a východiska z akejkoľvek zložitej situácie.

Kniha rodinných snov je presvedčená, že otvorené dvere vo sne sľubujú v skutočnosti bohatý zisk.

Nie je dovolené žiadne prekročenie alebo nie je vítané.

Ak sa niekto prilomí pred vašimi dverami, počkajte na zradu blízkych.Možno nie je všetko také strašidelné a stretnete sa len so zlým človekom, s ktorým ste sa rýchlo ponáhľali.

Kniha snov Zhou-Gunn varuje, že ak boli vaše dvere prasknuté celú noc, ale nikto sa nemohol dostať do domu, budete mať veľké šťastie, keď sa zobudíte, ponáhľajte sa, aby ste prebudili vítané dobrodružstvo.

Vchádzate do dverí.Kniha snov milencov vysvetľuje, či ste v predvečer svadby snívali o tom, že ste dokonale vstupovali do dverí svojho domu.Váš výber je dokonalý a rodina bude šťastná a silná.Ak sú však pre vás neznáme dvere, budúci rodinný život nemožno nazvať bez mračna.

Horiace dvere.Ak dvere vášho domu horia, židovská kniha snov predpovedá smrť ktoréhokoľvek z majiteľov, tj vy alebo váš manžel.Ak však dvere niekoho iného horia, čakajte na hostí.

Neotvárajte dvere!

Niekto narazil do dverí.Ak náhodou niekto zasiahne dvere, jeden z vašich tipov ublíži vášmu najlepšiemu priateľovi.Situácia je tak vážna, že mu nemôžete pomôcť.Aby ste nikoho nenapadli, pokúste sa v blízkej budúcnosti nikomu poradiť.

Vo svojom dome máte nové dvere.Kniha Millerových snov sľubuje globálne zmeny - narodenie dieťaťa, sťahovanie, atď.

Maľovať dvere.Kniha snov v 21. storočí vás varuje, že budete musieť vyriešiť morálny problém.Úspech je zabezpečený iba v prípade extrémneho odhodlania a asertivity.Interpretácia snov Cassé je však presvedčená, že by ste sa do tohto problému nemali zapájať, v každom prípade stratíte.

Čínska kniha snov je veľmi originálna - ak maľujete dvere vo sne, potom v skutočnosti príliš veľa rozprávate.Ak ide o vás, máte šťastie - nemusíte sa o ničom rozhodovaťmorálne problémy, len ticho.

Kniha rodinných snov však sľubuje prežitie domácnosti, možno najpríjemnejšiu interpretáciu.

Farba je dôležitá.Dreambook Wangi zaručuje, že biele dvere snívajú o globálnych zmenách výlučne dobrým spôsobom.Interpretácia snov Millera však nie je tak optimistická - kvôli intrikám iných ľudí stratíte autoritu svojich blízkych a je dosť ťažké znovu získať svoju pozíciu.Naliehavo hľadajte medzi priateľmi tajného chorého a zabráňte zrade.

Otvorením bielych dverí vo sne sa vydáte na cestu k prosperite.Keď sa zobudíte, je dôležité si to pamätať a nenechať si ujsť znamenia, ktoré vám povedia, čo máte robiť v tomto alebo tom prípade.Vypočujte si intuíciu, aj keď ste muž, pretože by ste nemali byť vždy pragmatici.

Z čoho sú vyrobené dvere?Drevené dvere nie sú také spoľahlivé ako železné dvere.Toto pravidlo sa vzťahuje na snívacie dvere.Keď uvidíte drevenú, buďte pripravení na skutočnosť, že niekto môže zasahovať do blaha vašej rodiny.Môže to byť čokoľvek - strata práce, to znamená materiálna pohoda, choroba, ktorá tiež ovplyvňuje pohodu a morálna stránka je samozrejme zradou manžela alebo vážneho sporu s jedným z detí.

Ale horšie ako drevené sklenené dvere.Toto je varovanie, že vy sami môžete neúmyselne zničiť svoje blaho.Pri uzatváraní obchodov buďte opatrní, dočasne neberte pôžičky a nerobte veľké nákupy, aby ste predišli chybám.

Freud v.Šalamún

Rád by som osobitne povedal o Freudovej knihe snov.Old Freud je tu vo svojom repertoári.Dvere pre neho sú symbolom genitálií ženy.Ak stojíte pred zamknutými dverami a nesnažíte sa ich otvoriť, potom je čas mať sex so svojím partnerom a z nejakého dôvodu sa neodvážite.Musíte byť aktívnejší.

Ak však nemôžete vôbec vstúpiť do dverí, máte problémy v sexuálnej oblasti.Ak sa dvere ľahko otvoria, vy a váš partner ste pre seba veľmi vhodní.Vidíte seba, ako vychádza zo dverí, takže váš partner na vás váži a je čas odísť.Ak zmeníte staré dvere na nové, chcete zmeniť.

Pre tých, ktorí nedokázali podrobne spomenúť na sen, je vhodné nasledujúce proroctvo.Stručne a zreteľne sa hovorí o dverách Šalamúnovej interpretácie sna: zavreté dvere - problémy, otvorené dvere - úspech.Tretina nie je daná, bez ohľadu na to, čo robíte s dverami, sú spočiatku buď otvorené alebo zatvorené.Váš sen sa teda interpretuje jednoducho - do dobrej alebo zlej reality.

Pri tlmočení snov sa pokúste spoľahnúť na skutočnú situáciu, v ktorej sa momentálne nachádzate.Napríklad, ak ste chorí, otvorené dvere sľubujú rýchle uzdravenie a nie nejakú nepochopiteľnú cestu von z abstraktnej situácie, ale uzavretú, respektíve pokračovanie a zintenzívnenie choroby a nie nejakú neznámu prekážku.Vyskúšajte sen pre skutočný život a nikdy nebudete mať chyby pri interpretácii akejkoľvek situácie snov.