Erotické sny: prečo sa nám snívajú a čo znamenajú

Ak ste si istí, že erotické sny sú priamym dôsledkom nedostatku sexuálnych vzťahov v živote, pravdepodobne vás veľmi sklameme.Nakoniec sa ukazuje, že vo väčšine prípadov má sex v nočných snoch úplne iný význam.Dozviete sa, čo vám hovoria erotické sny - zistite z tohto článku.

O čom erotizmus môže snívať

Je potrebné okamžite povedať, že ľudská osobnosť je ovládaná nielen vedomím, ale aj obrovskou vrstvou, ktorú predstavujú nevedomé túžby, motívy a obavy.A v procese zaspávania vedomie vstupuje do pasívnej fázy, ale zároveň časť v bezvedomí zostáva aktívna vždy a kedykoľvek.

Na bezvedomú časť sa nevzťahujú žiadne logické zákony a zriedka sa prejavuje, spravidla nie je ochotná hovoriť priamo s človekom.A ak nám pošle nejaké správy, urobí to v šifrovanej podobe - pomocou symbolov.Z tohto dôvodu by sa sny nemali interpretovať doslovne.

Väčšina ľudí mylne vnímala všetko, čo videli v snoch, príliš priamo.Napríklad videli v snovom sexe s cudzincom - čo znamená, že je čas okremmanžel hľadať milenca.Alebo ak sa chytíte prítomnosti erotických fantázií o svojom bývalom manželovi alebo šéfovi - potom hlboko dole snívate o búrlivej noci lásky s ním.

V skutočnosti situácia so všetkým nie je vždy taká.Preto, ak rozumiete základným modelom a podstate nočných snov, môžete ľahko zistiť ich skutočný význam.

Erotický sen - čo to signalizuje?

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, výskyt erotických snov, najmä ak sú sprevádzané búrlivým vyvrcholením, neznamená začiatok intímneho života, ale skôr fyzickú pripravenosť tela naň.To znamená, že telo je hormonálne pripravené na prepustenie a privádza túto informáciu do vášho vedomia.

Preto tehotné ženy často vidia erotické sny.Je nepravdepodobné, že snívajú o intímnom vzťahu so susedom z dolného poschodia alebo s bývalým priateľom - je to len s pomocou tých snov, že ženské telo prejavuje svoju reakciu na hormonálne zmeny.

Upozornenie!Prostredníctvom snov sa vaša podvedomie snaží sprostredkovať vám niekoľko dôležitých informácií, ktoré si ešte v skutočnosti v skutočnosti vďaka realite niečo neuvedomujete alebo ešte nedokážete správne porozumieť.

V niektorých prípadoch podvedomie s pomocou erotických nočných snov povie žene, že nedokázala psychologicky vypracovať vzťah s nejakým predstaviteľom opačného pohlavia.

KNapríklad vo sne vám môže váš pracovný kolega priniesť nesmierne potešenie, ale toto vôbec nie je znakom toho, že sa s ním musíte v skutočnosti milovať.Oveľa pravdepodobnejšia je možnosť, že existujú určité podhodnotenia, niektoré životné situácie sa do konca života neprežili, stále však stále riešite nejaký dôležitý problém.A mozog tieto informácie neustále spracováva.

Je tiež možné, že v nočnom sne sa človek správa presne opačným spôsobom ako v reálnom živote.Napríklad dievča, ktoré je zvyknuté ležať v posteli s bielym a našuchoreným „zajacím“, sa zrazu zmení na agresívnu a dominantnú vášnivú lvice.

Ak k tomu dôjde, nemusíte sa báť.S najväčšou pravdepodobnosťou ste jednoducho nahromadili príliš veľa neprejavenej agresie vo vás, ktorá má veľmi silný energetický potenciál a snaží sa vypuknúť aj vo sne, ak nie v skutočnom živote.

Emočné pozadie

V bezvedomí s ním osoba v bezvedomí komunikuje pomocou symbolov, pocitov a tiež pomocou emócií a pocitov.Preto je také dôležité, aby sme sa prebudili a vykonali analýzu nočného videnia a pochopili, aké pocity v ňom boli základné.

Často sa zistí, že erotické sny za maskou sexuálneho uspokojenia skrývajú úplne odlišné pocity - pochybnosti, hanba, vina, úzkosť a iné.Zároveň naše podvedomie vykonáva určitý druh „skenovania“ udalosti, ktorá má súvislosť so skúsenosťami, a preto to vidíme vo sne.

Pokúste sa analyzovať, v akej situácii v skutočnosti vytvárate, a dlho udržiavajte pocity zažívané vo sne.Môžu to byť veci, ktoré sa týkajú vášho milovaného vo sne.

Napríklad ste videli erotickú scénu, na ktorej sa zúčastnil váš milenec, ale v skutočnosti sa ukazuje, že základom toho, čo ste videli, nie sú erotické zážitky, ale problém vo vašom vzťahu, ktorý sa dlho nevyriešil.

Experti na psychoanalýzu, ktorí interpretujú sny, vo svojej práci vždy používajú informácie o snoch založené na pocitoch a pocitoch, ktoré klienti zažívajú okamžite po prebudení.Dokonca dávajú úlohu svojmu klientovi, ktorý chce skúmať svoje vlastné sny, neustále si viesť denník.

Zaznamenávajú sa v ňom zápletky nočných vízií spolu so skúsenými zážitkami, tj „dochutí“, ktoré ste opustili nasledujúce ráno.Koniec koncov, sny sa môžu meniť každú noc, a pocity sa často obsedantne opakujú a od nich sa môžete veľa dozvedieť o sebe ao tých zmenách, ktoré neublíži.

V koži niekoho iného

V prípade, že ste „vyskúšali“ mužský obraz v nočnom sne, je pravdepodobné, že v bežnom živote sa často snažíte vstúpiť na územie niekoho iného., milujem robiť dôležité rozhodnutia a vykonávať iné činnosti, ktoré nie sú charakteristické pre ženy.

Existuje však aj druhá verzia výkladu spánku - dievča v páre je vo vedúcej pozícii a absolútne nie.berie do úvahy záujmy svojho muža.Takýto sen pomôže spravodlivému sexu pochopiť, aký nepríjemný je jej partner.

Neúspešná skúsenosť

Prežitie fiaska v posteli vo sne je znakom toho, že človek nie je spokojný so svojím intímnym životom, ako aj s ostatnými oblasťami jeho života: kariérne postavenie, mzdaboard.Ak ste sa zároveň vo sne cítili sklamaní, pravdepodobne máte pocit, že ste sa mýlili pri súhlase so vzťahom s touto osobou.Musíte urobiť dôkladnú analýzu svojho života, aby ste pochopili, čo je pre vás teraz hlavným zdrojom negatívnych emócií a ako ho eliminovať.

Sex so zástupcom jedného pohlavia

Sen o sexe s dievčaťom by sa nemal vnímať ako znamenie zhora na objavenie lásky rovnakého pohlavia.S najväčšou pravdepodobnosťou bezvedomie jednoducho signalizuje, že sa nevenujete dostatočnej pozornosti - častejšie navštevujte kozmetický salón, doprajte si kozmetické procedúry a nakupovanie.

Ako alternatíva vám chýba starostlivosť o vášho blízkeho.Jednoducho analyzujte svoj sen pomocou prvej a druhej metódy a pochopíte, aký problém sa skrýva.

Charakteristiky erotického vysneného šifra

Odborník v oblasti psychológie Natalya Rogacheva ponúka oboznámenie sa s najbežnejšími obrazmi erotických snov s cieľom správne dešifrovať svoje nočné sny:

 • V exotickom sne sme videli nášho bývaléhosexuálny partner - je pravdepodobné, že ste s ním nespravili žiadne obchodné vzťahy alebo že preňho stále máte lásku a náklonnosť.
 • Sex s nechutnou osobou je prejavom vnútorného protestu vášho života.
 • Bol si v erotickom sne znásilnený?Vaša podvedomie sa teda snaží preukázať túžbu vyhodiť niečo (alebo niekoho) z vášho života.
 • Intímny vzťah s priateľom - naznačuje, že vás ohromujú osobné vlastnosti tejto osoby.Naozaj by ste chceli, aby bol váš milovaný obdarený takýmito vlastnosťami.

Zaujímavý fakt!Ak spíte na bruchu, pľúca sa dostanú menej vzduchu - analogicky so sexuálnym stykom.Telo na to môže reagovať erotickým snom.

 • Sex na verejnosti: prostredníctvom tohto sna telo signalizuje, že všetko vo vašom živote nie je dobré a neustále zažívate nepohodlie (nie nevyhnutne intímne).
 • Sex so slávnou osobou - je celkom možné, že vy sami tajne snívate o tom, že ste slávni.A je možné, že uvidíte, že váš partner nie je dostatočne zvodný.
 • Muž snívajúci o svojej zrade voči svojej manželke vôbec nenaznačuje skutočnú zradu.Sen však naznačuje, že sex pravdepodobne vníma iba ako manželskú povinnosť.A tu by už mal manžel myslieť.
 • Končí pohlavný styk nejaká nočná mora?To znamená, že vo vás túžba po pomste spí o osobe, ktorej ste núteníposlúchať v reálnom živote (napríklad, váš šéf).
 • Erotický sen, v ktorom existuje masturbácia, naznačuje nízku sebaúctu.Vaše telo sa vám pravdepodobne nepáči a nie ste pripravení ho otvoriť iným ľuďom.
 • Sen o inceste - možno sa vám nepáči niekto z vášho blízkeho kruhu alebo túži po pomste.Môže sa však vyskytnúť druhá interpretácia: pomocou takejto nezvyčajnej metódy sa pokúsite získať pomoc a nežnosť od svojho milenca.
 • Vo sne pozorujte mladý pár, ktorý sa miluje: vo väčšine prípadov takýto sen naznačuje hľadanie niečoho nového v ich živote.

Interpretácia erotických snov je veľmi zaujímavá a fascinujúca činnosť, ktorá okrem iného pomôže lepšie pochopiť vašu osobnosť a to, čo vám v skutočnosti môže chýbať.Na záver doplňte svoje vedomosti o erotických snoch sledovaním zaujímavého tematického videa:

Marissa