Farebné sny: kto ich vidí, prečo, čo znamenajú

Verí sa, že „všetci smrteľníci“ vidia iba monochromatické, čiže čiernobiele sny.Napriek tomu sa niekedy mnohým z nás objavil kvetinový sen - a existuje niekoľko kategórií ľudí, ktorí tieto sny neustále sledujú.Prečo život sníva „farebne“ a ako kniha snov reaguje na fenomén živých a nezabudnuteľných snov?

Všeobecný výklad tohto živého obrazusny

Akonáhle skupina amerických vedcov urobila rozruch vo vedeckom svete a uviedla, že farebné sny väčšinou vidia klienti psychologických kliník - existujúcich alebo budúcich.To vážne vzrušovalo veľa ľudí - inteligentní muži však po dlhom výskume dospeli k záveru, že okrem zrejmých schizofrenikov a ďalších podobných ľudí existuje niekoľko typov ľudí (absolútne zdravých z hľadiska duševného zdravia), ktorí si môžu vychutnať také živé nočné filmy.

Kto pravdepodobne uvidí pestrofarebný sen?

 • U detí.Žiadny komentár!Jasný vek - živé emócie - živé sny.
 • Mladí ľudia.Pred 27. narodeninami si tieto sny môžu užívať asi 75% dievčat a chlapcov.
 • Extroverti a ďalší mega spoločenskí ľudia.V niektorých prípadoch sú také sny jednoduchoodrážajú život snov plný emócií a v iných dopĺňajú príliš monotónnu existenciu mužov a žien vyčerpaných šedým režimom „práca doma“ alebo vyčerpávajúcou starostlivosťou o novorodenca.
 • U ľudí s vysokou inteligenciou.
 • Ľavicoví ľudia, keďže títo ľudia majú rozvinutejšiu polovicu mozgu zodpovedného za fantáziu.
 • U kreatívnych ľudí, ako aj u géniov.
 • Bývalí fajčiari, ktorí sa nedávno stali závislými na zlom návyku.V tomto prípade je príčinou živých nočných videní endokrinný systém tela, ktorý „skočil“ z nikotínu a pracuje v novom režime pre seba.

Zaujímavý fakt: ženy vidia farebné sny častejšie ako muži.Ak medzi dámami sú jasné sny 60% snívateľov, potom medzi pánmi je počet „farebných snívateľov“ menší - iba 40%.

Význam určitých farieb

 • Ak bol váš sen ovládaný červenou farbou a jej odtieňmi (alebo bol celý sen maľovaný výlučne)do šarlátovej palety), je to znak rozrušenia a strachu snívateľa.Rovnaká farba však môže priamo naznačovať lásku tejto osoby.
 • Vidieť farebné sny s dominantným oranžovým gamutom je príznakom úzkosti a bielkovín pri syndróme kolies.Musíte si oddýchnuť a mať deň voľna - a nie nevyhnutne v práci.Možno vás vyčerpali domáce práce.
 • Ak bola hlavná farba sna biela, je to vynikajúce znamenie.Po prvé, hovorí o dobrej nálade snívateľa a po druhé prináša aktualizácie vášho života.Takže buďte si istí: po prebudení sa uzdravíte ešte lepšie akopredtým!
 • Radosť a čistenie sú tiež symbolizované inými svetlými farbami (svetloružová, svetlo broskyňa, pastelová).
 • Ak boli všetky ostatné odtiene porazené modrou farbou, znamená to, že sa cítite dobre, ale nebolo by to proti takémuto „oploteniu“ z vášho prostredia a užívaniu si šťastia (úspech v práci, príjemná kniha ...).
 • Podobné farby majú veľmi podobné významy: modrá, fialová.Hovoria: absolútna harmónia vládne vo vašej duši a hraničí s odlúčením.Možno ste introvert?
 • Ak si po prebudení pamätáte iba zlato (alebo nejakú jasnú kyslú farbu z rodiny „vytrhnite svoje oči“), znamená to, že vaša hlava je veľmi namáhaná.Musíte si oddýchnuť v naj uvoľnenejšej atmosfére!Rybolov je vhodný pre mužov a orientálny kúpeľný pas pre ženy.

A čo napísali slávni tlmočníci?

Keďže farebné sny sú takmer 100% psychologické, ich interpretáciu možno najčastejšie vidieť v knihách významných psychoanalyzátorov.A tu je to, čo môžu povedať o vašich nočných filmoch ...

Miller's Dream Book

 1. Aká farba prevládala?Ak je zelená, budete mať čoskoro šancu oslavovať niečo široko a nahlas.
 2. Aké sú sny farebných snov, ktoré sú hlavnými „husľami“, v ktorých hrá červené?Dávajte pozor na svoje zdravie.A okrem toho môže sen upútať pozornosť na určitý problém, ktorý je lepšie vyriešený bez oneskorenia vecí.
 3. Ak je centrálnaodtieň spánku bol žltý, čo znamená, že vaše podvedomé jemné náznaky naznačujú, že by ste nemali prestať pracovať celý čas na sebe a pracovať na chybách vašich minulých dní a rokov.

Freudova kniha snov

 1. Podľa tejto knihy snov sú farebné sny živým symbolom dospievania a rastu.Okrem toho to možno chápať doslovne aj obrazovo - napríklad ako náznak, že by bolo veľmi rozumné nesťahovať chyby z minulých vzťahov do súčasného manželstva, alebo ak by ste sa mali stať zodpovednejšími - potom budete môcť obsadiť vyššiu pozíciu.
 2. Najviac „signálnym“ snom možno nazvať sen, v ktorom prevládala žltá.Hovorí: žiadne ospravedlnenie, zoberte a okamžite konajte!Niekedy vám môžu prekážať prekážky, ale nenechajte sa zastaviť - ak prípad neopustíte do polovice, sľúbili ste úspech!