Fern Flower - silný slovanský amulet

Amulet kvetu kapradinyje už dlho ohnivým symbolom skutočnej čistoty a vznešenosti.Má neuveriteľne silné liečivé vlastnosti a tiež vie, ako dať svojmu majiteľovi veľmi zvedavé schopnosti a schopnosti.V ľudových domnienkach sa amulet papraďových kvetov nazýva ajfarba perunovymu .Predpokladá sa, že taký talisman dokáže niektorým ľuďom otvoriť určité poklady ukryté v pozemských skalách a dokonca plniť chránené túžby.Amulet z papradia navyše poskytuje ľuďom príležitosť odhaliť skutočný skrytý potenciál.

Niekedy sa tento amulet nazýva ajReza, boh Kupaly .Dá sa predpokladať, že takéto meno vzniklo z nejakého dôvodu, pretože je ľahké vysledovať určité spojenie medzisviatkom Kupalaa legendami o špeciálnom kvete, ktorý kvitne v noci z tohto sviatku.Takýto talizman môže byť ľahko starým obrazom legendy, ktorá bola od pradávna základom mnohých ľudových rozprávok a piesní.

Papierová kvetina je veľmi starobylý symbol, ktorý ľuďom verne slúži.Amulet chráni hranice a svätyne ľudského tela a plní najdôležitejšiu úlohu. Jeho odhalenie môže byť v sieňach ducha a ľudskej vôle úžasným dobrodružstvom.

Najstarším symbolom Slovanov

Perunovovou farbouje neobvyklý papraďový kvet, ktorý podľa legendy kvitne v noci Ivana Kupaly.Tí, ktorí majú to šťastie, že ho uvidia, budú mať to šťastie, aby demonštrovali vlastnosti svojich duší.Kvapka kvetu symbolizuje iskru života -Teplo. Farba dušesa preto často nazýva jednoduchokvetom života .Perunovová farba je skutočne búrlivým znakom, ktorý má zároveň obrovskú množinu znakov.Z tohto dôvodu mnohí odborníci tvrdia, že sa môže zdať niekomu, kto to naozaj chce a zaslúži si ho, a to nielen počas letného slnovratu, ale aj v iný deň.

Podľa legendy bol symbol Slovanov úžasným darom Peruna dedičom jeho brata Semargla, ktorý chránil palác Slnka.Akonáhle sa zamiloval a vzal si ako svoju ženu plavky, bohyňu letnej noci.Na počesť narodenia ich dvoch detí, Kupaly a Kostromy, im Perun predstavil Fern Flower s obrovským podielom svojej sily.

Význam Fern Flower

  1. Fern Flower -je skutočným symbolom čistého ducha , ktorý má neuveriteľne silné liečivé vlastnosti.Ľudia ho jednoducho nazývajú perunovou farbou.Je to on, kto môže prebudiť skryté tajné vlastnosti u človeka.
  2. Kvet papradeoznačuje životnú silu , ktorá je nasmerovaná určitým smerom.Znakom je zrkadlový obraz Solitude-Grass, ktorý môže tiež zhromažďovať energiu a otáčať ju do vírivky s vysokou koncentráciou v strede.Ale iné akovďaka svojmu miernemu terapeutickému účinku je energia Perunovovej farby veľmi tvrdá a horúca.Preto sa tiež nazýva Heat Color.Perun ako dieťa Dazhdbogu nesie v sebe sily počiatočného toku života, pred ktorým sú odstránené všetky prekážky na ceste.Preto ľudia používajú Fern Flower v amuletoch, aby sa chránili pred nebezpečenstvami a doplnili svoju silu.
  3. Predpokladá sa, že vlastníctvo takejto farbypomáha eliminovať akékoľvek obavy človeka : ani oheň, ani voda ani zlé počasie nie sú hrozné, a odhalili sa aj tajné cesty k vzácnemu pokladu.V tomto zmysle to z väčšej časti nejde o poklad s peniazmi, ale o pochopenie zmyslu života a pochopenie pojmov života a smrti.

Z tohto dôvodu sa symbol kvetiny kapradiny - perunovských farieb môže a mal by sa používaťpre všetkých tých , ktorí sa zúfalí a stratili všetok záujem o život, ktorému chýba životná energia;tí, ktorí sa snažia nájsť nové spôsoby a dosiahnuť svoj želaný cieľ.

Ako si vytvoriť kúzlo vlastnými rukami?

  • Tento amulet sa najlepšie vyrába týmto spôsobom:výšivky na kvalitných tkaninách alebo na sebe vo forme prívesku. ​​
  • Perunovova farba pomáha osobe nájsťdobrý a zdravý spánok. Ak je osoba narušená hroznými nočnými morami alebo nespavosťou, je najlepšie, abyvyšívala symbol na kus plátna alebo bavlnenej látky a vložila ho pod vankúš.
  • Na základe starodávnej legendy je jedna vážne chorá osoba, v procese jej uzdravenia už existuje.nikto neveril, obliekol si košeľu s týmto symbolom.Po niekoľkých dňoch sa pacient začal zotavovať.Potom sa jeho príbuzní rozhodli použiť tento ornament na všetky predmety v domea choroby vždy obchádzali túto rodinu.
  • Symbol v podobe krásnej dekorácie sa najlepšie nosí, aby sa mohol dotýkať priamo tela,a nie odevu.Potom sa jeho účinok stane oveľa efektívnejším.
  • Takmer akýkoľvek kov sa bude používať ako materiál pre takýto talisman, alestriebro je tou najlepšou voľbou.
  • Amulet môže byť tiež vyrobenýdrevený.

Ako čistiť a nabíjať talizman

Skutočné čistenie tohto talizmanu je veľmi dôležité.Úžasné vlastnosti paprade sa časom znížia, vonkajšia energia sa na ňom začne hromadiť, čo nemusí byť vždy dobré.Preto by sa amulet z času na čas mal vyčistiť.

Ak bol amulet vyrobený z kovu alebo kameňa, je najlepšie ho niekoľko minút držať nad ohňom.Ak je značka vyšívaná na hmle, musíte ju na niekoľko hodín umiestniť pod priame slnečné lúče.

Pre koho je to vhodné?

Maskot s kvetom kapradinymôžu nosiť ženy aj muži, ako aj starí ľudia a deti. Malo by sa však pamätať na to, že na rozdiel od Odolenovej trávy môže tento symbol slovanskej kultúry predstavovať nielen rýchle naplnenie túžob, ale aj túžbu riskovať a zvíťaziť.Pretože ľudia, ktorí sú náchylní k vzrušeniu, kupujú veci alebo talismanyznázornenie takéhoto talismana by malo byť veľmi opatrné.