Flint kameň - aké sú výhody pre osobu

Flint sme oboznámení už od detstva: iskry sa z neho dajú vyraziť.Tretina zemského povrchu je pokrytá pazúrikmi, naši starí predkovia z toho urobili tipy na kopije a šípy.Kamienkové kamene však majú liečivé vlastnosti a používajú sa aj na magické účely.Pozrime sa podrobne, aké sú jeho vlastnosti.

Foto kameňa:

Opis

Kamene z tvrdého kameňa možno ľahko nájsť po celom svete,morské dno je zakryté, sú súčasťou piesku.Patrí do odrody chalcedónie, vďaka ktorej sa primitívny človek naučil zapáliť oheň.Po niekoľko storočí bola kamienková pazúrik neoddeliteľnou súčasťou strelných zbraní a ľudstvo zapálilo kamienkové pazúriky iba v 19. storočí alternatívnou metódou paľby.

Dno studní je dodnes pokryté pazúrikovým kameňom - ​​má antibakteriálne vlastnosti a zlepšuje chuť a kvalitu pitnej vody.Ak premiešate betón v kamienkovej vode, bude to päťkrát silnejšie ako obvykle.

Farebná schéma pazúrika je monotónna - šedá a hnedá.Niekedy existujú biele a čierne možnosti.Skromný vzhľad kamienkov však nezodpovedá výhodám, ktoré prinášajú ľuďom.Flint má „príbuzných“ - pestrofarebný jaspis, chalcedón, opál a kremeň.Avšak tietominerály sú považované za polodrahokamy, na rozdiel od pazúrika, ktoré nie je nabité svojím vzhľadom.

Použitie v medicíne

Výhody flintovej pre ľudstvo sú neoceniteľné.Moderná medicína stále používa vlastnosť kameňa na ničenie hnilobných baktérií.V tradičnej medicíne sa používa ako čistič vody - aktivuje a štruktúruje ju.Plesnivý kamienok si zachováva prírodné vlastnosti vody po dlhú dobu - nekvitne a nevychádza.

Aby sa zlomenina hojila rýchlejšie, pacient môže piť vodu naplnenú pazúrikom.Takáto voda sa používa na liečenie mnohých chorôb, čistí pokožku lepšie ako mydlá.Podporuje rýchle hojenie rán a poranení - na pokožke nevznikajú žiadne jazvy.A kamienkové šperky môžu vyvážiť nadmerne preťažený nervový systém, takže sa používajú v psychoterapii.

V Mongolsku bola na slnečný plexus umiestnená pazúrik, ktorý veril, že dobre zvláda niektoré choroby tráviaceho ústrojenstva.Flint voda bola tiež daná na pitie, ktoré čistí telo toxíny a infekcie.Takáto voda okrem iného pomáha nielen čistiť vnútorné orgány, ale tiež posilňuje imunitný systém.Pomocou kamienkovej vody je telo omladené: podporuje štruktúru vlasov, zubov a nechtov.

Na výrobu kamienkovej vody položte kamene na dno riadu a nalejte obyčajnú vodu z vodovodu.Po dvoch dňoch sa môže použiť (spodnú vrstvu nepiť).Takáto voda sa považuje za „živú“.

Magické vlastnosti

Akýkoľvek minerál,bez ohľadu na svoj vzhľad má magické vlastnosti.Kameň je vďaka svojej vlastnosti vytvárania ohňa vhodný pre všetky požiarne znamenia.Pevnosť a pevná štruktúra minerálu má priaznivý vplyv na posilnenie vôle a vytrvalosti.Kameň je schopný nabíjať energiu, preto sa používa v rituáloch na zhromažďovanie sily a energie.

V magických rituáloch sa používajú nože s kamienkovými čepeľami a zdobia sa špičky prútikov a holí.Pyramídy a minerálne guličky majú rovnaké vlastnosti - posilňujú vôľu, presadenie ich sily.Kameň pomáha zmierňovať ducha, obhajuje váš názor, vyrovnať sa s depresiou a skleslosťou.

Flint tiež pomáha v milostných záležitostiach - dáva osobe odvahu, odstraňuje plachosť a pomáha prekonávať plachosť pred predmetom lásky.Blízko srdca je potrebné nosiť talizman.

Talisman z pazúrika

Ak sa rozhodnete vyrobiť pazúrik z pazúrika, nezarámujte ho železom: nie sú kombinované.Môže byť zviazaný kožou.Tento talizman vás naplní energiou a po chvíli sa začnú objavovať chronické choroby.Kamienok vás privedie na novú úroveň energie a u starších ľudí spôsobí bezprecedentný nárast sily.

Vďaka talismanovi z krištáľu sa človek stane zdravým, veselým optimistom, odolným voči stresu a podľa vlastného uváženia bude môcť ovplyvniť okolnosti.

Ochrana domu

Flint sa môže použiť na ochranu vášho domu a pozemkov.Kamenná soška alebo lensurový kus by mal byť umiestnený na chodbe alebo v kuchyni.Kameň vytvára ochrannú auru a nebude chýbať negatívna energia.Bude schopný chrániť sa pred zlým okom a dokonca aj poškodiť.

Čoskoro si všimnete, že nepríjemní závislí ľudia prestanú navštíviť váš dom - stanú sa nepohodlnými.Všimnite si tiež, že domácnosti sú menej choré a škandálne.Flint zabíja vírusy a baktérie v dome, takže choroba zmizne.Aby ste pomohli štrku, musíte naň vrhnúť ochranné kúzlo.